Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Клубні BMW
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 13.02.2013, 18:54:12   #11
KinG
Senior Member
 
KinG's Avatar
 
Авто: BMW 525 e34 \\\ 535 е39
Повідомлень: 737
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

Решітку поки не фарбую, бо хочу широку морду... буде тоді буду думати))
__________________
В жизни можно поменять многое, но BMW - только на BMW...
KinG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.03.2013, 16:58:14   #12
KinG
Senior Member
 
KinG's Avatar
 
Авто: BMW 525 e34 \\\ 535 е39
Повідомлень: 737
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

Привіт, БМВістам Ось трохи переобладнав свою ластівку і вирішив цим поділитись.

План робіт був такий: Широка морда, передня оптика Hella black, нове лобове скло, дзеркала на ногаг, кермо М-Тех 2 і так далі...

Одже, спочатку купив оптику! Знайшов у Харкові людину яка іх робить. Він бере оригінальну Хелу: розбирає, реставрує, фарбує, ставить хрестики, ангельскі очі, нове скло... і виходить Hella black Angels Eyes (на мій погляд доволі круто виходить) І от все це добро я купив та поставив Після цього побачив, що потрібин повний комплект. Докупив повороти димчастого кольору. ПТФ не міг знайти належних та вирішив реставрувати свої. Купив нове скло, в середені корпус пофарбува чорним-глянцем, посадив скло на чьорний герметик і після цього вийшов ефект "black"... Передня оптика була завершена

Після була замінена нижня частина панелі, бо вона була сіра - тепер чорна. Загалом нічого складного, купив - поставив Правда за два рази, бо після першого, підсвітка пічки перестала прафювати Але це таке, зараз все добре

Далі: В товариша була нерозмитнена е34 95р.в. от і вирішив я її троши розібрати Забрав широку морду(комплект: капот решітка) та дзеркала но ногах. В замін відав своє з невиличкою доплатою Пофарбував, поставив і тепер просто "бомба" ...ще не можу натішитись)) Ще потрібно зняти руль М-Тех 2, перешити і поставити.

З лобовим склом поки нічього цікавого, бо ще не поставив. Стоїть нове в гаражу. Старе має пару сколів та пошкрябину від двірника... так то не заважае але хочу довести до ідеалу

Так, здається все)
[B]PSB] вибачте за фото) робив на телефон і при незрозумілій погоді... потеплішає, зроблю нормальні фото

to be continued…
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Фото0188.jpg
Переглядів: 324
Розмір:  733,0 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Фото0189.jpg
Переглядів: 312
Розмір:  707,1 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Фото0190.jpg
Переглядів: 301
Розмір:  444,6 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Фото0191.jpg
Переглядів: 295
Розмір:  448,2 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Фото0192.jpg
Переглядів: 292
Розмір:  424,2 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Фото0193.jpg
Переглядів: 112
Розмір:  423,1 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Фото0201.jpg
Переглядів: 130
Розмір:  486,0 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Фото0202.jpg
Переглядів: 143
Розмір:  585,5 KB  
__________________
В жизни можно поменять многое, но BMW - только на BMW...
KinG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.03.2013, 17:04:42   #13
Next
Senior Member
 
Авто: E38 M60B40
Повідомлень: 1476
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy


Цитата:
Написав(ла) KinG Переглянути повідомлення
Одже, спочатку купив оптику! Знайшов у Харкові людину яка іх робить. Він бере оригінальну Хелу: розбирає, реставрує, фарбує, ставить хрестики, ангельскі очі, нове скло... і виходить Hella black Angels Eyes (на мій погляд доволі круто виходить) І от все це добро я купив та поставив
В яку суму тобі стала оптика повністю?
__________________
0,5литра—это бутылка водки.1,0литра-это пакет молока.1,5литра-это бутылка газировки.2,0литра-это чайник на кухне.3,0литра-это банка соленых огурцов.4.0литра-это с чего.начинается двигатель V8 POWER!
Next оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.03.2013, 17:12:47   #14
KinG
Senior Member
 
KinG's Avatar
 
Авто: BMW 525 e34 \\\ 535 е39
Повідомлень: 737
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

Цитата:
Написав(ла) Next777 Переглянути повідомлення
В яку суму тобі стала оптика повністю?
Тільки фари? 2000 з достакою

{ додано через 4 хвилини }
Повороти 200, скло на ПТФ 200, фарба та герметик 100
__________________
В жизни можно поменять многое, но BMW - только на BMW...

Відредагував(ла) KinG : 27.03.2013 о 17:12:47 Причина: Додано повідомлення
KinG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.03.2013, 19:59:57   #15
Gutty
Senior Member
 
Gutty's Avatar
 
Авто: БМВ 324д
Повідомлень: 540
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

, гарна конячка.
Gutty оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.03.2013, 20:12:14   #16
кум
Senior Member
 
кум's Avatar
 
Авто: BMW e34 518i
Повідомлень: 369
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

красуня!
кум оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.05.2013, 21:53:31   #17
KinG
Senior Member
 
KinG's Avatar
 
Авто: BMW 525 e34 \\\ 535 е39
Повідомлень: 737
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

Всім БМВістам, привіт))) Вирішив трохи тут написати... Нещодавно була в мене проблема з палисним насосом http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=9947 і ось нарешті, вона, була вирішина Одже, почну з того, що після усього того, що було в мене у тій темі, на яку зсилаюсь почалось таке: 31 квітня, їду собі по місту у справах, у моєї пятірки почали падати оберти до 500 і при натисненні на педаль газу авто можна сказати - не їде (задихається), а ще дуже велику затори у місті (перед святами) Думаю, якщо зупенюсь, інші авто любителі мене розірвуть Якось доїхав до найблищого кармана, став, постукав зверху по насосу (до речі, за порадою одноклубників... дякую...) поїхав далі. За день так, рази три Поїхав замовляти новий. Сказали буде 2-го По дорозі до дому, трихи не доїхавши став. Заводеться і одразу глохне Стукав-стукав, ніякої реакції. Викликав товариша на Ваз 2111, щоб дотягнув до дому. Він, по приїзді сказав, що не потягне... спалить щеплення. Вирішили товкти по насосу, іншого виходу не було... і цим завели Після того, їхала нормально.
Забрав насос. Вирішив сам ставити, так як 3-го було купа справ і без авто ні як, а в цей день у всіх був вихідний. Прочитав безліч інфи в інеті... почав приступати)
Буду описувати коротко так, як нічого особливого, і багато про це написано... Зняв насос. Перше, що почав робити, це прочистив сіточку...
Вибачте, забув сказати, шо той насос, що купив мені не підійшов (якийсь він вущий за оригінал), не хтів мудрувати. Вирішив після свят повернути його... Тому потрібно було відновити свій на пару днів)
Так от, почистив сіточку. Чистив ВДшкою, щось не брало, тому взяв ціліт для ваної. Окунув її в цей розчин на 10-15хв. потім змив водою, висушив і аж блестіла )) Поставив все на місце, поїхав, все здається добре
Сьогодні здав цей новий (якийсь не відомий виробник) у магазин та взяв вже дорощий, але БОШ. Щоб вже самому не гратись, міняти поїхав до майстра. За 50грн. він мені зняв, поставив новий, та ще примив бак спеціальним пристроєм) Поставив старий на стенд для перевірки. Там мені показав таке, що порівнючи з новим насос, який дає майже 9 атмосфер тиску, мій дає 4 (Хоча, я, так і не зрозумів, якщо для форсунок потрібно тільки 3,5) І ще мене дуже цікавило питання, чому при включені запалення, ток не подається на насос?! Він сказав, що в цих моделях з таким двигуном так має бути. Ток дає тільки при кручені стартером. Але можна зробити)
Їде після цього всього так само нормально.

Ось так, поповнив свій бортовик Шкода, що без фото...
Всіх з Великднем та наступаючим Днем Перемоги)

to be continued…
__________________
В жизни можно поменять многое, но BMW - только на BMW...
KinG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.05.2013, 01:03:16   #18
Kroaton
Junior Member
 
Kroaton's Avatar
 
Авто: BMW E30 320i 1983
Повідомлень: 52
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

класна машинка!!! набагато гарніший передок став з новими фарами та широкою мордою!
__________________
Hе шути! СОГHЕМ
Kroaton оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.05.2013, 17:31:59   #19
KinG
Senior Member
 
KinG's Avatar
 
Авто: BMW 525 e34 \\\ 535 е39
Повідомлень: 737
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

Цитата:
Написав(ла) Kroaton Переглянути повідомлення
класна машинка!!! набагато гарніший передок став з новими фарами та широкою мордою!
Десь на днях ще зроблю нові фото... Зараз сонечко, вона ще краще виглядає)
__________________
В жизни можно поменять многое, но BMW - только на BMW...
KinG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.05.2013, 15:17:51   #20
KinG
Senior Member
 
KinG's Avatar
 
Авто: BMW 525 e34 \\\ 535 е39
Повідомлень: 737
Default Re: BMW е34 525 Khmelnitskiy

Всім привіт) Вирішив додати дещо в бортовик...

09.05.2013 Всі святкую "День Перемоги". Хто на природі, хто на параді, хто дома біля телевізора... а я вирішив відправитись на дачу у село.
Дороги, як і майже по всій Україні НЕ МАЄ. На півдорозі влетів в яму, думаю все, диска в мене немае але ні, тільки пробив колесо (до речі вже заклеїв), диск цілий. Після заміни на запаску, доїхав до цілі, що правда вже не стим настроєм з яким вирушав.

По приїзді, відпочивши, вирішив трохи зайнятись авто...
В мене на правому задньому крилі, знизу, між порогом і середнім молдингом були 3 гульки після дурнів малярів, які замість того, щоб перед фабуванням зачистити іржаві місця та заварити, просто поклали шпаклівку та зафарб. Під лючком баку те саме. Я то думав, що ще є шанс зачистити іржу, але не там то було, вже утворились дірки. Добренько почав все там зачишяти і ось, що вийшло:
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  20130509_181631[1].jpg
Переглядів: 103
Розмір:  398,8 KB Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  20130509_181654[1].jpg
Переглядів: 88
Розмір:  357,9 KB
Думаю, залишати так до понеділка не можна, раптом дощ і взагалі...
Почав шукати вирішення проблеми одразу. Знайшов в селі автозварника. Гадав там всі п'ють в цей день, але ні... седів собі техенько, чекав роботи) Майстер, дійсно хороший, шкода, що там без роботи пропадає. Все мені гарно розтолкував, як правельно краще зробити. Гачистив фіброю, повирізав, заварив... ось так вийшло, як на мене. дуже толково:
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  20130510_112254[1].jpg
Переглядів: 88
Розмір:  474,9 KB
Поки він, там варив, я, замінив одну саласку для кріплення зад. бампера. Поставив його рівненько і виставив зазори, бо зі зломаною, якось він криво стояв...
Ввечорі ще відрегулював клапана. Замінив прокладку. Потрібно міняти заливну кришу(тріснута).

Одже за цей день було зроблено:
-поварка дірок
-заміна крілення з.бампера
-регулювання клапанів
-заміна прокладки кришки картера

Так що, потехеньку готуємось до "ХI Міжнародний фестиваль BMW в Києві. 15.06.2013"

На вівторок домовися з маляром. Замовив на Екзіст залевну кришку(масла), накладки на бедалі, прожинку на лючьок бензобака. Чекаю.

Ось таку провів роботу

to be continued…
__________________
В жизни можно поменять многое, но BMW - только на BMW...
KinG оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 00:57:21.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.