Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Клубні BMW
 
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Prev Попереднє повідомлення   Наступне повідомлення Next
Old 03.04.2008, 22:50:05   #21
Hot Like Ice
Junior Member
 
Hot Like Ice's Avatar
 
Повідомлень: 45
Default Re: Hot Like Ice BMW 525e E28

Хм... навіть не знаю як сказати, але.. В мене виявився мотор не з мого кузова... :'-| Не те, що не з мого автомобіля, а взагалі мотор, який ніколи не стояв у кузові Е28.

Двигун, який стоїть під капотом моєї машинки не що інше, як М20В25, який встановлювався на автомобілі BMW 325і(іх) E30.

170л.с./5800 об./хв.
крутний момент 226Нм/4000 об./хв.

Перепрошую за дезінформацію, у всіх одноклубників і відвідувачів форуму... До сьогоднішнього дня інформація бралася сугубо з VIN- коду авто.. А сьогодні завдяки нашому Ростику ]:-> (іноді в мене є бажання його вдарити, чимось важким.. але якби не його характер, то багато речей в цьому світі так і залишилися би без чарівних змін... за що йому ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ, RESPECT І УВАЖУХА!) був проведений огляд номеру мотора нашими БМВ Агентами Андрієм і Дімою (Просто золоті люди! Я не знаю,як вони мене ще не послали з моїми вічними запитаннями, у всіх напрямках.) і виявлено, що це зовсім не ЕТА 2.7 :-] , хоча ззовні мотори М20В25 і М20В27 дуже схожі, що і змусило мене думати, що в мене стоїть ЕТА2.7

Економічному розходу завдячуємо системі запалювання “Motronic” , який залишився у спадок від попереднього двигуна 2.7 і не давав розвинути моєму двигуну повну потужність.


P.S.

Завтра міняю “Motronic” на “рідний”. Прощавай економічний розхід.

Ще раз сорі... 8-P
Hot Like Ice оффлайн   Відповідь з цитатою
 


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Розшукується BMW E28 без документів (донор) Hot Like Ice Купівля 5 07.04.2008 20:00:07
E36 BMW 318i M43 E36 by Hot Like Ice Hot Like Ice Клубні BMW 0 23.03.2008 21:43:08


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 05:06:32.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.