Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 26.10.2011, 12:19:51   #11
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

Всім привіт!
Не хочу ображати чиїсь вподобання, але Athlon то гавно!
Бери тільки Intel.
Корпус пофігу який, головне щоб блок живлення в ньому був потужний.
Хард Seagate. Оператива Kingston.
Відео тільки Nvidia.
Все це безумовно краще брати по частинам.
Шукай когось із знайомих хто може взяти тобі все це зі складу. Вийде приблизно на 500-800 грн. дешевше ніж в магазинах (за все).
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 12:25:12   #12
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

Цитата:
Написав(ла) BOKSTER Переглянути повідомлення
Шукай когось із знайомих хто може взяти тобі все це зі складу. Вийде приблизно на 500-800 грн. дешевше ніж в магазинах (за все).
є такий знайомий, потрібно буде кажи
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 12:33:13   #13
yroman3
Senior Member
 
yroman3's Avatar
 
Авто: bmw 318tds `95
Повідомлень: 309
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

йомайо!!!
дякую, хлопці!!
BOKSTER, а звідки такі знання?
Можеш чимсь обгрунтувати??
Буд дуууже вдячний
yroman3 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 12:38:43   #14
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

Корпус зовсім не пофігу який, у мене у знайомих з потужними компами перегорало обсолютно все, наголошую ще раз! Абсолютно все! А в мене нічого. Температури при іграх досягають 80-90 градусів порою, і якщо не охолодити буде піпєц. Чим більший корпус, тим краще циркулірує повітря в ньому, чим більше кулерів тим краще охолодження і стабільніше робота. Уявіть двигун авто без охолодження, їздити буде, але як довго? Без охолодження спокійно працюють офісні пентюми, де найбільше навантаження від ворда. В мене комп'ютерів було море, 2 інтела, обидва подохли, а амд мої, продані знайомим вже років 3-5 назад жодного разу не підвели. В інтелі платите за ім'я компанії. На рахунок відео теж неправда, хоча це можна поянити так, в мене було бмв, я більше ні на чому крім бмв не їздитиму. Кожен фермер своїх коров хвалить. Всі фірми дають хорошу продукцію, бо з поганою вони б просто не конкурували
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 12:39:59   #15
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

Сам збираю компи час від часу.
Для родичів або знайомих.
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 12:44:11   #16
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
8-) Re: Порадьте модифікацію компа.

А я працював в магазині комп'ютерної техніки, де не тільки продавав, а й ремонтував комп'ютери. Всіх знайомих все-ще обслуговую по питанням компів, або ремонтую їх
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 12:47:26   #17
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

Цитата:
Написав(ла) GermanWagen Переглянути повідомлення
Корпус зовсім не пофігу який, у мене у знайомих з потужними компами перегорало обсолютно все, наголошую ще раз! Абсолютно все! А в мене нічого. Температури при іграх досягають 80-90 градусів порою, і якщо не охолодити буде піпєц. Чим більший корпус, тим краще циркулірує повітря в ньому, чим більше кулерів тим краще охолодження і стабільніше робота. Уявіть двигун авто без охолодження, їздити буде, але як довго? Без охолодження спокійно працюють офісні пентюми, де найбільше навантаження від ворда. В мене комп'ютерів було море, 2 інтела, обидва подохли, а амд мої, продані знайомим вже років 3-5 назад жодного разу не підвели. В інтелі платите за ім'я компанії. На рахунок відео теж неправда, хоча це можна поянити так, в мене було бмв, я більше ні на чому крім бмв не їздитиму. Кожен фермер своїх коров хвалить. Всі фірми дають хорошу продукцію, бо з поганою вони б просто не конкурували
Не гарячкуй!
На рахунок охолодження - автор вказав, що не особливий геймер. Відповідно цілий день рубатись в тяжкі ігри не буде. Тому перегрівів не буде - факт. Правельно підібрані компоненти не будуть перегріватись навіть при максимальних навантаженнях - тоже факт. Тому і раджу Інтел. Він в порівнянні з атлоном холодніший. Кеш більший. Швидкодія буде вищою, за умови нормальної оперативи.
Щодо відео. АТІ безімовно має і кращі екземпляри ніж Нвідеа, але в бюджетках краще брати саме Нвідеа. Плюс дрова Нвідеа випускає краще ніж АТІ.
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 12:55:35   #18
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

Цитата:
Написав(ла) BOKSTER Переглянути повідомлення
Не гарячкуй!
На рахунок охолодження - автор вказав, що не особливий геймер. Відповідно цілий день рубатись в тяжкі ігри не буде. Тому перегрівів не буде - факт. Правельно підібрані компоненти не будуть перегріватись навіть при максимальних навантаженнях - тоже факт. Тому і раджу Інтел. Він в порівнянні з атлоном холодніший. Кеш більший. Швидкодія буде вищою, за умови нормальної оперативи.
Щодо відео. АТІ безімовно має і кращі екземпляри ніж Нвідеа, але в бюджетках краще брати саме Нвідеа. Плюс дрова Нвідеа випускає краще ніж АТІ.
Бюджетний системник за 3000? За ці гроші вже можна зібрати середній геймерський комп. Поняття холодніший немає, є поняття правильного радіатора з кулером. Про відео, в принципі так, нВідіа себе добре зарекомендувало, в мене було 4 екземпляри але на потужних іграх дуже боялись температур вище 50 С, і всі текстури злітали, монітор був в квадратих і потрібна була перезагрузка. Якщо їх добре "морозити" то вони ганяють. Була в мене Монлі відяха, вийшла трохи слабше аналогічної Асус нВідіа, але температур не боялась. Інтел брати можна тільки в двох випадках, якщо це коре і5, або коре і7. АМД всім рекомендую, всім ставили в магазині і ніколи ніхто не жалівся, а ціна нижча. Кеш у всіх різний, це на вибір покупця, більший кеш - більше плати, а в швидкодії зовсім нема різниці, порівнював чимало їх, аналогічні конкуруючі екземпляри абсолютно однакові. На рахунок ОЗУ, кінгстон дійсно найкраща, на рахунок Хард Драйва, і сігейт у мене був, і кінгстон, і хайтачі. Різниці ноль, і в ціні всього пару грн +-
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 13:11:32   #19
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

ну можна довго дискутувати. Як то кажуть "на вкус и цвет ...".
Але я своїм раджу атлони тільки у випадку коли грошей зовсім мало і варіантів немає.
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 13:18:44   #20
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
Default Re: Порадьте модифікацію компа.

На рахунок дискусії, це вічна тема. Адм з інтелом як БМВ і Ауді, ніяк не вирішать між собою хто краще)
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
комп’ютер вибір системник


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
порадьте автосервіс vikoren Сервіси 15 15.02.2012 14:57:19
порадьте як правильно зробити Hronik1710 Балачки 7 16.03.2011 12:45:19
E34 Порадьте по ходовій! bogusj Ходова 24 11.02.2011 22:45:32
Вибір мінімийки. Порадьте. Nema_nika Балачки 11 19.07.2010 11:15:10
BMW тестує нову модифікацію популярного X5 CONFIG Новини в світі BMW 0 05.03.2008 08:18:16


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 07:00:21.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.