Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Колеса
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 25.09.2010, 19:32:22   #121
bmwgorobec
Senior Member
 
bmwgorobec's Avatar
 
Авто: Е-39 540iA ///M Technic
Повідомлень: 517
Default Re: Зимова резина

В мого знайомого Данлоп Граспік - дуже м'яка резина, і відгуки хороші.
bmwgorobec оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 25.09.2010, 20:58:00   #122
Nema_nika
Senior Member
 
Nema_nika's Avatar
 
Авто: 535і
Повідомлень: 544
Default Re: Зимова резина

Цитата:
Написав(ла) bmwgorobec Переглянути повідомлення
Граспік
про неї не чув і не щупав, но Потенза-дубова(але дорогу тримає добре)
Я ше минулої зими купив Нокіан Хакапеліту2(вроді так), впринципі довольний. На льду правда не айс) Цьої зими буду на гусеницях
Nema_nika оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2010, 12:29:46   #123
bmwgorobec
Senior Member
 
bmwgorobec's Avatar
 
Авто: Е-39 540iA ///M Technic
Повідомлень: 517
Default Re: Зимова резина

В мене стоїть хакапеліта 4 шипована, я дуже задоволений, для сурових зим в сам раз.
bmwgorobec оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 17:33:46   #124
Sam_E34_524
Member
 
Sam_E34_524's Avatar
 
Авто: BMW E83 X3
Повідомлень: 178
Default Re: Зимова резина

Ту шип ор нот Ту шип. Ось вчім питання!
(або вибір зимової гуми 2010)
Доволі зконфюжений вибором зимової гуми.. може бо це у мене в перше

Початок: Усі говорять про Нокіан ... (нє люблю попсу, мабуть тому і передумав... якшо чесно добило що вона може бути виговлена у Россшії - це психологічне, не звертайте увагу ). Але направду .. я один два зуба зїв біля торгівлі і ні один добропорядний продавець не скаже тобі шо вона звідти .. якшо на ній цього явно не пише великими бугвами. Запевнятимуть шо хфінска. Якшо більш адекватно про Нокіан... то вибір був між Hakka R i WR G2, перша за рекомендацією товариша супер для траси можна і 160 зимоув припекти.. але місто і кашка для неї чєсом то великий челлендж. ... моя зимова їзда планується перважно в напрямках на роботу і додому. WR G2 - усякі там тести не ахти від неї, плюс ніби то більш як до всесезону ... кажуть "люди з коментів" шо на леді не зер гуд.

Фаза 2. Плюнути на попсові Нокіан ... і дивитися на ще більш "відомі" ГудЄр ... (а тут всі взахваті від легенди UltraGrip 500, яка вже ніби і не випускаєтсья давно, проте наразі актуальна UltraGrip Extream). Але це ж "ту Шип" .. а на цій стадії свого зимогумового квесту я ще не готовий був прийняти цей вимір реальності. Вже майже був готовий купити UltraGrip 7 +, на сайті ГудіЕру розписано на урааа, між тим ... кагби помітив що читати описи на сайті виробників це марна справа .. там кожний "продукт" розписаний на всі випадкі життя, у деяких навіть від метеориного дощу спасають, особливо якщо з шипами ... але ну і що, шипи і по сухому айсфальту - це не проблема ... Не взахваті від шиповки - ось наша нова модель без шипів .. так вона і по льоду краще ніж з шиповка - явно ваш вибір ;)! Короче маркетингові департменти явно баблос не просто так отримують... працюють люди

Так от UltraGrip 7 + ... якийсь журнальчиг "авторевю" вроді, за... сосив" по повній програмі дану гуму ... а ще тіж самі "люди з коментів" ніби і ок, ніби і свому класі, ніби і ціна якість... але декому вона всеж не для Льоду... Але як це шина зимова і не для Льоду ??? ... Що мається взагалі на увазі під льодом - поїздка по хокейному полі ? Чи звична для Львова ранково-вечірня ожеледь?

Фаза 3. Навіщо платити більше? - Давайте звернемо увагу на Gislaved. Вроді і якість вроді і Шведи (чи то вроді шведи) ...ніби і в концер Контіненталь в ходять (раз вже ті їх купили значить шось таки вних є) та й дешевші ніж контіненталівскі зимові шини (в яких чесно кажучи від кількосі моделей навіть не охота розбиратись). Відгуків багато і більшість позитивні і навіть дуже позитивні. Тут можна вибирати поміж EuroFrost 3 (можливо помиляюсь та склалось враження що аналог до Нокіанських WR G2, аля помірна Европейска зима). То всеж у нас зима - помірна Европейска ... чи рушська настояшша? (питанян реторичне ...і ніякої політи ) та й є ще акка "нордична" версія SoftFrost 3 (про цю правда щось мало інформації.. і відгуків практично не найшов). Але знов ж таки ці "люди в коментах" .. якими вони б не були б взахваті від ціни та зимових якостей гуми EuroFrost 3 то ... найдуться кілька таких що скаужть .. але не для льоду вона! .... потрібно гусинеці ? .

То може всетакий "Ту Шип" !!!??? які питання - Gislaved NordFrost 5 (ціна якість - ) ... та хоча в цій категорії ніяких проблем любе і різне ... хоч Хаккупеліту 7 майже по 170 у.е за колко. чи тойже Ultra Grip Extreme (ціна адекватна). Маркетингово вони всі не шумлять мега інноваційні технології шипів і у всіх поведінка на льоду відмінна.

Та питання в доцільності стукотіти і протирати ці шипи до айсфальту, адже гололід то у нас не 100% зими... і як є то зранку .. або пізно у вечір.. .а так у день ніби усі головні дороги прибирають. Хоча чомусь є думка що все ж як би воно там не було але це ж для - BMW .... на задній привід , і його схильність до заносу .. ліпше перестархувати Шипом а ніж не дострахувати ....
__________________
Bayerische Motoren Werke AG
Sam_E34_524 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 17:52:02   #125
Бан
Senior Member
 
Бан's Avatar
 
Повідомлень: 1661
Default Re: Зимова резина

на шипах так само носить, і в ожеледицю також дуже слизько
Бан оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 20:23:38   #126
realnero
Senior Member
 
realnero's Avatar
 
Повідомлень: 1448
Default Re: Зимова резина

Sam_E34_524, я стоял перед таким же выбором как у тебя, было тяжело выбрать и цены шиповки в 16 радиусе совсем не радуют, в результате всё же купил не шип на одну машину - данлоп сп винтер спорт м3. Для второй машины ещё посмотрим, может быть и куплю шип а может и нет.
realnero оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 21:07:09   #127
G-power
Banned
 
G-power's Avatar
 
Авто: пиздатое
Повідомлень: 490
Default Re: Зимова резина

Цитата:
Написав(ла) Sam_E34_524 Переглянути повідомлення
на задній привід , і його схильність до заносу .. ліпше перестархувати Шипом а ніж не дострахувати
Если ты часто ездишь по брущатке, то на шипах еще больше будет носить по булыжнику чем без него Бери нормальную новую резину и катайся! Ты же пытаешься съекономить на своей безопасности.....
G-power оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 21:09:40   #128
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Зимова резина

Цитата:
Написав(ла) G-power Переглянути повідомлення
Бери нормальную новую резину и катайся! Ты же пытаешься съекономить на своей безопасности.....
+1 ...
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 21:22:51   #129
Sam_E34_524
Member
 
Sam_E34_524's Avatar
 
Авто: BMW E83 X3
Повідомлень: 178
Default Re: Зимова резина

Хм.. ну я не зробив остаточний вибір на шипованій, це все ліричний роздум )))) але ... думаю що купівлю шипованої - називати економією не дуже підходить, в більшості випадків шип нарівні в ціні, а той і дорожче за не шип , хіба ні ? Та й про економію якби і не йдеться ... а більше того навпаки я схильний обрати більш дорогий, проте безпечніший варіант. Питання що ж назвати як
Цитата:
Написав(ла) G-power Переглянути повідомлення
.... нормальную ... резину
а) для BMW 524 (де задній привід і схильність віляти задом) б) для львівської зими (де бруківка, асфальт а інколи лід, сніг і просо каша).

Чомусь данлоп не розглядав, хоча чув про них не зле, подивлюсь тепер і оціню яка у них є пропозиція.
Цитата:
Написав(ла) realnero Переглянути повідомлення
на одну машину - данлоп сп винтер спорт м3.
__________________
Bayerische Motoren Werke AG
Sam_E34_524 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 22:13:55   #130
G-power
Banned
 
G-power's Avatar
 
Авто: пиздатое
Повідомлень: 490
Default Re: Зимова резина

Цитата:
Написав(ла) Sam_E34_524 Переглянути повідомлення
Хм.. ну я не зробив остаточний вибір на шипованій, це все ліричний роздум )))) але ... думаю що купівлю шипованої - називати економією не дуже підходить, в більшості випадків шип нарівні в ціні, а той і дорожче за не шип , хіба ні ?
О чем ты размышляешь Уже 13 страниц раздумий у этой темы, а по существу "0" Уже все написали - бери новую резину известного бренда и не парься! Если хочешь ездить как "камикадзе" - то купи "росаву" как обнимешь на ней столб, вот тогда и поймешь, что брать надо было Goodyear Ultra Grip 500 (Это не рекламма, просто личное мнение)
G-power оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
зимова резина, резина


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 20:25:48.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.