Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОМОБІЛЬ BMW > Новини в світі BMW
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 29.08.2010, 17:36:31   #11
Nema_nika
Senior Member
 
Nema_nika's Avatar
 
Авто: 535і
Повідомлень: 544
Default Re: Кабріолет BMW 6-Series показав свій інтер'єр

Цитата:
Написав(ла) mario Переглянути повідомлення


кожен хвалить своє болото

і взагалі тема про 6-у серію, буде офіційна прем'єра тоді можна буде говорити яка вона, бо зараз нічого ще не зрозуміло
просто ВСІ нові БМВ ну як сказати, спортилися відносно попередників. До прикладу дерево- в 32 воно справжнє, вже навіть в38 це галімий алюміній з конченим шпоном. Підвіска- сталь замінили конченим сілуміном, який летить на раз два. Електроніка- напічкана нею вся машина, їдеш фактично не ти. А чим більше електроніки- тим більше потім прблем. Ні одна нова машина не виїздить стільки скільки виїжджають наші 36, 38, 39, 46. І їздять... І будуть їздити... І переїздять ше всіх. А чому? Та тому шо колись машини робили на роки, а не так як зараз- з дешевої сталі, конченого пластику і ненадійною електронікою. Та навіть подивись скільки у клубі живих 30 і навіть є 12. Як думаєш(нікого не хочу образити) наприклад е90 проживе стільки? ІМХО не думаю, через 10 років половина з того шо в неї запханано піде спати. Мотори взагалі окрема тема. не спорю- продуктивні, потужні, економічні. АЛЕ- нема тої надійності яка була раніше. Це не лиш про БМВ, а і про всіх інших виробників, які чим далі тим більше економлять на виробництві. Згідний, шо для Німеччини купити машину, прїздити трохи і викинути її це звичне діло. Але ринок збуту це не лише Німеччина і т.д., а й країни зовсім іншого світу, де міняти машину раз на 3 роки велииииика розкіш. ну з точки зору дизайну- це зрозуміло- на вкус і цвет.... Але раз вже почав то скажу. Якшо на є 60 приліпити значок від Хонди, то ніхто і не зрозуміє шо то БМВ. Зараз всі світові тенденції зводяться до того шоб зробити оригінальним зовнішній вигляд, оскільки технічними фічами вже нікого не здивуєш. Колись БМВ мала харизму, якої зараз нажаль все менше і менше...
ПС ше раз кажу не хотів нікого образити а все вище написане сугубо ІМХО...
хух, шось мене понесло... ну якось так
Nema_nika оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.08.2010, 18:20:28   #12
pilot
Член клубу
 
pilot's Avatar
 
Авто: E46, 325XI
Повідомлень: 1197
Default Re: Кабріолет BMW 6-Series показав свій інтер'єр

Цитата:
Написав(ла) Nema_nika Переглянути повідомлення
Колись БМВ мала харизму, якої зараз нажаль все менше і менше
Раньше машины можно было узнать издалека по силуэту и не только фирму производителя, но и конкретную модель, теперь это сделать всё труднее, тоже касается и бмв
pilot оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.08.2010, 21:42:38   #13
mario
Member
 
mario's Avatar
 
Повідомлень: 198
Default Re: Кабріолет BMW 6-Series показав свій інтер'єр

Цитата:
Написав(ла) Nema_nika Переглянути повідомлення
просто ВСІ нові БМВ ну як сказати, спортилися відносно попередників. До прикладу дерево- в 32 воно справжнє, вже навіть в38 це галімий алюміній з конченим шпоном. Підвіска- сталь замінили конченим сілуміном, який летить на раз два. Електроніка- напічкана нею вся машина, їдеш фактично не ти. А чим більше електроніки- тим більше потім прблем. Ні одна нова машина не виїздить стільки скільки виїжджають наші 36, 38, 39, 46. І їздять... І будуть їздити... І переїздять ше всіх. А чому? Та тому шо колись машини робили на роки, а не так як зараз- з дешевої сталі, конченого пластику і ненадійною електронікою. Та навіть подивись скільки у клубі живих 30 і навіть є 12. Як думаєш(нікого не хочу образити) наприклад е90 проживе стільки? ІМХО не думаю, через 10 років половина з того шо в неї запханано піде спати. Мотори взагалі окрема тема. не спорю- продуктивні, потужні, економічні. АЛЕ- нема тої надійності яка була раніше. Це не лиш про БМВ, а і про всіх інших виробників, які чим далі тим більше економлять на виробництві. Згідний, шо для Німеччини купити машину, прїздити трохи і викинути її це звичне діло. Але ринок збуту це не лише Німеччина і т.д., а й країни зовсім іншого світу, де міняти машину раз на 3 роки велииииика розкіш. ну з точки зору дизайну- це зрозуміло- на вкус і цвет.... Але раз вже почав то скажу. Якшо на є 60 приліпити значок від Хонди, то ніхто і не зрозуміє шо то БМВ. Зараз всі світові тенденції зводяться до того шоб зробити оригінальним зовнішній вигляд, оскільки технічними фічами вже нікого не здивуєш. Колись БМВ мала харизму, якої зараз нажаль все менше і менше...
ПС ше раз кажу не хотів нікого образити а все вище написане сугубо ІМХО...
хух, шось мене понесло... ну якось так
ну прогрес є прогрес, як щоб вони дальше давали такі матеріали то машина б коштували не 50-80 тисяч а більше 150 (приблизно), і ніколи вони не робили машини на "роки", машина була зроблена з якісних матеріалів на той час, і їм було вигідно продавати, часи міняються ресурси дорожчають - відповідно роблять зі сплавів і т.д. Щодо електроніки - вони мусять туда її пхати щоб було економічніше і безпечніше їхати. Ну скільки відїздить Е90 буде видно, якщо в нас не покращиться економічне становище, то буде їздити так само як і 30,36,46 може менше а може і більше, скільки проїздить машина залежить від "прокладки".
Цитата:
Якшо на є 60 приліпити значок від Хонди, то ніхто і не зрозуміє шо то БМВ.
то так тобі здається, не пам"ятаю яка то програма, але там запрошують "зірок" щоб вони вгадали яка машина замаскована, була там Е60 і це було зразу видно
__________________
everybody lies ..
mario оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 30.08.2010, 10:10:43   #14
Nema_nika
Senior Member
 
Nema_nika's Avatar
 
Авто: 535і
Повідомлень: 544
Default Re: Кабріолет BMW 6-Series показав свій інтер'єр

Цитата:
Написав(ла) mario Переглянути повідомлення
Ну скільки відїздить Е90 буде видно, якщо в нас не покращиться економічне становище
та при чому тут економічне становище??? про шо ти говориш? я тобі про якість машин а ти мені про економіку... всьо, пішов я звідси)
Nema_nika оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
bmw 6 series, bmw f12, cabrio, шпигунські фото


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Кабріолет BMW 6-Series продовжує свій стриптиз bmwe36petro Новини в світі BMW 1 17.06.2010 12:45:36
BMW оновив купе і кабріолет 3-series bmwe36petro Новини в світі BMW 2 01.02.2010 18:23:39
Наступник BMW 5-Series показав обличчя bmwe36petro Новини в світі BMW 1 23.11.2009 20:23:53
BMW показав унікальний кабріолет M5 ValodjaE36 Новини в світі BMW 14 01.11.2009 14:03:16
BMW показав серійний 5 Series Gran Turismo bmwe36petro Новини в світі BMW 0 24.03.2009 14:31:45


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 22:54:48.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.