Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
 
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Prev Попереднє повідомлення   Наступне повідомлення Next
Old 20.01.2013, 17:44:22   #1
Rolik
Junior Member
 
Авто: BMW 528і е39
Повідомлень: 97
:-) Вскрили злі люди 520 е 34

17,01,13 близько 2 ночі, по вулиці Тернопільскій 1а спрацював пейджер з сигналом відкриті двері, вигшлянувши у вікно я помітив двох п...ів,які спокійно собі відходили від машини,за 10сек я майже голий,вибіг на вулицю, (з четвертого поверху),з молотком для відбивних,та нікого вже не було, оглянув машину,все ніби то ціле і магнітофон на місці, закриваю машину а замки відскакують назад,як виявилось, після мого так би мовити розслідування вони відкривали водійську дверку гачками між шибою,так дьорнули шо злетіла тяга,тоді в хід пішли грубші методи,воротком провернули замок багажника,і всі замки відкрились,а далі відкрили машину,і тут я хр його знаю на шо вони розраховували далі,коли спрацювала сигналка, результат зламаний замок багажника,і неприємний осад на душі. Тому для всіх, чиї ласточки ночують під будинком,не втрачайте пильності,забирайте навігатори та регістратори з машини,щоб не спокушало п..ів,лізти в салон, розбивати вікно і т.д. Всім спокійних ночей та вдалих днів)
Rolik оффлайн   Відповідь з цитатою
 


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Чи є на форумі люди які по VIN чи номеру зможуть сказати.. BeS Вибір авто 7 15.11.2011 12:20:14


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 13:56:32.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.