Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОМОБІЛЬ BMW > Вибір авто
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 04.12.2011, 23:25:13   #11
BOXER E38
Member
 
BOXER E38's Avatar
 
Авто: Opel Astra G 1.6
Повідомлень: 158
Default Re: Поради у виборі першої BMW

Andy, по кузовах можеш тут зорієнтуватись: http://www.bmw-body.land.ru/
__________________
www.idealviv.com - дизайн, друк, фото та реклама. звертайтесь ;)
BOXER E38 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.12.2011, 00:46:00   #12
Andy
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Поради у виборі першої BMW

BOXER E38, дякую за лікнеп) тепер трішки ясніше..

Оскільки Е30 вже зі старших моделей, можливо варто звернути увагу на щось новіше.. е36 по бюджету як взагалі стоїть серед інших?
Andy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.12.2011, 09:31:23   #13
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Поради у виборі першої BMW

Andy, за 6000у.о. не купиш Е36 таку, щоб не потребувала капіталовкладень. Якщо вже примірятися на Е36, то бюджет повинен бути хоча би 7500, ну і 500-1000 бути готовим докласти, щоб довести її до ладу.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.12.2011, 11:48:33   #14
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: Поради у виборі першої BMW

також так думаю, ціна 36 - 8к+-1к. Можеш на 34 подивитися, вона більша і комфортніша, правда по їхніх цінах не орієнтуюсь...

бери БМВ, не пожалкуєш, тіки шоб стан був нормальний, дивитись треба уважно...
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.12.2011, 22:37:47   #15
BMWheelman
Senior Member
 
BMWheelman's Avatar
 
Авто: E36 320i Coupe
Повідомлень: 1072
Default Re: Поради у виборі першої BMW

в кожного своє розуміння капіталовкладень, для когось авто яке розпадається але їде - не потребує вливань, для іншого прекрасний стан може бути недостатнім.

Цитата:
Написав(ла) tommy_boy Переглянути повідомлення
ціна 36 - 8к+-1к.
за 7.5-8.5 можна придбати авто не розцяцькане але в достойному стані, в яке не шкода буде ще трохи вкласти.
__________________
Smoke tyres, not drugs...
BMWheelman оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.12.2011, 02:51:37   #16
_jeka_
Junior Member
 
Авто: e34 tds
Повідомлень: 42
Default Re: Поради у виборі першої BMW

Цитата:
Написав(ла) Andy Переглянути повідомлення
Дякую за відповіді всім.

"на останні кровні" ніхто і не бере) це просто комфортна сума, яку я можу віддати за машину. Просто ці ж гроші можна вгробити, а можна купити БМВ)..

ще питання.. Е30 і Е36 - можна фото з різницею? (так-так, починайте закидувати помідорами.. я готовий.. плутаюсь в цьому, хоча оця 318 мені лайк! то це Е30?))

і ще одне - кажуть, що деталі на БМВ значно дорожчі ніж на інші машини.. але в свою чергу менше "сипляться". Y/N?

ну і наприкінець - чомусь склалась думка, що БМВ більше на дорогах пиняють ніж звичні машини..теж казки?)

З повагою.
БМв на дорозі частіше пиняють ніж інші, а якщо вона чорна то це взагалі... мене в день пиняють по 5-6 раз на кожному пості, витягують тех.паспрот починають його гнути(інколи здається що скоро почнуть його кусати))).
Деталі відносно не дорогі, якщо порівнювати з Хондою(в мене до цього була) то на бмв на порядок дорожчі, в тата був мерседес 124 то на нього ціни дорожчі ніж на бмв і на хонду навіть якщо разом додати.
За 6000, важко найти Е36 в гарному стані, хоча інколи бувають акції і можна за такі гроші купити 36 з мінімальним вкладааням грошей після покупки.
Придивись Е34, за 6000 можна найти не погану машину року так 92-93.
Ти перше подумай чого ти хочеш??? Ящо ганяти то 3-ка рулить, на ній можна і подрагувати і боком понарізати... Якщо ти хочеш комфорта то тоді краще 34. Якщо вибереш 3-ку то з мотором менше 2.0 навіть не дивись смисла 0!!!!
_jeka_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.12.2011, 02:59:36   #17
Andy
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Поради у виборі першої BMW

_jeka_, дякую. Я не рейсер) а от зайва увага з боку придорожніх друзів наших - це звісно кепсько.. а чого трєбують?) просто так пиняють?
Andy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.12.2011, 07:36:18   #18
_jeka_
Junior Member
 
Авто: e34 tds
Повідомлень: 42
Default Re: Поради у виборі першої BMW

Вони дивляться чи справжній тех. паспорт. Розуміє що він справжній переходить на права і страховку, після того як до дибілів доходить що я не бандит, а машина чиста починаються тупі питання "-щось вживали??? ...дає трубку, пару раз просили відкрити багажнік і аж тоді відпускає...
У друга 30-ка то за пів року вже два раза відкривали капот звіряли чи він код співпадає))).
Я коли купляв БМВ то мені всі знайомі що мають БМВ сказали що так буде. Бо в Україні є багато наглих ліваків, двойніків. Бачив колсь 36, так по він коду вона билась 38....А в тех. паспорті в особливих відмітках був цікавий надпис"номер кузова вварено куст. способом")))), на автобазарі(сайт) є 525(по доках М-ка з 3.8 мотором в особливих відмітках написано "Розшукується інтерполом.Відчудження і якісь букви з цифрами"(якщо комусь цікаво можу кінути сссилку і окремо тех паспорт)))....
Тому перед покупкою треба дуже добре пробити машину.Як мінімум прбити він на коректність, і ддо експерта в даї чи немає ніде слідів зварювальних робіт в районі номера.
_jeka_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.12.2011, 08:48:00   #19
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Поради у виборі першої BMW

На рахунок надмірної уваги з боку ДАІ, то я не можу таким похвалитися . Зупиняють вкрай рідко, може тому, що не порушую правил. Було кілька випадків зупинки без причини, так виявилось просто машина сподобалась, розпитали що і як, навіть доки не питали, кілька хвилин і "Щасливої дороги".
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.12.2011, 10:26:15   #20
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: Поради у виборі першої BMW

підтверджую слова Петра! Взагалі нема такого двіжу, хоча їжджу кожен день. Тож бували випадки коли зупиняли, питали про машину, шо хаває, скіки обслуговування коштує

_jeka_, ти зі Львова?
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
bmw


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E30 Допоможіть у виборі авто jokermils Вибір авто 4 24.09.2011 11:39:43
E38 На що звернути увагу при виборі Е38 735 ? NaGgano Вибір авто 1 31.01.2011 19:28:21
Допоможіть у виборі авто! Dizel Вибір авто 0 24.01.2011 23:05:31


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 12:55:29.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.