Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 14.04.2012, 18:46:11   #11
Gamal
Член клубу
 
Gamal's Avatar
 
Авто: е36 (320); e34 (520); e38 (735i);
Повідомлень: 1288
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

vov4uk7, надіємось на позитивний результат Вашої акції!
__________________
www.bader-leather.de
Gamal оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.04.2012, 18:54:46   #12
gammmer
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Не грибіть всіх під одну купу. Просто ті хто на задньому колесі і пролітає зі швидкістю понад 200км/год вам запамятовуються найбільше Всі люди, а поки з початку сезону вже декілька аварій відбулося з участю мотоцикла, з летальним кінцем і далеко не через вину мотоцикла.
Ми не маємо на меті вчити як кому їздити, просто хочем привернути увагу до нас, що ми є теж на дорозі і хочемо приїхати неушкоджені додому. Приїжджайте на зустріч, покатаємо вас трохи, ясна річ це не зможе передати як це бути мотоциклістом, але хоч трохи відчуттів спробуємо передати.
gammmer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.04.2012, 21:51:41   #13
vov4uk7
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Цитата:
Написав(ла) Zozylkin Переглянути повідомлення
Не бачив жодного мотоцикліста ні у нас в Україні,ні за кордоном,який би керував байком дотримуючись ПДР. Так можливо, роздачу тематичної поліграфії мотоциклістами проведіть між мотоциклістами, між собою? Можливо подіє?
Погано дивився, я тобі можу показати таких купу... Є й ті що реально злісно не дотримуються ПДР, але їх не так вже й багато, побачивши пару раз таких злісних порушників-байкерів, у вас одразу складається враження що ми всі такі, а це не правильно... Ми ж, коли нас підріжуть, не думаєм що всі автомобілісти такі ж самі... Я так само не знаю жодного водія авто який за день хоча б раз не порушує ПДР... Але порушувати можна також по різному...


Gamal -дякую, надіюсь на аналогічний результат
vov4uk7 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.04.2012, 20:15:39   #14
VAVAN
Senior Member
 
VAVAN's Avatar
 
Авто: Ford Econoline 250, 4.2 V6; М3
Повідомлень: 857
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Чому всі такі ворожі до мотоциклістів? Хоч це субєктивна думка , проте мені здається , що власників авто , які не володіють байком, жаба давить бо немає змоги теж собі купити файний мот так за 5К$.... чи в когось кум, брат , сват, чи колєга розповів свою субєктивну думку чи історію про те, шо мотоциклісти всі погано, бо в когось шось на дорозі зустрічались небезпечні моменти чи трафунки.
Ну це ж казочки для "великих дітей".
Не буду повторюватись, але існує природній відбір та рівновага. Є хороші законопослушні автомобілісти і мотоциклісти , а є неадеквати "Шумахери" і "Россі" , які пожинають свої "плоди".... і саме головне є доля і збіг оставин, від яких тільки вдача і щастя можуть врятувати. Це замкнене коло. Хтось любить котиків , а хтось песиків...рептилій ховрашків і павучків

В мене швагро в Одесі володіє мотом Ямаха чи Хонда, точно не памятаю моделі і марки, проте памятаю шо бу куплений 7 років тому за 17К$ ... (Башковитий і файну роботу має в порті, ну не про то мова). І запамяталось мені його цифра в 318 км/год на трасі Київ=Одеса. І я не те шо неадекват чи прихильник великих швидкостей, проте зовсім не осуджую його за такі речі. Адже він таку швидкість спробував раз і заспокоївся, бо за спиною сімя і інші учасники руху І я йому таких дурних питань не ставив "З якою шидкістю ти їздиш за містом/селом?" Адже всім ясна річ і мені як автомобілісту, шо зараз мало хто їздить поза НП 80-100км/год.

Поки не побудують (а я впевнений - я до цього не доживу) в нас "автобани Німеччини" чи "фрівеї США", тоди в нас буде більше дурних смертей і трафунків на трасах які проходять через десятки тисяч Населених Пунктів.
VAVAN оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.04.2012, 20:27:08   #15
DJ@@SS
Senior Member
 
DJ@@SS's Avatar
 
Авто: BMW 324d Було!
Повідомлень: 354
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

VAVAN, Воно то все може і так, а може і ні? Але проти статистики та реальності непопреш!
__________________
www.autozl.org.ua
DJ@@SS оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.04.2012, 20:33:55   #16
shpak
Член клубу
 
shpak's Avatar
 
Авто: E39 M47
Повідомлень: 801
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

VAVAN, 100% згідний
shpak оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.04.2012, 01:47:31   #17
gammmer
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

проти статистики? Якої саме, цікавлять циферки. А також де саме стаються аварії і чому?
gammmer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.04.2012, 09:34:05   #18
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Шановні форумчани, давайте не будемо тут дискутувати хто правий, а хто винуватий. Байкери запросили нас на свій івент, кому цікаво - приїдьте, а кому не цікаво, то силою ніхто не тягне
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.04.2012, 09:55:16   #19
vikoren
Senior Member
 
Авто: було 520і E34
Повідомлень: 1070
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
Шановні форумчани, давайте не будемо тут дискутувати хто правий, а хто винуватий. Байкери запросили нас на свій івент, кому цікаво - приїдьте, а кому не цікаво, то силою ніхто не тягне
+ 100
----------------------
нерозумію взагалі для чого тут виясняти хто краще ,правельніше , чемніше ітд їздить , байкери також є повні адеквати , є турки , так само як і водії , не всі хто на байку є ****** , я би зрадістю заїхав глянути на мото газанути , чому би і ні.
--------------------------------
особисто я поважаю водіїв байків вони такі самі повні учасники дорожнього руху, є звичайно придурки якому травму хочеться зробити, але й водії авто бувають повні дауні, все залежить від людини а не від транспорту.
gammmer, дякую за запрошеня ! постараюсь бути хтів би катнутись з кимось на байку з вітерком як то кажуть
vikoren оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.04.2012, 10:17:22   #20
Legend
Senior Member
 
Legend's Avatar
 
Авто: ///M-Series
Повідомлень: 2096
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

постараюсь вирватись)) хочу мінімальний фотозвіт зробити
__________________
Наша жизнь-скорость, наше сердце-BMW
Legend оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
м. львів 21 квітня, соціальна акція, увага мотоцикліст!


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Благодійна акція «Подаруй дитині книжку!» GMYPiK Життя клубу 2 14.04.2011 15:20:14
АКЦІЯ від фірми Колесо та Львівського БМВ Клубу Vomont Життя клубу 17 13.05.2009 20:00:04


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 04:40:22.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.