Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Юридичні питання
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 13.06.2014, 18:24:34   #11
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

slide, спробуй в центрі Львова припаркуватись..
а загалом у нас заповідник рагулів, але поголів'я з кожним роком зменшується
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.06.2014, 18:34:50   #12
slide
Senior Member
 
slide's Avatar
 
Авто: BMW E30 316i, coupe, 1,8
Повідомлень: 339
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

Karabas Barabas, Ну це я виговорився за своє місто)))) на рахунок Львова то питань нема, я взагалі не рахую що там інснують якісь правила доржнього руху)))
__________________
BMW E30 не стареют они становятся ниже и быстрее
slide оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.06.2014, 13:48:26   #13
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

Цитата:
Написав(ла) slaviksch Переглянути повідомлення
Що за бред ти пишеш, це що за титячий садік. Ти ще мамі може будеш ходити жалітися як тебе хтось на дорозі "підріже"
Я розумію шо більшість хто має БМВ деколи позволяє собі погасати. Але скажи чесно, якби твою машину стукнули а потім втекли, ти б сам шукав винуватого і вияснював ситуацію з ним, чи показав даішникам відео з камери спостереження і хай вони самі шукають і вияснюють?
Або якшо за то шо ти підрізав декілька раз тебе оштрафували на велику суму, ти б на наступний раз не підрізав.
Парковка це взагалі маленький приклад. В нас рівень культури низький і їй треба вчитись.
Я наприклад їзджу по місту без ремня безпеки, знаю це мінус. Якби всіх підряд штрафували мінімум на 100 грн. без ремнів їздили одиниці а не навпаки.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.06.2014, 18:36:33   #14
slaviksch
Member
 
Авто: Е60
Повідомлень: 114
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
Я розумію шо більшість хто має БМВ деколи позволяє собі погасати. Але скажи чесно, якби твою машину стукнули а потім втекли, ти б сам шукав винуватого і вияснював ситуацію з ним, чи показав даішникам відео з камери спостереження і хай вони самі шукають і вияснюють?
Або якшо за то шо ти підрізав декілька раз тебе оштрафували на велику суму, ти б на наступний раз не підрізав.
Парковка це взагалі маленький приклад. В нас рівень культури низький і їй треба вчитись.
Я наприклад їзджу по місту без ремня безпеки, знаю це мінус. Якби всіх підряд штрафували мінімум на 100 грн. без ремнів їздили одиниці а не навпаки.
якби мою машину стукнули і втікли я б полюбе найшов такого козла, хоча зараз такого напевно вже не буває, всі нормально на місці розбираються, такі випадки лишилися в 90хх.
на рахунок підрізати є багато ситуацій в житті коли якесь чмо нікуди не спішить і плететься в правому ряді і ще ображається коли йому про це говориш, я б таких в морду бив, колиж я не спішу то завжди стараюсь дати дорогу або пропустити. А те що ти пишеш це якийсь дитячий бред. Зважати потрібно на життєві ситуації і ставитися з розумінням до інших.
slaviksch оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.06.2014, 23:05:30   #15
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

Цитата:
Написав(ла) slaviksch Переглянути повідомлення
А те що ти пишеш це якийсь дитячий бред.
Скільки людей стільки думок.
Цитата:
Написав(ла) slaviksch Переглянути повідомлення
коли якесь чмо нікуди не спішить і плететься в правому ряді і ще ображається коли йому про це говориш
скажу тобі що в правий ряд якраз і придумали щоб можна було в ньому плестись. Те що машина стара чи дешева і плететься бо не має сили їхати це не означає шо її не треба поважати на дорозі. Тому хотів сказати що земля кругла і як ти ставишся до інших так може повернутись до тебе. На цьому свою дискусію закінчив.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.06.2014, 23:58:01   #16
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

slaviksch, ось саме ти і показуєш як ми зараз живем. І ти мабуть хочиш бути європейцем, але не хочиш при цьому сповідувати іх цінності. Ти ще скажи, що коли тобі на роботі дають довольні клієнти пару грн. бо вони вдячні це нормально. Ніхто чомусь не хоче від цього відмовлятись, хоча насправді то той самий хабар (і не треба тут бла-бла про повагу і тому подібне). І взагалі закон є закон, а не як на світлофорі: "ще я і хватить"
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.06.2014, 11:43:22   #17
slaviksch
Member
 
Авто: Е60
Повідомлень: 114
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

я неправильно написав, я мав на увазі лівий ряд

{ додано через 5 хвилин }
А на рахунок хамського відношення то я не є людиною яка хамить іншим і взагалі ми не про хамство говорили анестезіолог пропонував "стукати" даішнікам на інших водіїв про їхні порушення які інколи можливо бувають випадковими або вимушеними.

Відредагував(ла) slaviksch : 15.06.2014 о 11:43:22 Причина: Додано повідомлення
slaviksch оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.06.2014, 12:06:24   #18
Maryan
Junior Member
 
Авто: E36 325 tds
Повідомлень: 1
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

Цитата:
Написав(ла) slaviksch Переглянути повідомлення
якесь чмо нікуди не спішить і плететься в правому ряді і ще ображається коли йому про це говориш, я б таких в морду бив
Друже, а ти впевнений, що якщо хтось "не спішить і плететься в правому ряді", то він зразу "якесь чмо". Може так, для загального розвитку, ще декілька варіантів продумаєш. І ті, що колії акуратно переїжджають, також напевно "якісь там чмо". Таких ситуацій багато. Просто кожен в конкретному випадку думає так, як йому в цій ситуації потрібно.
Maryan оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.06.2014, 16:07:40   #19
vovan
Member
 
vovan's Avatar
 
Авто: 735 Е65
Повідомлень: 124
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

Цитата:
Написав(ла) slaviksch Переглянути повідомлення
коли якесь чмо нікуди не спішить і плететься в правому
Ви хоч самі зрозуміли що написали? Правіше правішого ряду як правило тротуар або обочина....

А стосовно порушення парковки яку тут обговорювали,то якщо нема де паркуватись,не потрібно і виїзджати з дому,а користуватись громадським транспортом.А ще краще не купувати авто якщо не вміїш адекватно поводитись.Це практика усіх цивілізованих країн.
Уявляю якби у Львові знести театр,музей який небудь в центрі і побудувати парковку
Нема парковку - сів на ровер і поїхав!!!!!
vovan оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.06.2014, 16:28:50   #20
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі

Про парковки, це все просто відмазки. Навіть і Львові завжди є де парканутись. Просто всім "ВПАДЛО" пройтись 50-100 метрів. Я стараюсь, якщо їду в центр парканутись по дорозі, ближче до центру де є вільне місце. І пальне економиш і для здоровя корисно пройтись. Але ж всі блін ділові, корона може впасти з голови. От і ниють нюні про брак парковок. Львів старе мість, особливо центр. Тут НЕРЕАЛЬНО забезпечити достатньо парковок в центрі щоб було і рентабельно, і архітектурі не мішало.
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
хабарі


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Відео з драговою е30 andriy320e30 Балачки 6 06.01.2013 18:56:32
E60 Гарне відео з е60 tommy_boy Відео 6 30.05.2012 18:20:40
Супер відео BMW 1M Leila100 Відео 6 14.12.2011 22:19:07
Фото + відео Покатушки 24.04.11 pilot Фото 40 29.04.2011 14:07:49
332км/год в BMW M6 (ВІДЕО) bmwe36petro Балачки 2 15.05.2009 15:39:23


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 12:28:59.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.