Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Закрита тема
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 24.01.2009, 10:13:20   #1
BMW-Alliance
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

BMW-Alliance
9 вересня 2008 року розпочало життя наше об’єднання, в якому зібрались прихильники славетної німецької марки, які не уявляють своє майбутнє без синьо-білого пропелера на капоті свого авто. Не секрет, що більшість з нас вийшло зі складу Львівського БМВ Клубу, який не влаштував нас по декількох причинах. В кожного вони були свої, але головна в принципі одна. Намагаємось пояснити, що до чого і для чого це звернення.
Ми зареєстрували свій сайт і намагались розрекламувати його, виступаючи на змаганнях, розмістивши на ньому корисну інформацію, і т.д.
Не уявляєте наше здивування, коли випадково не поставивши дефіс, альянсер потрапив на Львівський БМВ Клуб!!!
Незабаром після того, як ми тільки офіційно з’явилися з прапорами (у вересні) і наклейками на змаганнях, був куплений домен, який відрізняється від нашого тільки відсутністю дефісу!
Таке трапляється в практиці Інтернету, але щоб на цей домен встановити пере адресацію на, «конкуруючий» сайт, це немає слів!
Звичайно, ми захотіли вияснити, хто ж це зробив. Можливо Львівський БМВ Клуб тут і ні до чого, тому ми приїхали на їхню зустріч.
Останні надії щодо порозуміння розвіялись відразу. Це було зроблено навмисно для того, щоб (зі слів Членів БМВ Клубу): «хтось побачить Ваші прапори або наклейки, дефіс не запам’ятовується, і потрапить на наш сайт і зареєструється. Ось нам і новий користувач». Може і не дослівно, але по суті.
Також нам було запропоновано викупити цей домен за 200 доларів. (при реальній ціні домена – 51 грн.).
Напевно саме в таку суму власник сайту Львівського БМВ Клубу (Config) оцінив їх без принциповість і брудну гру.
Тепер всім зрозуміло, чому у вересні розколовся БМВ Клуб, і ми створили власне об’єднання.
БМВ Клуб вважає, що у їхніх діях немає нічого непорядного, але нас цікавить думка оточуючих, тому залишайте свої коментарі.
З повагою, BMW-Alliance
http://www.bmw-alliance.com.ua
BMW-Alliance@i.ua
BMW-Alliance оффлайн  
Old 25.01.2009, 00:51:51   #2
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Попробую розставити всі крапки над і. Відповідь опублікована тільки зараз через ряд причин - основна з них - побачити наскільки люди, що відписались, заангажовані.

Проблеми, які виникаються між людьми можна вирішити по-людськи зустрівшись і обговоривши все спокійно, а не піднімаючи крик і шум в громадських місцях (як це було минулої зустрічі) та на всіх підряд форумах.
Домен був зареєстрований в результаті певних дій, зі сторони альянсу, про які нище.
Після розколу клубу ми абсолютно не влазили в діяльність нового клубу, на відміну від них. Вони всякими правдами і не правдами пробували розмістити ссилки на їх ресурс в нас на форумі, ці всі речі видалялись. Після чого в них в чаті появились наступні перли(читати знизу вверх):

Цитата:
Rostixbmw в Wednesday 15 October 2008 - 23:11:10
admin в Monday 15 October 2007 - 23:16:04
а нука закидаем их ссылками!!!!!

Нестоит ..........

небачу
admin в Wednesday 15 October 2008 - 23:10:07
я пля пароль забыл))) вряд ли мне скажут ))))
Rostixbmw в Wednesday 15 October 2008 - 23:09:20
Хотел зайти как незарегений не получилось ,,,,Попробуй Ти .
admin в Wednesday 15 October 2008 - 23:09:00
а нука закидаем их ссылками!!!!!
Rostixbmw в Wednesday 15 October 2008 - 23:08:28
Резинка просто серйозна
admin в Wednesday 15 October 2008 - 23:07:08
Прикинь, Пашкино сообщение потерли? это что у них такая политика все тереть?
Ми на це закрили очі, як то кажуть "игра не стоит свеч".

Після цього були зареєстровані нові користувачі, і зразу почали створюватись теми з обсиранням нашого клубу в нас на форумі і це все було дуже однобоко, з чиєї сторони це було зроблено думаю не важко догадатись. Даний користувач був забанений і ми почали шукати звідки "ростуть ноги", яким було наше здивування коли в його приваті було два ПП, одне вхідне, інше вихідне. Адресовані були від персонажа під ніком "rostixbmw" (на форумі ЛТК відомому як Formula1), хто незнає це шеф альянсу, нище приводжу тексти даних ПП:

Від rostixbmw:
Цитата:
Привіт . Приходь до нас на форум bmw-alliance.com.ua .Форум свіжий ,людей небагато , але все набагато простіше а ніж тут. Якщо щось дзвони 8067 714 56 65 Ростик
і відповідь
Цитата:
Спасибо я просто хочу добить и розколоть эту тему
Як видно вони почали переманювати людей до себе, а не ми і робилось це все за нашою спиною через наш ресурс.
Це вже було останньою краплею, після чого почались ці речі з доменом. Хто тут казав про те що ми хочемо перехватити їх славу - то це повний брєд - їхній ресурс в середньому за день має порядка 30 унікальних користувачів, з яких напевно більша половина пошукові боти, а інша половина самі юзери альянсу.

Дуже цікаво було почитати на форумі опель клубу , видно що люди тверезо мислять і не є заангажовані однобокою інформацію.

Як видно нечесну гру почали не ми, а альтернативний домен - це відповідь.
Як написали на вище вказаному опель клубу:
Цитата:
Надо было забить все альтернативные домены сразу, так умные люди и делают.
Як вже багато людей відписало : мета створення цієї теми - пропіаритись, шляхом обливання бруду БМВ клубу.
Я був кращої думки про деяких людей, але видно що їм цікавіше бавитись в дитячі ігри.

Щодо
Цитата:
Напевно саме в таку суму власник сайту Львівського БМВ Клубу (Config)
то поясню, в нас немає власника, клуб є спільним і оснований на згуртованій команді, а створений він виключно для обєднання прихильників марки БМВ та взаємної допомоги.

Раз пішла така пянка, то нагадаю і про таку річ як палатка. Яка була куплена минулого року (літом) перед слаломом, гроші на неї збирались колективно, тобто вона була власністю БМВ клубу, а не когось одного. Після розколу "любі друзі" з альянсу навіть не удосужились підняти питання за неї і вирішити з нами, а використовують її виключно у своїх інтересах. Це як мінімум некоректно.

Ну і згадаю про що в момент самого розвалу, були спроби об"єднати і розрулити ту ситуацію, зустрівшись з "одноклубником" і розказавши ситуацію, від нього було тільки чути - "та ясно, треба розрулити і помирити всіх, то не правильно розвалювати все", а через декілька днів цей персонаж став адміном їхнього ресурсу, на їхній розсуд було легше вийти і створити нове, ніж врегулювати внутрішній конфлікт кількох людей і не втягувати в це багатьох фанатів БМВ, натомість зберегти єдність і найголовніше немалу роботу, яка була зроблена за майже рік часу.

Хто хоче почитати потуги альянсу над створенням даного тексту можете глянути тут і тут , там написано і про роль ЛТК і мета... Замічу що це їх закритий розділ.
Just be оффлайн  
Old 26.01.2009, 11:19:09   #3
BMW-Alliance
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Відповідь опублікована тільки зараз через ряд причин - основна з них - побачити наскільки люди, що відписались, заангажовані.
І що, побачили?
Цитата:
Проблеми, які виникаються між людьми можна вирішити по-людськи зустрівшись і обговоривши все спокійно, а не піднімаючи крик і шум в громадських місцях (як це було минулої зустрічі) та на всіх підряд форумах.
Було намагання говорити спокійно, але..
Цитата:
Домен був зареєстрований в результаті певних дій, зі сторони альянсу, про які нище.
Вище подані цитати з міні чату, які датовані 15 жовтня, по часу не співпадають з зареєстрованим Вами доменом 10 жовтня. Чи Ви маєте можливість передбачати майбутнє?
Цитата:
Ми на це закрили очі, як то кажуть "игра не стоит свеч".
Перед тим вже зробивши пере адресацію.
Цитата:
Після цього були зареєстровані нові користувачі, і зразу почали створюватись теми з обсиранням нашого клубу в нас на форумі і це все було дуже однобоко, з чиєї сторони це було зроблено думаю не важко догадатись.
Всі користувачі, які були зареєстровані до того, тобто будучи членами ЛБК, були забанені, і не мали можливість писати під своїм ніком. І не «обсиранням» а намаганням дійти до істини, чому так.
Цитата:
Даний користувач був забанений і ми почали шукати звідки "ростуть ноги", яким було наше здивування коли в його приваті було два ПП, одне вхідне, інше вихідне. Адресовані були від персонажа під ніком "rostixbmw" (на форумі ЛТК відомому як Formula1), хто незнає це шеф альянсу, нище приводжу тексти даних ПП:
Приват на то і є приват щоб залишатися приватом. Будь ласка, якщо цитуєте приват (нормально, так?) то цитуйте повністю, де той самий Rostixbmw казав співрозмовнику, щоб той не гарячкував і що то взагалі не варте його уваги.
Цитата:
Як видно вони почали переманювати людей до себе, а не ми і робилось це все за нашою спиною через наш ресурс.
Це вже було останньою краплею, після чого почались ці речі з доменом. Хто тут казав про те що ми хочемо перехватити їх славу - то це повний брєд - їхній ресурс в середньому за день має порядка 30 унікальних користувачів, з яких напевно більша половина пошукові боти, а інша половина самі юзери альянсу.
Переманювати людей? Велась розмова з не лояльними до Вас користувачами, які отримали можливість спілкуватись на нашому сайті. Не було масової розсилки, чи щось подібне.
Цитата:
Як видно нечесну гру почали не ми, а альтернативний домен - це відповідь.
Як написали на вище вказаному опель клубу:

Як вже багато людей відписало : мета створення цієї теми - пропіаритись, шляхом обливання бруду БМВ клубу.
Мета створення теми – довести до користувачів ЛБК, яка брудна гра ведеться їхніми лідерами. Більшість з членів не знає що до чого.
Цитата:
то поясню, в нас немає власника, клуб є спільним і оснований на згуртованій команді, а створений він виключно для обєднання прихильників марки БМВ та взаємної допомоги.
Config в особистій розмові, особисто сказав, що це його сайт.
Цитата:
Раз пішла така пянка, то нагадаю і про таку річ як палатка. Яка була куплена минулого року (літом) перед слаломом, гроші на неї збирались колективно, тобто вона була власністю БМВ клубу, а не когось одного. Після розколу "любі друзі" з альянсу навіть не удосужились підняти питання за неї і вирішити з нами, а використовують її виключно у своїх інтересах. Це як мінімум некоректно.
Ніхто з Вас ні разу не питав про палатку. Приїжджайте і забирайте її. «Безвозмезно)))»
Цитата:
Ну і згадаю про що в момент самого розвалу, були спроби об"єднати і розрулити ту ситуацію, зустрівшись з "одноклубником" і розказавши ситуацію, від нього було тільки чути - "та ясно, треба розрулити і помирити всіх, то не правильно розвалювати все", а через декілька днів цей персонаж став адміном їхнього ресурсу, на їхній розсуд було легше вийти і створити нове, ніж врегулювати внутрішній конфлікт кількох людей і не втягувати в це багатьох фанатів БМВ, натомість зберегти єдність і найголовніше немалу роботу, яка була зроблена за майже рік часу.
Да була спроба помирити всіх. І не одна зустріч. Але умови як одної, так і іншої сторони не можливо врегулювати. Умова була викинути члена ЛБК, або одного або іншого.
До речі саме в той день мені нікнейм Lehae34(я так зрозумів це про мене) подзвонили з Всеукраїнського клубу БМВ, з проханням допомоги учаснику, який поламався на трасі. Я тричі піднімав питання в ході цієї зустрічі про допомогу і ніхто не зголосився з лідерів ЛБУ. В той час, як майбутні Альянс ери зголосились відразу, більше того, домовилися за сервіс на наступний день. Весь час дзвонили і питали про ситуацію, що там з київським. А ЛБК було не до того.
І з ким після цього я мав би залишитися? Відповідь напрошується сама.
Доречі. На тій же зустрічі було сказано - «там нема кому створити сайт. Нічого вони не зроблять…»
Виявилось є кому))
Цитата:
Хто хоче почитати потуги альянсу над створенням даного тексту можете глянути тут і тут , там написано і про роль ЛТК і мета... Замічу що це їх закритий розділ.
Закритий розділ для того і зроблений щоб його бачила окрема кількість людей. Там обговорюються внутрішні питання. Про мету яку ми вже написали вище, але нагадаєм – щоб відкрити очі рядовим користувачам ЛБК.

{ додано через 4 хвилини }
bmwalliance.com.ua
% This is the Ukrainian Whois query server #I.
% Rights restricted by copyright.
%


% % .UA whois
% Domain Record:
% =============
domain: bmwalliance.com.ua
admin-c: IMENA-UANIC
tech-c: IMENA-UANIC
status: OK-UNTIL 20091010115403
dom-public: NO
nserver: ns1.imena.com.ua
nserver: ns2.imena.com.ua
nserver: ns3.imena.com.ua
mnt-by: IMENA-UANIC (ua.imena)
remark: Rostyslav Hnatkevich
remark: Lviv, UA
changed: IMENA-UANIC 20081010115403
source: UANIC

% % .UA whois


поясню, дату реєстрації видно тут(виділено жирним) - changed: IMENA-UANIC 20081010115403

Відредагував(ла) BMW-Alliance : 26.01.2009 о 11:23:16 Причина: Додано повідомлення
BMW-Alliance оффлайн  
Old 25.01.2009, 14:15:58   #4
realnero
Senior Member
 
realnero's Avatar
 
Повідомлень: 1448
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
після чого почались ці речі з доменом.
ИМХО. Как по мне то регестрировать домен это было лишним и стало как раз доказательством

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Хто тут казав про те що ми хочемо перехватити їх славу
Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
ким було наше здивування коли в його приваті було два ПП
А вот так делать не стоит Приватные сообщения на то и приватные чтоб их видел только пользователь, и даже админы их не должны читать, а не то что публиковать.

Всех деталей этой истории я не знаю, поэтому просто сужу со стороны, а это

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
зразу почали створюватись теми з обсиранням нашого клубу в нас на форумі і це все було дуже однобоко, з чиєї сторони це було зроблено думаю не важко догадатись
далеко не доказательство, мог найтись просто один совсем "левый" человек который решил поиграть и в игру с БМВ клубом от имени БМВ Альянса, спровоцировать ситуацию ведь очень просто и даные скомпроментировать тоже.

Это всё моё ИМХО.
realnero оффлайн  
Old 25.01.2009, 20:37:40   #5
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Ты знаешь уважаемыйrealnero, я позволю себе ответить вместо, Just be
Так вот,я долго наблюдая за реакцией формучан на нашем формуме и на форумах где был размещен пост Альянсеров,хочу сказать или прояснить свое видение:
- создание домена было как следствие после «поведения» участников Альянса с переманиванием участников БМВ клуба к себе;
- если говорить о том что админы читают «приват», то думаю это возможно и в данной ситуации это произошло как способ предостережения угрозы. Я считаю что админы своего рода являються службой безопасности интернет ресурса клуба и их действия в данной ситуации выправданны;
- и последнее ,если говорить о так называемом «левом» человеке который решил себе просто раз проснувшись с утра да и поиграть с БМВ клубом зная все и понимая ситуацию с ЛБК и Альянсом то как не странно что по IP адресу данный комп опять таки «левого» участника принадлежал бывшему форумчанину ЛБК.
Я понимаю твои выводы и додумывания поэтому готов на встрече клуба все пояснить,приходи,рады видеть будем!
С уважением, Best Mashine Wolodya
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн  
Old 25.01.2009, 20:47:22   #6
Alex
Member
 
Alex's Avatar
 
Повідомлень: 287
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

полность согласен с Best Mashine Wolodya и считаю что меры принятые ребятами по предотвращению будующих нарушений со стороны Альянсовцев в сторону БМВ клуба полностью адекватны. Не знаю, что там сегодня обсуждают на ЛТК(целый день не могу зайти на их сайт и еще ряд ресурсов), но судя по инфе - первыми недостойно начали себя вести Альянсовцы и соответственно мне совсем не понятна их реакция на защитнные меры БМВ клуба.
__________________
живи как хочеш - но главное, не мешай другим
Alex оффлайн  
Old 25.01.2009, 21:17:12   #7
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Чесно кажучи я був шокований таким розголосом даної ситуації з доменом, бо до цього часу всі вищезазначені дії з боку альянсу представниками ЛБК навіть не згадувалися, бо ніхто не хотів роздувати ворожнечу. Крім того, я впевнений, що при нормальній конструктивній розмові при зустрічі, можна було б домовитися про викуп домену, адже він був створений, як вище зазначалося в пориві злості на неадекватні дії з боку альянсу і ніякої вигоди для Львівського БМВклубу не приніс і не принесе.
Думаю, що цю тему пора закривати, багато людей вже висловили свої думки і зрозуміли хто є хто, а далі розвивати ворожнечу між клубами нема змісту.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн  
Old 25.01.2009, 21:47:13   #8
CityCat
Senior Member
 
CityCat's Avatar
 
Авто: Mazda 323 BF
Повідомлень: 478
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Частково підтримую bmwe36petro, по вислову: ворожнеча - глупо і здалось би за діалогом рішати. І 100% підтримую realnero, оскільки перегляд "привату" тільки щоб дізнатись, чи не переманюють когось - як мінімум не добре. Не той випадок для таких дій. І, IMHO, з редіректом з нового домену та подальшим викупом... теж не дуже гарно.
__________________
По-настоящему слаб не тот, кого победили, а тот, кто сдался.
CityCat оффлайн  
Old 25.01.2009, 21:54:56   #9
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) CityCаt Переглянути повідомлення
перегляд "привату" тільки щоб дізнатись, чи не переманюють когось - як мінімум не добре.
дай пораду тоді, поясни, в яких випадках це буде коректно
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн  
Old 25.01.2009, 22:03:26   #10
CityCat
Senior Member
 
CityCat's Avatar
 
Авто: Mazda 323 BF
Повідомлень: 478
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

До прикладу, читання приватного листування допускається тільки у випадках загрози якогось "теракту" чи підстрікання до масових заворушень з подальшими протиправними діями і т.д. і т.п. Всеж я не юрист, а всього навсього працюю в ІТ сфері
__________________
По-настоящему слаб не тот, кого победили, а тот, кто сдался.
CityCat оффлайн  
Закрита тема


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Underground Project - Night Racing in Lviv Kost Балачки 9 22.04.2008 18:40:33


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 09:24:32.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.