Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Юридичні питання
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 24.10.2011, 20:45:04   #11
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
Default Re: Я громадянин Угорщини. Можу водити тут європейське авто без проблем?

Українська влада про це не знає, а угорська не розголошує. Дякую за відповіді!

Тему можна закривати
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.11.2012, 21:13:44   #12
Elison
Junior Member
 
Повідомлень: 1
Default Re: Я громадянин Угорщини. Можу водити тут європейське авто без проблем?

А права міняти з украінських на угорські довго і чи дорого?
І крім оформити на себе ще які потрібно документи на машину?
Elison оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.02.2013, 22:07:26   #13
Desolexa
Junior Member
 
Повідомлень: 4
Default Re: Я громадянин Угорщини. Можу водити тут європейське авто без проблем?

Є таке питання якщо у мене ПМЖ в країні євро але я не є громадянином цієї країни , але і український паспорт здав маю права Українські і іноземні . Скільки я можу перебувати в Україні рік ,пів року, чи також 2 місяці.
Desolexa оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.02.2013, 21:44:18   #14
CityCat
Senior Member
 
CityCat's Avatar
 
Авто: Mazda 323 BF
Повідомлень: 478
Default Re: Я громадянин Угорщини. Можу водити тут європейське авто без проблем?

Формально, як хлопці написали вище, з іноземним паспортом, іноземними правами та іноземним авто (і документами на нього) - 2 місяці тут, потім через кордон і назад, і знову два місяці тут.
А з приводу громадянства - ти зараз "особа без громадянства"?
__________________
По-настоящему слаб не тот, кого победили, а тот, кто сдался.
CityCat оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.02.2013, 00:20:03   #15
Desolexa
Junior Member
 
Повідомлень: 4
Default Re: Я громадянин Угорщини. Можу водити тут європейське авто без проблем?

Я СТОЮ НА КОНСУЛЬСЬКОМУ ОБЛІКУ І НА ВИБОРАХ МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ АЛЕ В УКРАЇНІ Я НЕ МАЮ ПРАВ ЯК ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ А ЯК НЕРИЗИДЕНТ
Desolexa оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.03.2013, 21:01:48   #16
Maxinga
Junior Member
 
Maxinga's Avatar
 
Авто: E46
Повідомлень: 4
Default Re: Я громадянин Угорщини. Можу водити тут європейське авто без проблем?

Смотри друг даже если ты будешь иметь 3-и гражданства(паспорта разных стран), при этом наши бандиты " те кто пишут закон" приняли правило что для всех!!! кто и сколько бы у тебя не было; ТЫ обязан пересечь границу! Покинуть страну Украину каждые 2-ва месяца!!! Я так катался 4 года 2 м ......
__________________
Maxinga оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.03.2013, 13:28:22   #17
LC MONARCH
Senior Member
 
LC MONARCH's Avatar
 
Авто: е34 (М57)
Повідомлень: 867
Default Re: Я громадянин Угорщини. Можу водити тут європейське авто без проблем?

User_irl, +.

{ додано через 18 хвилин }
Цитата:
Написав(ла) yroman3 Переглянути повідомлення
Але коли починаєш з ними виясняти права, то чомусь виходиш завжди не правий.
Добре, ти по-доброму дав йому свої документи і заробив штраф, пропонуєш адреси в ЄС. Але документи то в руках в них...Як, виривати з рук, чи як? Коли він впирається, шо їдем на штрафмайданчик і вперто тебе перебиває і не слухає.
Як в такому випадку поступати?
Зараз Ви можете просто ПРЕД*ЯВИТИ документи (передавати в руки не обов*язково) - тримаючи в своїх руках, показати працівникові ДАІ (якщо не помиляюсь, згідно Інструкції, затвердженої Наказом № 111).

Мав необережність одного разу віддати в руки, і стоїть "пан" пробує розводити, а я свої документи, що він в руках тримає, з його рук виймаю - він здивований (очі на лоб полізли), а я йому кажу, холодно на вулиці, мороз, ідем в машину протокол писати...
Завершення: відео в нього нема, моє порушення рядності через досить важку слизьку дорогу кажу йому, що в суді поясню,
і щасливо поїхав далі
__________________
Хочеш змінити світ - почни з себе!

Відредагував(ла) LC MONARCH : 06.03.2013 о 13:28:22 Причина: Додано повідомлення
LC MONARCH оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
права, розмитнення


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Пригнання авто без розмитнення Vice Балачки 11 01.02.2016 22:51:08
22 вересня всесвітній "день без авто" BMW-ЮРА Інші види моторспорту 8 24.09.2009 11:00:45
Є тут хтось на Х5 4.8is або 4.6is? User_irl Балачки 22 26.08.2009 21:38:02
Тут вы поймете как можно грамотно продать с помощью обычных сервисов) Thanatos Балачки 4 21.08.2008 20:15:28


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 13:56:04.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.