Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 07.03.2008, 13:31:11   #11
surnuk
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Сервіс "Христина"

Я попробую залучити в цей форум представника БМВ.
Просто марка БМВ на мою думку заслуговує уваги, і будь яка критика чи похвала має доходити до адресата!
Думаю всі відповіді по питаннях робіт і цін на цьому форумі ми зможемо обговорювати.

{ додано через 3 хвилини }
з задоволенням згодом заповню свій профайл.Я тільки вчора зарееструвався, думаю спілкування тут принесе хороші результати для всіх!

Відредагував(ла) surnuk : 07.03.2008 о 13:34:51 Причина: Додано повідомлення
surnuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 14:28:20   #12
Shura
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default Re: Сервіс "Христина"

Цікаво, більшість присутніх на форумі не відвідували цей сервіс. Ви керуєтесь лише слухами?
Скажіть будь ласка, чому Nazik звернувся до них? та тому що, після подібних ремонтів в гаражах, деколи, не може розібратись навіть дуже кваліфікований спеціаліст. Я звернув увагу на його авто, це 36-ий кузов Cabrio, проблема (якщо я правильно зрозумів) з електропроводкою складного даху. Питання до всіх: 1. скільки подібних автомобілів Ви бачили? 2. чи знаєте Ви хоч одного електрика який би знав всі електросхеми на пам'ть (тим більше ті, якими не користується щоденно), це стосується не лише автомобілів - (приклад) ремонт телевізовів...
Особисто я ремонтую все що звязано з електрикою і двигуном лише у них, знаю що цей ремонт може були дорощим ніж будьде, але автомобіль виїде з сервісу справний, і у разі якихось непорозумінь з виконаним ремонтом є кому висунути притензії, у них ведеться вся документація по моїх попередніх ремонтах, і у разі якщо я щось хочу довести, легко можна все перепровірити.
Згідний, обслуговування на цьому сервісі не дешеве, але є роботи які можна там робити -за заміну подушок задньої балки (е34) я заплатив до 200грн. (робота), коли в гаражі мені пропунували їх міняти із знятою балкою, і відповідно за більші гроші. Я там купую свічни, фільтра, моторне масло - ціни суттево не відрізняються, а запчастини оригінальні.
На рахунок відношення, я вибрав приймальника з яким я працюю (тільки з ним), він вже знає мою машину, радить мені що робити і всі питання вирішуються лише з ним. Перед виконанням будьякої роботи я цікавлюсь скільки вона коштує, і якщо я можу дістати якусь запчастину дешевше ніж у них, вони її встановлюють.
Shura оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 15:03:31   #13
CONFIG
Senior Member
 
Авто: BMW 523 E39
Повідомлень: 885
Default Re: Сервіс "Христина"

surnuk, Shura, ну ви ж Христини, то чого соромитесь?
Можимо під ніками написати, офіційни дилер у Львові, а може в когось будуть питання.

Від себе додам.. Враження про сервіс ще не склав, і про дилера теж, оскільки був там один раз і то не зі своєю машиною. Але що я помітив.. адміністратор якийсь був агресивний коли виганяв нас від машини, хоча таблички про те що там знаходитись не можна я не помітив, можливо її там просто немає. Дізнався від п. Валерія, про гарантію на роботу, чесно кажучи з таким ніколи не стикався і був приємно вражений коли почув. Але тут виникає питання наскільки та гарантія працює і за яких умов. Розумієте в Україні зокрема у Львові ситуація така що мало хто за шо реально відповідає а понту наганяє багато. Коли я буду впевнений що на моїй машині не будуть кататись механіки по території чи за її межами (я говорю в загальному) і що будь-які обіцяні гарантії будуть діяти я буду ремонтуватись виключно в дилера. До того часу я просто не бачу сенсу платити більше, за виключенням справді серйозних проблем, бо тоді справа не в грошах, а у вирішенні проблеми.


Взагалі surnuk, Shura ви б нам влаштували екскурсію до дилера і просвітили нетямущих про те хто такий дилер і його переваги. Був би вам вельми вдячний, самому цікаво, дуже.
CONFIG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 16:42:23   #14
Shura
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default Re: Сервіс "Христина"

Про місце своєї роботи писати не буду - це не тема бесіди.

Питання стосувалось цієї фірми і я висловив свою думку. Проте якщо цікавить можу описати і інші сервіси і вулканізації де я буваю і моє ставлення до них.
"Гарантія на роботу" - я не вживав цього терміну, я сказав що є кому висловити свої притензії.

Вибач думку продовжу пізніше.
Shura оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 17:53:21   #15
surnuk
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Сервіс "Христина"

реально соромитись мені нічого тому що на сервісі Я не працюю!!!
surnuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 19:31:44   #16
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Сервіс "Христина"

Shura, surnuk,
Цитата:
Написав(ла) surnuk Переглянути повідомлення
реально соромитись мені нічого тому що на сервісі Я не працюю!!!
Я от не розумію, нашо то писати, якщо у вас двох одна ІР, і не просто спільна, а:
IP адреса 213.130.17.7
Host Name khrystyna.lviv.farlep.net
Хоча все може бути, наприклад зірки стали в один ряд і так співпало і до сервісу "Христина" ви не маєте відношення
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 20:40:56   #17
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Сервіс "Христина"

Shura, surnuk, То хтось з вас міняв масло, яка ціна щоб поміняти масло. Для цього і є цей форум шоб кожен навів свої аргументи що краще. Скажіть будь ласка Христина якось пополяризує марку БМВ???
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.03.2008, 00:02:01   #18
UKRMAIL
Senior Member
 
UKRMAIL's Avatar
 
Авто: 530+ Е21+ ще одна таємнича бмв
Повідомлень: 358
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Я от не розумію, нашо то писати, якщо у вас двох одна ІР, і не просто спільна, а:
IP адреса 213.130.17.7
Host Name khrystyna.lviv.farlep.net
Хоча все може бути, наприклад зірки стали в один ряд і так співпало і до сервісу "Христина" ви не маєте відношення
Працівники Соромляться роботодавця .... LOL
UKRMAIL оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.03.2008, 02:53:58   #19
Nazik
Senior Member
 
Nazik's Avatar
 
Авто: BMW 530d E60, Yamaha R1
Повідомлень: 334
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) Shura Переглянути повідомлення
Скажіть будь ласка, чому Nazik звернувся до них? та тому що, після подібних ремонтів в гаражах, деколи, не може розібратись навіть дуже кваліфікований спеціаліст.
Звідки ж цікаво інформація про ремонти в гаражах? І дійсно нема чого соромитись що працюєте на Христині. А якщо хочете дійсно щось доказати, то як кажуть - не словом, а ділом - скажіть чи реально відремонтувати моє авто у вас і яка буде сума ремонту і я приїду, і якщо все буде працювати о.к. то я вибачаюсь офіційно перед вами на форумі. Докажіть тоді що не обовязково мені над вами стояти в ремонтій зоні і ви самі все зможете зробити.
П.С. але щось мучить мене питання чому все-таки чоловіку який звернувся до вас на такій машині як в мене і з такою поломкою ви відмовили?
Nazik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.03.2008, 12:55:53   #20
surnuk
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Сервіс "Христина"

Хоча все може бути, наприклад зірки стали в один ряд і так співпало і до сервісу "Христина" ви не маєте відношення
Не справа в зірках.......
Справа в тому шо на Христині не тільки сервіс працює,то для особливо обдарованих!!!
surnuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Подшивка "За рулем" за "перестройку"!!! Lehae34 Балачки 7 23.02.2008 11:57:44
Компактний кроссовер BMW X1 отримає "розумний" повний привід Xdrive CONFIG Новини в світі BMW 0 11.02.2008 10:14:17
Bluetooth маркетинг для BMW в рамках виставки "Мода і Стиль у Фотографії" CONFIG Новини в світі BMW 0 19.11.2007 08:38:57
BMW анонсувала "М-пакет" для нового купе 1-Series CONFIG Новини в світі BMW 0 08.11.2007 08:51:17


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 02:29:14.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.