Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 06.12.2009, 21:12:00   #11
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

Karabas Barabas, зы всіма двигунами дружить. Я коли в 97 вчився в Львівському автоучкомбінаті то практику водіння проходив на авто "Камаз" з установкую під газ метан. Так що..навіть з дизелями дружить.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.12.2009, 21:22:40   #12
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

не відходим від теми, про газ і бмв.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.12.2009, 19:50:04   #13
Апач
Junior Member
 
Авто: БМВ 528і Е39 1997р.в.
Повідомлень: 24
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

Всим доброго дня!!!Тема щодо використання газових установок на БМВ дуже цікава.У мого товариша стоїть газ на 318БМВ 1993р.в.,але пригнана із Італїї і газ ставили там.Каже,що там машина звір була,а на нашому газі ледве чмихае,бо з нього не відібрана належним чином волога і ще він не сепарований,не відібрані різні домішки,тому на газу погано машини заводяться і гірша тяга.Коли в машини великий літраж,то це не так помітно.Також бачив двигуни,які газ убив на ура і скажу відверто,скрутити там на запчастини можна не багато,купляй інший двигун.Щодо газу на дизелях,ставляють газові установки тільки на вантажні машини,для легкових мовби ще не придумали,але на дизелю газ добавляє 30 відсотків потужності,кардани і мости не вспівають мінять.Я так думаю,що БМВ НЕ ДЛЯ ГАЗУ!!!
Апач оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.12.2009, 21:28:02   #14
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

Цитата:
Написав(ла) Апач Переглянути повідомлення
Щодо газу на дизелях,ставляють газові установки тільки на вантажні машини,для легкових мовби ще не придумали,але на дизелю газ добавляє 30 відсотків потужності,кардани і мости не вспівають мінять.
згідний
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.01.2010, 23:36:32   #15
Шумахер
Member
 
Шумахер's Avatar
 
Повідомлень: 125
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

/home/ryslan/Картинки/04012010936.jpg мій після газу Пропан бутан , ще хочете економити??????

Відредагував(ла) Шумахер : 18.01.2010 о 23:38:09 Причина: неправильна адреса!!!!!!!!!
Шумахер оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.01.2010, 23:49:53   #16
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

Шумахер, картинка не правильно вставлена.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.01.2010, 01:51:39   #17
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

народ не ведіться ви на той газ в нас бензин паршивий а газ ще гірший в мене була кемрі 1999 року на газу установку поставили в Голандії з відки її і привіз мотор 3 літри бензину брав 14-15 газу 16-18 плюс масло треба міняти частіше на 5-7 тисяч заді ходова буде тріщати по швам це всеодно що постійно возити мішок картоплі в багажнику плюс для міста газ не дуже зручно оскільки для того щоб їхати на газу потрібно прогріти машину проїхати 10 - 15 км на бензині потім газ включаєш коли машину ставиш на ніч виключаєш газ і знову пару км на бензині проїжаєш якщо цього не робити то потім і виникають проблеми з двигуном то машина не заводиться то обороти пригають і таке інше можливо в мене була якась застаріла установка оскільки це було в 2002 році але знаю по собі що по грошам воно зовсім не дешевше хіба якщо ви використовуєте машину постійно для дальніх поїздок
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.02.2010, 00:16:38   #18
граф
Junior Member
 
граф's Avatar
 
Авто: БМВ 740
Повідомлень: 7
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

Враховуючи, що БМВ відносяться до спортивних машин, вважаю що ставити газ - безглуздо, враховуючи кризу, варто поміняти машину, або їздити менше
граф оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.02.2010, 21:11:01   #19
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

Цитата:
Написав(ла) граф Переглянути повідомлення
Враховуючи, що БМВ відносяться до спортивних машин, вважаю що ставити газ - безглуздо, враховуючи кризу, варто поміняти машину, або їздити менше
може і так, але із спортом власник марки BMW, отримує шаленне відчуття комфорту, керованисті, надзвичайно актуальний зовнішній вигляд усього модельного ряду, за що люди і обирають цю марку і чого інші автовиробники не дадуть ніколи, от і приходится видумвать
BMW
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 28.03.2010, 11:22:57   #20
Spaceman
Junior Member
 
Повідомлень: 64
Default Re: BMW на газу - жлобство чи економія?

БМВ і газ звучить неприродно. Хіба може газ нормальнй можна знайти. Хто чув на GFC є газ, може там якість нормальна.
Spaceman оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
газ, газова установка


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 19:33:46.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.