Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Клубні BMW
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 28.08.2015, 15:39:21   #11
DannyDekker
Junior Member
 
DannyDekker's Avatar
 
Авто: BMW e46 320i
Повідомлень: 24
Default Re: BMW 320i M52/TU SCHWARZ 2

BMWheelman
Дякую) я ше досі торчу) але напевно вже від с14 кузова) 13 піднадоїв) ну і саме головне таку машину хочеться мати в хорошому стані щоб отримувати задоволення) в нас в Україні таких вже немає) всі або корчі каркашені або заколхожений сток) так що я вже не повернусь до них... ще мій друг напевно останню цілу не ржаву не сколхожену на ріа продає на фото в мене вона тоже є вище) сірого кольору)

Привіт Бодя) я забув шо ти з джетти на бмв пересів)
DannyDekker оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.01.2016, 15:05:38   #12
DannyDekker
Junior Member
 
DannyDekker's Avatar
 
Авто: BMW e46 320i
Повідомлень: 24
Default Re: BMW 320i M52/TU SCHWARZ 2

Напишу, що помінялось в машині останнім часом)
машинка висить в продажі) була мрія поміняти на купе мін 2.5 мех але так і не вийшло) зараз якось перегорів)

Літом поміняв задні плаваючі сайлентблоки, скрипіло жостко) болт-клапан на патрубку радіатора, а то через нього антіфріз так досить нормально тікав, замовив кріплення на оригінальні коврики які літали по салону, поміняв ремінь генератора і лампочки в ближнє і в габаритах) поміняв бендікс стартера і впринципі все) поміняв прокладку клапаної кришки на victor reinz ( доречі поміняв з прокладкою свічних колодців, але зараз мені здається що ше трошки підтікає, напевно треба було резинки ше на болти замовити якими клапана кришка кріпиться, на майбутнє буду знати) більше мене нічого не діставало)


Далі речі як просто хотілось поміняти так як мене вони роздражали))
Перще, що замовив чехол на кпп на сландо в якоїсь людини з харькова) шиє на всі бмв) пошив плюс мінус нормально матеріал повна лажа вже можна викинути))
Потім замови дефлектор центральний на панелі, чогось в багатьох е39 і е46 вони поломані, друг передав з польщі разом з пластмасою в багажник, кришкою на акум з кріпленням, пластмасовий болт кріплення на запаску
фото поломаних не зберіг)




Ще при покупці машини побачив, що взаді немає одного піддомкратника, через місяць через поганий заїзд в гараж випадково вирвав другий)) замовив два


Зібрав колекцію сток інструменту)) маю підозру що викрутка не оригінальна)


Заодно до головки в наборі замовив сток секретки) особливо сильно їх не затягую так як знаю, що вони з дуже вже аж м'якого металу зроблені)


Також поміняв ручку кпп на майже нову чорну звичайну, моя була дерев'яна вся в тріщинах і найгірше, тріснуте кріплення) кожен хто сідав в машину після включення другої тримав ручку в руках))))


Коли мив машину керхером, віддерся задній значок) я так розумію неоригінальний) купив оригінальний з машини з розборки) фото нема)

в мене на зиму стальні диски р15) на них вигляд зовсім бідовий)
Купив бу сток ковпаки правда з е36) так як з е46 ніде не зміг знайти..


Ну і ще одна важлива для мене покупка) повернув назад сток спорт руль) так як мій від е39 був не в кращому стані) з погнутим значком) кнопки у ньому не працювали та і не мали так як комплектація попростіше) і саме головне що він був завеликий для е46


Ще була проблема з магнітолою, екранчик просто перегорів не видно ніодного напису просто набір пікселів, спочатку через декілька хвилин починав шось показувати а потім зовсім нічого...
пробував його ремонтувати нічого не виходило, всі відмовлялись кому тільки не давав, випадково знайшов на сландо по адекватній ціні такий самий BMW business cd Blaupunkt, але він не читав норм диски) склав з двох один) тепер всім задоволений)


Минулого тижня поміняв двірники, також прийшло кріплення банки, а то хтось вколхозив страшний кастом через що глушак трохи висів, і замовив кольцо пробки редуктора а то трошки потіє в томі місці


Чекаю оригінальне скло, моє ще рідне але на ньому тріщина через все скло, з таким вже купив)

Ще віддав дерево на реставрацію, є така в бмв що лак на дереві з часом тріскається) надоїло так їздити як віддають покажу результат тут)
В наступному напиши про плани і питання які мене хвилюють може щось порадите а то тут тексту трохи перебор))

{ додано через 9 хвилин }
Декілька фото машини ще з жовтня)






Відредагував(ла) DannyDekker : 26.01.2016 о 15:05:38 Причина: Додано повідомлення
DannyDekker оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 28.01.2016, 22:31:06   #13
_andriy_
Senior Member
 
_andriy_'s Avatar
 
Повідомлень: 1051
Default Re: BMW 320i M52/TU SCHWARZ 2

за заміну керма
Гарна машина.
_andriy_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 28.01.2016, 22:35:54   #14
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: BMW 320i M52/TU SCHWARZ 2

DannyDekker, Фотографія піддомкратників... через правий піддомкратник варто задуматися.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.01.2016, 00:41:16   #15
COS
Junior Member
 
COS's Avatar
 
Авто: BMW E28
Повідомлень: 90
Default Re: BMW 320i M52/TU SCHWARZ 2

На вкус і цвет, але мені здається що деревяна ручка кпп досить гармонічно дивиться, і можливо треба було пошукати таку саму)
COS оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.01.2016, 11:01:16   #16
_andriy_
Senior Member
 
_andriy_'s Avatar
 
Повідомлень: 1051
Default Re: BMW 320i M52/TU SCHWARZ 2

axel, це він купив такі, серед них один з іржею.

так виглядає що піддомкратники мають гумову прокладку по кругу. Я б радив її теж докупити нову ориг і поставити.
_andriy_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.02.2016, 13:00:20   #17
DannyDekker
Junior Member
 
DannyDekker's Avatar
 
Авто: BMW e46 320i
Повідомлень: 24
Default Re: BMW 320i M52/TU SCHWARZ 2

axel
Варто задуматись донор на розборці з якого він знятий) в мене по кузов все добре) нічого ржавого нема)

COS
Шукав півроку, був тільки варіант 1900грн з екзіста, ну ше знайомий може помінятись зараз, але у нього вся потріскана, ніхто не хоче братись за реставрацію круглих предметів, планки зовсім інша справа

_andriy_
Так і зробив)
DannyDekker оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
e46


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E36 Куплю передній бампер, седан, рестайл, бажано Schwarz II Sergo Купівля 13 01.06.2014 15:49:09
E36 320I E36 /// M SPORTPAKET Shadow Клубні BMW 61 20.10.2013 13:04:43
Відтінки SCHWARZ METALLIC Yurec Екстер'єр 5 06.03.2012 21:44:26
E36 BMW E36 320i coupe (7101) BMW-ЮРА Клубні BMW 82 08.11.2011 15:36:25


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 21:13:21.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.