Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 16.09.2015, 15:34:51   #11
Radion
Junior Member
 
Radion's Avatar
 
Авто: Bmw 523,мотор 2.5автомат(бензин)
Повідомлень: 11
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

Доброго дня,моєливо хтось знає хорошого електрика який зміг би відремонтувати пікселі на приборній пвнелі,світять,але не всі.
Radion оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.09.2015, 16:34:13   #12
mikey_greg
Junior Member
 
mikey_greg's Avatar
 
Повідомлень: 85
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

Цитата:
Написав(ла) Radion Переглянути повідомлення
Доброго дня,моєливо хтось знає хорошого електрика який зміг би відремонтувати пікселі на приборній пвнелі,світять,але не всі.
ееемммм ви здається темою помилились. Але все що я знаю про цю проблему так це те що мало хто за неї береться. Може є зміст поставити приборку з донора ?
mikey_greg оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.09.2015, 16:35:38   #13
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

Цитата:
Написав(ла) mikey_greg Переглянути повідомлення
Значить так: 5 форсунка здохла, 6 от-от. Інші наче нормальні, невпевнений. Тепер буду шукати де роблять ремонт/реставрацію крім Бортатіва, і відвезу одразу усі 6ть щоб не вертатись.
можливо простіше взяти на розборці але потрібно брати від 2.5 до рестайла (мені ремонтували якраз в бартатові, працюють форсунки нормально але шумно + ціна за ремонт була досить висока, простіше було купити на розборці).
__________________
BMW - це мій стиль життя......... http://bmwcars.pp.ua
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.09.2015, 17:56:01   #14
mikey_greg
Junior Member
 
mikey_greg's Avatar
 
Повідомлень: 85
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

Цитата:
Написав(ла) Ko3a4oK Переглянути повідомлення
простіше було купити на розборці
З однієї сторони Ви праві, а з іншої є ймовірність знову поставити форсунку, яку потім треба буде ремонтувати.
mikey_greg оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.09.2015, 09:33:11   #15
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

так домовитесь на розборці, що Ви візьмете наприклад 3 форсункі і на стенд(якщо погані то назад повернете ), після чого точно будете знати чи хороші чи погані (ремонт наразі дуже дорогий, запчастини до форсунок з закордону привозять тому ціна ремонту буде не маленька)
__________________
BMW - це мій стиль життя......... http://bmwcars.pp.ua
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.09.2015, 12:44:20   #16
mikey_greg
Junior Member
 
mikey_greg's Avatar
 
Повідомлень: 85
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

Цитата:
Написав(ла) Ko3a4oK Переглянути повідомлення
ремонт наразі дуже дорогий
усе в цьому житті відносне )

{ додано через 17 хвилин }
Цитата:
Написав(ла) Ko3a4oK Переглянути повідомлення
на розборц
а знаєте поділіться будь-ласка в приват контактом розборки. В господарстві знадобиться )

Відредагував(ла) mikey_greg : 17.09.2015 о 12:44:20 Причина: Додано повідомлення
mikey_greg оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 24.09.2015, 17:02:00   #17
mikey_greg
Junior Member
 
mikey_greg's Avatar
 
Повідомлень: 85
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

Завіз сьогодні машину разом з форсунками в СТО... Персонал станції рекомендує доливати в дизель 2-тактне масло та присадку для корекції пального. Щодо останнього наче як логічко, а от масло мопедне %)
mikey_greg оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 24.09.2015, 20:01:58   #18
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

Цитата:
Написав(ла) mikey_greg Переглянути повідомлення
рекомендує доливати в дизель 2-тактне масло
В мене є клієнти, котрі регулярно беруть 2-тактне масло для додавання в дизпаливо для свого автопарку вантажівок (більше 60-ти сучасних фур). Їхній автомеханік каже, що після того як почав використовувати 2-тактне масло в паливо, немає жодних проблем з паливними системами. Моя думка з цього приводу така, що це дієво лише для дизелів старого типу, де механічні форсунки-плунжери, але це суто моя суб'єктивна думка. Багато хто пояснює це тим, що колишнє дизпаливо було "жирнішим" за сучасне і краще змащувало паливну. Насправді масло додається 1л на 100-200л палива, а 2-тактне особливе тим, що добре розчиняється в паливі і повністю згорає. Також можу запропонувати облагороджуючу добавку до дизпалива канадської фірми Kleen-Flo, котру можна додавати круглий рік, а зимою в більшій концентрації як антигель.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 24.09.2015, 22:12:46   #19
mikey_greg
Junior Member
 
mikey_greg's Avatar
 
Повідомлень: 85
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
можу запропонувати облагороджуючу добавку до дизпалива канадської фірми Kleen-Flo
якщо ця добавка підніме весь "мул" з дна баку - я остаточно розчаруюсь в людстві
mikey_greg оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2015, 00:09:40   #20
mikey_greg
Junior Member
 
mikey_greg's Avatar
 
Повідомлень: 85
Default Re: 525d раптово заглохла і після заміни паливного фільтра працює нестабільно

промили форсунки (дві були підклинені), поміняли регулятор тиску пального. Результат (точніше його відсутність): перші 10 секунд після старту двигун працює з плаваючими обертами, далі вирівнюється. Запах недокінця спаленої зуміші, думаю що і білий дим присутній (вже стемніло коли я добрався до СТО). Попробував поїхати - машина просто ватна. Газ в підлогу - ледве починає розганятись з 70 до 75 і потім 80. Спитався чи потрібно робити корекцію форсунок після того як їх поставили - мені переконливо відповіли "ні, не треба". З кожним разом стає все цікавіше )
mikey_greg оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
diesel, e39, fuel, ingection


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E30 Після заміни рейки з ГУР,руль крутиться дуже легко ну просто як відкручений vitya.as Ходова 5 16.02.2014 22:42:12
E30 Питання щодо паливного насоса maluy Двигун та підкапотний простір 1 17.01.2014 11:37:01
Підшипник ступиці після заміни. Andrij999 Ходова 7 10.07.2013 21:50:29
E30 Кидає передок після заміни коліс slide Ходова 19 27.06.2013 09:26:36
E34 Куди підключити фішку від паливного фільтра 524td m21? 1trs Двигун та підкапотний простір 5 27.03.2012 22:12:02


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 19:02:20.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.