PDA

Переглянути повну версію : как правильно установить спойлер (М) на E36


Slaider
04.03.2013, 20:48:05
Имеем свежекупленный М спойлер на E36
http://img111.imageshack.us/img111/4148/e36m3rearspoilerho3.jpg
куплен на разборке. вместе с аммо)
вопрос - как правильно установить его в авто в котором не было отродясь такой штуки))
Конкретнее? Дырки, как\где + проводка как лучше\куда и т.д.

bmwe36petro
05.03.2013, 09:07:51
Slaider, якщо сам не знаєш як це зробити, то довір краще цю роботу маляру, котрий буде фарбувати твій спойлер (так більшість робить). На спойлері є отвори під гвинти, а також при наявності додаткового стоп-сигнала має виходити дріт зі спойлера, такі ж отвори у відповідних місцях потрібно зробити в кришці багажника. Дріт для стоп-сигнала пропихається в кришку багажника і потім разом зі жмутом проводки в сам багажник, де врізається в проводку. Основу спойлера, та що прилягає до кришки багажника я намазав герметиком для скла, дав йому трохи підсохнути і потім кріпив, це дасть змогу захистити місце кріплення від попадання вологи та бруду, своєрідна прокладка робиться.

Mu$daY
05.03.2013, 09:26:44
Petro розписав як Вікіпедія)
Я правда не скористався жодним варіантом) Я віддав машину і спойлер рихтовщику)
стоп сигнал не підключений правда досі (бо маю стоп на задньому шклі і його треба відключити, а шоб його відключити треба салон перешити)). Одним словом треба 5 дирок мінімум чіттко засверлити...

Slaider
05.03.2013, 13:50:10
Вот вот и у меня так..... Только стоп отключать третий не буду...
А мастеру не очень доверяю..... Вот и уточняЮ

А проводку куда?? В крышке проводов не заметил :-(

bmwe36petro
05.03.2013, 15:56:41
В крышке проводов не заметил :-(
зліва йде жмут проводки на кришку багажника (підсвітка номера, центральний замок)

Slaider
05.03.2013, 23:38:53
зліва йде жмут проводки на кришку багажника (підсвітка номера, центральний замок)

А где там проводка к сигналу "СТОП" ?:sorry:

bmwe36petro
06.03.2013, 09:02:07
А где там проводка к сигналу "СТОП" ?
В кришці багажника її нема, я ж написав:
Дріт для стоп-сигнала пропихається в кришку багажника і потім разом зі жмутом проводки в сам багажник, де врізається в проводку.
в проводку, котра йде до лівого ліхтаря