Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОМОБІЛЬ BMW > Вибір авто
Закрита тема
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 05.11.2012, 19:10:52   #11
Tarasik010
Member
 
Tarasik010's Avatar
 
Авто: e39 530d
Повідомлень: 135
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

Дякую всім, обов*язково зверну увагу на перечислене.
Tarasik010 оффлайн  
Old 08.11.2012, 18:20:19   #12
e39 523i 1997
Junior Member
 
Повідомлень: 57
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

як варіант можете розглянути придбання на польській реєстрації.
e39 523i 1997 оффлайн  
Old 08.11.2012, 19:37:07   #13
Tarasik010
Member
 
Tarasik010's Avatar
 
Авто: e39 530d
Повідомлень: 135
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

розкажіть будь ласка які умови на польскій реєстрації????
Tarasik010 оффлайн  
Old 08.11.2012, 22:43:01   #14
Svyatoslavaraga
Member
 
Svyatoslavaraga's Avatar
 
Авто: BMW e34 M30B35 1991р.
Повідомлень: 251
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

Потрібно знайти поляка, який поставить авто на себе, а тебе зробить співвласником. Поляку потрібно підписувати купу документів, тому відповідно йому треба щось дати. Дальше купівля страховки, яка не така вже і дешева (точно не знаю, але десь в районі 400-500 злотих). Ну і самий більший гемор з перетинов кордону кожні 5 днів. В прикордонних містах це невелика проблема, а от зі Львова кататись не дуже зручно буде. Тим більше якщо в машині шось полетить, то прийдеться встигати зробити в 5-ти денний срок. Тому якщо маєш можливість купити в нас-не задумуйся.
Svyatoslavaraga оффлайн  
Old 08.11.2012, 23:17:38   #15
Tarasik010
Member
 
Tarasik010's Avatar
 
Авто: e39 530d
Повідомлень: 135
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

дякую. буду шукати у нас варіанти...
Tarasik010 оффлайн  
Old 09.11.2012, 09:45:37   #16
e39 523i 1997
Junior Member
 
Повідомлень: 57
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

Цитата:
Написав(ла) Svyatoslavaraga Переглянути повідомлення
Потрібно знайти поляка, який поставить авто на себе, а тебе зробить співвласником. Поляку потрібно підписувати купу документів, тому відповідно йому треба щось дати. Дальше купівля страховки, яка не така вже і дешева (точно не знаю, але десь в районі 400-500 злотих). Ну і самий більший гемор з перетинов кордону кожні 5 днів. В прикордонних містах це невелика проблема, а от зі Львова кататись не дуже зручно буде. Тим більше якщо в машині шось полетить, то прийдеться встигати зробити в 5-ти денний срок. Тому якщо маєш можливість купити в нас-не задумуйся.
Я звичайно за те, щоб не створювати собі більше проблем і придбати у нас, але у нас дорожче вийде.

Те, що чув я - то є якийсь варіан з постановкою на фірму, там рік можна

Я більш детальніше дізнаюсь, бо самому стало цікаво, і напишу...
e39 523i 1997 оффлайн  
Old 22.11.2012, 00:13:40   #17
Fox_DOZOR
Junior Member
 
Повідомлень: 1
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

Цитата:
Написав(ла) e39 523i 1997 Переглянути повідомлення
Я звичайно за те, щоб не створювати собі більше проблем і придбати у нас, але у нас дорожче вийде.

Те, що чув я - то є якийсь варіан з постановкою на фірму, там рік можна

Я більш детальніше дізнаюсь, бо самому стало цікаво, і напишу...
Тема питання: тимчасове ввезення автомобіля
Від кого: Поляниця Роман
Дата/час: 06.06.2012 16:08
Текст питання:


Прошу пояснити пункт а) статті 7 додатку до Стамбульської конвенції ( 995_472 ) про тимчасове ввезення

я представляю в Україні інтереси польської компанії. Для того, щоб виконувати її доручення компанія готова надати мені автомобіль, який зареєстрований на неї у Польщі.

1. Чи зможу я маючи доручення (інші документи від компанії), використовувати цей автомобіль в Україні як тимчасово ввезений, скільки часу?
2. Чи буде вважатися відвідування клієнтів компанії на цьому автомобілі як комерційне використання автомобіля?


Відповідь:
Консультант: Управління декларування та митних режимів Департаменту
Дата/час: 26.06.2012 19:02
Текст відповідi:


Питання тимчасового ввезення на митну територію України транспортних засобів врегульовано положеннями Додатку С до Конвенції про тимчасове ввезення, учиненої в м. Стамбулі 26 червня 1990 року (далі – Конвенція).

Відповідно до статті 1 Конвенції термін "тимчасове ввезення" означає митний режим, який дозволяє приймати на митну територію певні товари (у тому числі транспортні засоби), умовно звільнені від ввізного мита і податків, без застосування заборон чи обмежень економічного характеру на ввезення. При цьому, такі товари (у тому числі транспортні засоби) мають ввозитися з визначеною метою і призначатися для подальшого вивезення у встановлений термін та не піддаватися змінам, за винятком нормального зниження їхньої вартості (амортизації) внаслідок їхнього використання.

Відповідно до пункту f) статті 1 Конвенції термін „особа” означає як фізичну, так і юридичну особу, якщо інше не передбачене контекстом.

Статтею 2 до Додатка С Конвенції установлено, що правом на тимчасове ввезення відповідно до статті 2 цієї Конвенції (з загальним умовним звільненням від ввізного мита і податків та без застосування ввізних обмежень чи заборон економічного характеру) користуються транспортні засоби комерційного чи приватного використання.

Згідно зі статтею 1 Додатка С Конвенції термін «комерційне використання» означає платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів.

Згідно зі статтею 5 Додатка С до Конвенції встановлено, що для того, щоб можна було скористатись правами на пільги, які надаються цим Додатком, транспортні засоби комерційного використання повинні бути зареєстрованими на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім'я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозитись та використовуватись особами, які здійснюють свою діяльність з такої території.

Відповідно до статті 7 Додатка С до Конвенції незважаючи на положення статті 5 цього Додатку транспортні засоби комерційного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останнього, навіть якщо вони зареєстровані або постійно проживають на території тимчасового ввезення.
Разом з цим, пунктом (а) статті 8 Додатка С до Конвенції визначено, що кожна Договірна Сторона має право відмовити у наданні права на тимчасове ввезення або відкликати його стосовно транспортних засобів комерційного використання, які використовуються для внутрішніх перевезень.

Згідно з пунктом 1 статті 9 Додатка С подальше вивезення транспортних засобів комерційного використання відбувається відразу ж після закінчення транспортних операцій, для яких вони були ввезені.

Також відповідно до статті 189 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI транспортні засоби комерційного призначення, що використовуються для переміщення товарів та/або пасажирів через митний кордон України, можуть тимчасово ввозитися на митну територію України без справляння митних платежів та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. При цьому, тимчасове ввезення транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України допускається за умови, що такі транспортні засоби не використовуватимуться для внутрішніх перевезень на митній території України.

Враховуючи викладене, громадянин - резидент України може тимчасово в’їжджати на територію України на транспортному засобі, зареєстрованому постійно у відповідних реєстраційних органах іноземних держав та за умови одночасного дотримання таких вимог:
зазначений транспортний засіб знаходиться у власності (розпорядженні) фізичної (юридичної) особи, яка проживає (зареєстрована) на території іншої держави;
використовується в комерційних цілях (платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів);
громадянин - резидент України повинен перебувати у трудових відносинах з фізичною (юридичною) особою, який належить вищезазначений транспортний засіб.
Fox_DOZOR оффлайн  
Old 22.11.2012, 10:06:02   #18
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

ця відписка написана в стилі - все та ні про що, не має конкретики - на який термін, під які умови сплат тих чи інши платежів на кордоні і т.д. Для мене особисто цікаве насиупне - оформлення наприклад для себе з тривалістю перетину кордону як мінімум 1 раз на три місяці, іякі умови проходження там наступного т.о. іподальша експлуатація.. і так далі....
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет
Юрій оффлайн  
Old 22.11.2012, 10:17:44   #19
LC MONARCH
Senior Member
 
LC MONARCH's Avatar
 
Авто: е34 (М57)
Повідомлень: 867
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

Fox_DOZOR,
дякую!
мені, як юристу, цікаво.
детальніше будемо дізнаватись далі.
__________________
Хочеш змінити світ - почни з себе!
LC MONARCH оффлайн  
Old 19.12.2012, 20:53:18   #20
Tarasik010
Member
 
Tarasik010's Avatar
 
Авто: e39 530d
Повідомлень: 135
Default Re: Допоможіть будь ласка порадою.

За певними обставинами вийшло все навпаки. Вирішив брати 530d
(дуже звабили 410 Nm).
Цікавить де можна провести якісну повну діагностуку авто у Львові.
(бажано конретні і провірені СТО)
Вдячний за Ваші поради і вдповіді.
Tarasik010 оффлайн  
Закрита тема

Теги
порада по е39


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E30 Допоможіть знайти радіатор, будь ласка Harper Двигун та підкапотний простір 34 06.09.2013 01:39:05
Підкажіть будь-ласка, який це стиль дисків OLEG-325 I Колеса 17 04.01.2012 22:29:12
Бозя! Дай мені, будь-ласка, такий транспорт!!! Karabas Barabas Балачки 15 29.06.2010 09:21:10
Допоможіть будь-ласка!:) Digress Гумор, флуд та інше 2 19.11.2009 16:15:17
Порадьте будь-ласка як правельно зареєструвати автомобіль Pireli Балачки 15 16.09.2009 18:26:38


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 21:09:24.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.