Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 14.05.2011, 10:28:33   #11
Nikola
Senior Member
 
Nikola's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 1363
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

bmwe36petro, не був я там і нічого сказати не можу, тому і прошу ссилку,і хочу як омога більше інфи.Скільки км.скільки грошей на добу потрібно і мені здається що болгорія _це шинген, візи потрібно на сімю.
__________________
BMW Е39 IT'S MY LIFE.........
Nikola оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.05.2011, 11:09:02   #12
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

nikola, так, візи потрібно, відкрити можна у будь-якому турагенстві, ціна 35євро, але це не шенген, зате дає право транзитом перетинати Румунію. По відстані, залежить у яке місто їхати, але приблизно це як на південний берег Криму +/- 1200км в один бік. Вартість проживання від 5 і вище євро за людину, харчування залежить від того хто і що споживає, мені вистачало 10євро на двох на обід чи вечерю, порції переважно великі, уважно дивитись треба в меню на граматуру страви, більшість можна брати одну на кількох осіб, пляжі безкоштовні, хіба за окрему плату шезлонги і парасольки, екскурсії і розваги на будь-який гаманець, оплата за дороги не памятаю, але не багато, в межах кількох євро. Думаю в 700євро на двох + дитина повинен вкластися на 10-12 днів перебування, знову ж таки ця сума може бути як меншою так і більшою, залежно від потреб та можливостей кожного персонально.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.05.2011, 18:48:31   #13
VAVAN
Senior Member
 
VAVAN's Avatar
 
Авто: Ford Econoline 250, 4.2 V6; М3
Повідомлень: 857
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

bmwe36petro, а оплата в Болгарії тільки в ЄВРО? Якшо так, то де вигідніше було на той час обмін доларів на євро робити? В нас на Україні конвертувати чи вже на місці в Болгарії?

Петро, і нагадай будь ласка в який період ви їздили - липень? Памятаю шо бандою з Назаром і Ігорем сімями , а от місяць забувись
VAVAN оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.05.2011, 23:18:15   #14
Mu$daY
Senior Member
 
Авто: RX8V8&E30V8&Roadster
Повідомлень: 481
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

Плюсануся цього року за Болгарію...
Блище тільки Чорногорія, але по прайсу на рівень вище...
Золоті Піски рулять. Машину лишаю на тюнінг тут, там Х5 в оренді по 60євросів
Mu$daY оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.05.2011, 23:38:53   #15
G-power
Banned
 
G-power's Avatar
 
Авто: пиздатое
Повідомлень: 490
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

уже третий год подряд езжу в Крым http://ellada-hotel.com/
G-power оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.05.2011, 23:45:55   #16
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

G-power, в Крим не їжджу вже років 5, там як вважаю, що вони зажрались. Але раді цікавості і порівняння запитаю - скільки тобі виходить на людину ?

По темі, плануєм в Болгарію\Чорногорію або щось подібне.

Відредагував(ла) Just be : 15.05.2011 о 00:05:16 Причина: опечатка)
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.05.2011, 00:03:51   #17
G-power
Banned
 
G-power's Avatar
 
Авто: пиздатое
Повідомлень: 490
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Але раді цікавості і порівняння запитаю - скільки тобі виходить на людину ?
Дорогувато як для Криму: 12 000 грн. - за номер (14 днів) + мінімум 500 грн. в день на обід і вечерю + бензин 200 літрів (дорога туди і назад) = 22 000 грн. В Турцію чи Єгипет - буде дешевше, але Крим якось рідніший (Ціна вказана за "2" людей)
G-power оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.05.2011, 00:58:00   #18
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

Цитата:
Написав(ла) G-power Переглянути повідомлення
Дорогувато як для Криму: 12 000 грн. - за номер (14 днів) + мінімум 500 грн. в день на обід і вечерю + бензин 200 літрів (дорога туди і назад) = 22 000 грн. В Турцію чи Єгипет - буде дешевше, але Крим якось рідніший (Ціна вказана за "2" людей)
КРИМ ЗА ТАКЕ ЛАВЕ
Я минулого року їздив в Іспанію також рахую за 2 дорога за 2 бензин їда ітд.і тп. 400 Євро. сутки в готелі 4* все включено 90євро за двох чому дешево(домовлялися зразу на місці) одним словом з собою мав 3000евро назад привіз десь 500 але реально вся машина була завалена бухлом якого я накупив в останній день і залишилось ше до сих пір(вартість якого склала близько 500-550 євро) тому як написав Just be, зажрались наші кримські готельщики і деруть гроші в три шкури причому ні за фіг.
__________________
NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY....
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.05.2011, 12:46:50   #19
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

Відпочивав минулого року в Криму в Феодосії. 12 днів з дорогою туди і назад (2500км) винесло 7000грн. За ці кошти я отримав - кімнату в приватному секторі (душ, туалет, холод., конд.)300грн/доба, пляж за межеми міста (в місті не має де ногою вступити), платні шезлонги. проблеми з паркуванням авта, в кафешках їжа якщо не вчорашня то вже з запашком, пяні росіяни як на пляжі так і за межами, містом не погуляєш - не має на що дивитися. І після того всього платити такі кошти не варто. хіба що заплатити, щоб поїхати подивитися на савдепію. яка там застрягла ще на довго. За ті кошти варото відвідати Болгарію, Чорногорію, або інші країни де можна спокійно арендувати авто і їздити собі на здоров'я, одним словом отримувати задоволення від того, що все зроблено для відпочинку.
Юрій оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.05.2011, 18:12:06   #20
Gamal
Член клубу
 
Gamal's Avatar
 
Авто: е36 (320); e34 (520); e38 (735i);
Повідомлень: 1288
Default Re: ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК-море.

..минулого літа відпочивав з дівчиною в Болгарії. Візу зробив через тур.агентсво (коштувала здається 35 євро), їхав машиною, транзитом через Ромунію, (коли простояв 2 год. в черзі на кордоні, підійшов митник румун запитався - " В Болгарію?" якщо так тоді без черги їдь =), так кордон було проскочено за 2год. 15 хв + сплата за румунські дороги (приблизно 6 євро). Дорога травила близько 14 год (від Львова до м.Обзор). Жив в приватному секторі (8 євро = душ, ТВ. кондюк, холодильник + паркінг для авто). Ціни на харчування дешевші ніж у Львові, приблизно за 100 грн повноцінний обід, валюта розрахунку болгарський лев. ( при обміні євро треба уважно дивитись на курс і щоб не було такого символу *). Взагальному за 10 днів було потрачено 750 євриків з яких 150 бензин.
цього року теж планую в Болгарію, але вже на Золоті Піски
__________________
www.bader-leather.de
Gamal оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
море


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Літній час pilot Гумор, флуд та інше 3 27.03.2011 13:27:57
Зимовий Активний Відпочинок dima_chedra Гумор, флуд та інше 4 14.03.2011 12:45:43
BMW X3 перейшов на літній "камуфляж" bmwe36petro Новини в світі BMW 0 14.04.2010 15:10:06
Відпочинок в "Сокільське". Косів. CONFIG Балачки 0 14.07.2008 10:06:36


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 13:19:36.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.