Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Закрита тема
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 28.08.2013, 23:20:14   #11
oleg520i
Member
 
oleg520i's Avatar
 
Авто: bmw520i
Повідомлень: 201
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Цитата:
Написав(ла) Ecosee Переглянути повідомлення
є місця де і в Україні може мати 500 ;)
де?
oleg520i оффлайн  
Old 29.08.2013, 17:46:49   #12
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

to Sergo:
Тут таке саме все як і у нас, єдину що, знаки ті що у нас на синьому фоні (типу рух прямо, пішохід і т.д.) у них на жовтому, і дві смуги в односторонньому напрямку розділяє жовта лінія, а смуги двостороннього напрямку біла. Решта все те саме. Деякі речі для мене були смішні ну наприклад - коли повертає фура в правий поворот, то в цей момент забороняється рух прямо і на право (тут і коневі зрозуміло що блін та фура розмаже все що попадеться). багато питань теорії для тих кому до 21 року в плані випивки, наркотиків і т.д. Тут якщо людина має права а їй не виповнилось 21 року і її поліція зловила з пляшкою чи пяним, тоді права забирають не залежно від того чи він за рулем чи просто біля магазину стоїть. П'яним краще тут не їздити і не попадатись, а якщо їхати то обережно без всяких викрутас, так просто тут ніхто нікого не зупиняє... Без машини ти тут букашка а з машиною "человек"

{ додано через 12 хвилин }
http://dmv.state.pa.us/drivers_manua...iversman.shtml
Кому цікаво може подивитись там надано три розділи
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет

Відредагував(ла) Юрій : 29.08.2013 о 17:46:49 Причина: Додано повідомлення
Юрій оффлайн  
Old 29.08.2013, 19:19:01   #13
Sergo
Banned
 
Sergo's Avatar
 
Авто: BMW 2002
Повідомлень: 712
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Юрій, дякую. А можеш зробити "звіт" для клуба ? Як з роботою, перельотом і тому подібним ? Думаю багато кому було би інтересно...
Sergo оффлайн  
Old 29.08.2013, 20:46:48   #14
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

шкода що люди покидають свою рідну землю, і навіть з радістю...
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн  
Old 29.08.2013, 23:59:24   #15
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Цитата:
Написав(ла) Sergo Переглянути повідомлення
дякую. А можеш зробити "звіт" для клуба ? Як з роботою, перельотом і тому подібним ? Думаю багато кому було би інтересно...
ок, на вихідних буде трохи часу і закину інфу як все проходило...

{ додано через 7 хвилин }
Цитата:
Написав(ла) ValodjaE36 Переглянути повідомлення
шкода що люди покидають свою рідну землю, і навіть з радістю...
Мені також було шкода, а тепер зовсім ні - пояснюю чому. Тут зустрів багато людей з наших теренів, дехто тут 5 років, а дехто і понад 10. І що ти думаєш - ті хто тут 5років має будинок (навіть не квартиру) в кредиті під 3-4%, кожен їздить на машині, діти вивчились в цніверситетах і їхній диплом дає змогу працювати в любій КРАЇНІ СВІТУ! Що маємо ми - за 5 років хтось купив хату (не рахуючи депутатів) і одночасно кожен член сімї їздить на авто?, наші університетські дипломи діють всюди? (я свій диплом ЛНУ Франка тут можу підтерти одне місце кому небудь - тут це простий платик який нічого не вартий) і подивишись на це все... Тут хата в середньому коштує 150-200тис.дол., машина 2008років 6-8тис., а тепер порівнй це з нишимим цінами і скажи чого варта наша держава (а особливо ті хто до цього довів народ). Люди яким понад 50років і тут живуть більше 5 років - про УКРАЇНУ ЗГАДУЮТЬ ЯК СТРАШНИЙ СОН. Я в Н.Йорку каву пю по 1.5 долара, а в центрі Львова скільки кава коштує (живучи в центрі скажу - 15-20грн.), суші замовляли з доставкою - 3-4 дол роли (в центрі в суші барі - 35-40 грн), бензин в Н.йорку - 3.65 галон (3.75л) в україні - 11грн\л. Тому про що ми можемо говорити коли ціни у нас як в Н.Йорку а з-плати як в Африці....
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет

Відредагував(ла) Юрій : 30.08.2013 о 00:04:13 Причина: Додано повідомлення
Юрій оффлайн  
Old 30.08.2013, 01:11:00   #16
Sergo
Banned
 
Sergo's Avatar
 
Авто: BMW 2002
Повідомлень: 712
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Цитата:
Написав(ла) Юрій Переглянути повідомлення
ок, на вихідних буде трохи часу і закину інфу як все проходило...

{ додано через 7 хвилин }

Мені також було шкода, а тепер зовсім ні - пояснюю чому. Тут зустрів багато людей з наших теренів, дехто тут 5 років, а дехто і понад 10. І що ти думаєш - ті хто тут 5років має будинок (навіть не квартиру) в кредиті під 3-4%, кожен їздить на машині, діти вивчились в цніверситетах і їхній диплом дає змогу працювати в любій КРАЇНІ СВІТУ! Що маємо ми - за 5 років хтось купив хату (не рахуючи депутатів) і одночасно кожен член сімї їздить на авто?, наші університетські дипломи діють всюди? (я свій диплом ЛНУ Франка тут можу підтерти одне місце кому небудь - тут це простий платик який нічого не вартий) і подивишись на це все... Тут хата в середньому коштує 150-200тис.дол., машина 2008років 6-8тис., а тепер порівнй це з нишимим цінами і скажи чого варта наша держава (а особливо ті хто до цього довів народ). Люди яким понад 50років і тут живуть більше 5 років - про УКРАЇНУ ЗГАДУЮТЬ ЯК СТРАШНИЙ СОН. Я в Н.Йорку каву пю по 1.5 долара, а в центрі Львова скільки кава коштує (живучи в центрі скажу - 15-20грн.), суші замовляли з доставкою - 3-4 дол роли (в центрі в суші барі - 35-40 грн), бензин в Н.йорку - 3.65 галон (3.75л) в україні - 11грн\л. Тому про що ми можемо говорити коли ціни у нас як в Н.Йорку а з-плати як в Африці....
Якщо не секрет, ким працюєш і який приблизно твій дохід ? Давно думаю про побідне, тим більше, що родичі "там" є.
Sergo оффлайн  
Old 30.08.2013, 01:56:20   #17
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

ще не має доходу як такого я тут тіко 3-й тиждень. буду здавати на ліцензію по електричній частині...
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет
Юрій оффлайн  
Old 30.08.2013, 10:37:46   #18
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Юрій, я це все розумію, але яку плату люди платять за таке життя, штучні теракти та війни скільки людей забрали, так дають заробити, але і заберають не менше, спроможність купувати вигідна цій державі, людей присажують на все, подивитись тільки які черги за новим айфоном, з вечора і всю ніч стоять в черзі. Але наші люди здебільшого мають на таке емунітет))) просто най частіше з України виїзжають люди свідомі та ті, які можуть та хочуть працювати та заробляти... а наша влада цього і добивається...
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн  
Old 30.08.2013, 16:00:42   #19
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Цитата:
Написав(ла) ValodjaE36 Переглянути повідомлення
подивитись тільки які черги за новим айфоном, з вечора і всю ніч стоять в черзі.
тут ти в 10-ку попав для америкоса і нашого брата який виріс тут з 10-15років - айфон це шось таке ніби він володіє .... навіть не знаю з чим порівняти, я б напевне так тішився якщо б у мене в гаражі стояла б бмв 3000. Я їх не розумію і цих приколів їхніх з айфоном теж, і таких як я багато.
То все набута річ, ти краще скажи чи твій батько зараз сильно зайнятий, там йому мій тесть має дзвонити....
І ще одне, я вже давно перестав рвати сорочку на собі і шось комусь доказувати, ситуація така що потрібно не жити а виживати, якщо озирнутись кругом себе ти починаєш розуміте одне, ще не ти керуєш ситуаціїєю, а ситуація тобою. Хто керує нашою чи іншими державами (маю на увазі можновладців, тих хто за їх плечами, депутатів і т.д.)??? думаю відповідь ти знаєш....Ок на вихідних звіт маленький зроблю може фоток накидаю.
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет
Юрій оффлайн  
Old 30.08.2013, 17:03:49   #20
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Цитата:
Написав(ла) Юрій Переглянути повідомлення
ти краще скажи чи твій батько зараз сильно зайнятий, там йому мій тесть має дзвонити....
хай краще дзвонить.
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн  
Закрита тема


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
THE FASTEST CHRISTMAS CARD IN THE WORLD. bmwe36petro Відео 3 02.01.2012 16:12:36
BMW M5. Green Hell Fly & Drive 2011 Karabas Barabas Відео 1 25.08.2011 23:10:31
BMW Motorrad. Xmas card 2010. bmwe36petro Відео 3 06.12.2010 12:30:39
E36 Хтось колись заливав у двигун присадки. oleg-bmw Двигун та підкапотний простір 13 01.12.2010 20:45:51


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 19:32:47.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.