PDA

Переглянути повну версію : E39 Хто так ставить авто!?


Юрій
16.05.2012, 09:45:15
Надумав створити таку тему з наступних міркувань: по-перше - я живу в центральній частині міста і майже кожен день стикаюся з проблемою доїзду до свого будинку чи під'їзду з 10-ти випадків 4-5 на вїзді паркуються машини марки БМВ!!!! (складається враження, якщо купив БМВ то повагу до людей інших вже продав); по-друге - таке саме стосується і випадків паркування на тротуарах чи на проїзній частині в два ряди.
І так, в чора повертаючись до хати біля 22.00-22.30 по вул. Костюшка бачу чорна матована БМВ Е39 з р.н. ВС7700ВВ тупо припаркувався на тротуар і тим самим перекрив нормальний прохід по тротуарі і доїзд в подвіря (ще й умодрився проїхати під "цеглу" із сторони пузатої хати до вул. Дорошенка). Побачив наступне: (а по даній вул. місця було просто бери-не хочу), сигналка вимкнена, пішов собі такий Костя чи Ростик (не памятаю вже точно) в бар Зеник і на всіх на с.....в. Я постояв 2-3 хв мене вже дістало (і так з роботи їдеш задовбаний а тут..) я пішов в той Зеник перепитав всіх - хто власник БМВ, відповідь - не знаю. Простояв я біля даного БМВ хвилин 15 точно і так собі думаю і тут намалювавс власник, якщо б я не їздив на БМВ, власник б даної БМВ напено б дуже довго згадував дане паркування. Короче суть байки така - ВЛАСНИКИ АВТОМОБІЛІВ МАРКИ БМВ І НЕ ТІЛЬКИ!!! ПОВАЖАЙТЕ ТИХ ХТО ХОДИТЬ ПО ТРОТУАРАХ І ТИХ ХТО ЖИВЕ В БУДИКАХ ДЕ ВИ ПАРКУЄТЕСЬ!!!!! (у нас був випадок коли через такого клоуна не змогла доїхати до будинку швидка і щастя, що в той момент проїжав евакуатор - жаль що їх вже не має.) А фото або р.номера авт таких паркувальників є пропозиція викладати тут - хай люди і Україна знає своїх героїв в ліцо. Всім дякую.

Serg_S
16.05.2012, 11:10:32
+1, теж живу в центрі . З подвір"я зробили безкоштовну парковку, при тому зробили так, що інколи нема як заїхати додому))

augustino
16.05.2012, 11:23:37
Гарна тема, але мабуть власники цих машин і так не взнають, що вони в нас тут популярні".Тому мабуть програма не діятиме.
Надумав створити таку тему з наступних міркувань: по-перше - я живу в центральній частині міста і майже кожен день стикаюся з проблемою доїзду до свого будинку чи під'їзду з 10-ти випадків 4-5 на вїзді паркуються машини марки БМВ!!!! (складається враження, якщо купив БМВ то повагу до людей інших вже продав); по-друге - таке саме стосується і випадків паркування на тротуарах чи на проїзній частині в два ряди.
А це мабуть для своїх пост, бо думаю тут тоже такі БМВісти бувать:biggrin:

Юрій
16.05.2012, 11:54:41
я думаю що все таки до того чи іншого водія наші відгуки про них дійдуть через знайомих тощо...

{ додано через 4 хвилини }
З подвір"я зробили безкоштовну парковку, при тому зробили так, що інколи нема як заїхати додому))
поставили на вїзді браму закриваємо на ключ, ключі мають тіко власники будинку і вуаля..., а сильно злосних які тупо закривали вїзд на годину а то й більше - витягали золотніки при чому з двох або трьох коліс і його стоянка автоматом продовжувалась на цілий день....за то їх більше ніхто не бачив, а ще можна їм привіт передати через малюнок викруткою на капоті типу "не загороджуй проїзд!"

_andriy_
16.05.2012, 12:21:19
Де логіка? якщо став погано - значить негідник і мерзотник, але за це йому можна викруткою подерти машину.....не перетворюйтесь на подібних рагулів, по - друге є різні форс мажори, коли реально питання життя чи смерті в прямому змісті даного слова, вважаю що треба тримаьти себе в руках і розбиратись по кожному факту окремо, а не всім спускати колеса і нищити машину, за що доречі можна лишитись парочки передніх зубів! ІМХО

Юрій
16.05.2012, 12:48:33
Повторююсь, що неодноразово повертаючись до хати ввечері, і яка може бути не відкладна справа в 22.00 в барі Зеник коли вся вулиця вільна і паркуватись можна будь-де - о це рагулізм і водій рагуль. Спробуй пару днів підряд не попасти ввечері до хати - зрозумієш.

yaroslav
16.05.2012, 15:19:30
Нищити треба не машину, вона тут не винувата бо чи на БМВ чи на іншій марці такі особи будуть поводити себе однаково.
А поспішаючи по наглому розрулити одну ситуацію можна в плюс нажити ще кілька, проце варто деколи задумуватись.

_andriy_
16.05.2012, 16:04:18
Кожний вечір одна і та ж машина блокує проїзд?

Yurec
16.05.2012, 16:21:10
Юрій, Якщо ти ніколи не порушуєш правил зупинки і стоянки, вважаєш себе добропорядним громадянином та борешся за справедливість, і хочеш, щоб порушники правил дорожнього руху були покарані – звертайся в компетентні органи, якщо ж хочеш врАгулювати такі ситуації сам: псувати авто чи чиїсь зуби – то запасайся терпінням і здоров’ям.

Karabas Barabas
16.05.2012, 17:27:56
Я живу в центрі.. і дуже хочеться обняти і приглубити, провести задушевну бесіду, та вислухати всі проблеми і негаразди коли запізнюєш на зустріч через те, що якась рагуліна припаркувала авто в брамі!!! так, що виїхати немоливо, і пішла по своїх справах. А коли приходить за 40хв. робить великі очі і питає - "А що сталось?" Або заїхав у двір, а машину нема де поставити, бо в когось "питання життя чи смерті", невідкладні справи і ще 100500 інших причин.

Легко говорити, філософствувати про те з чим не зтикаєшся безпосередньо..

Vexler
16.05.2012, 20:13:41
http://video.meta.ua/4603064.video?utm_campaign=media-meta&utm_medium=banner&utm_source=ria&utm_content=300x250
прокоментуйте..
імхо водій жигулів - придурок

Andre86
16.05.2012, 21:26:41
На виїзді з двору почіпити.

augustino
17.05.2012, 00:51:01
імхо водій жигулів - придурок
Я б розбив скло бокове, зняв з передачі і відіпхав машину:biggrin:

Юрій
17.05.2012, 11:07:01
Я живу в центрі.. і дуже хочеться обняти і приглубити, провести задушевну бесіду, та вислухати всі проблеми і негаразди коли запізнюєш на зустріч через те, що якась рагуліна припаркувала авто в брамі!!! так, що виїхати немоливо, і пішла по своїх справах. А коли приходить за 40хв. робить великі очі і питає - "А що сталось?" Або заїхав у двір, а машину нема де поставити, бо в когось "питання життя чи смерті", невідкладні справи і ще 100500 інших причин.

Легко говорити, філософствувати про те з чим не зтикаєшся безпосередньо..
Про що я і хочу сказати в таких випадках хочеться ду-у-же приголубити таких "рагулів"

{ додано через 2 хвилини }
Кожний вечір одна і та ж машина блокує проїзд?
Якщо б це була кожен вечір одна і таж сама машина - то він її б уже напевно як мінімум віддав на перекраску. В будинку не я один спокійний живу є ще хлопаки які знають точно шо робити в таких випадках.

{ додано через 8 хвилин }
http://video.meta.ua/4603064.video?u...ontent=300x250
прокоментуйте..
імхо водій жигулів - придурок
__________________
Тут трошки ситуація інша - у них парковка тупо зроблено, а ми говоримо зараз за блокування виїзду і вїзду в будинки. Я собі так думаю що мені б такий джиґуль пригодився особливо коли з ранку їдеш на роботу а тут....

stenuko
17.05.2012, 11:46:25
У Львові полюють на авто, які паркуються на тротуарах
http://zik.ua/ua/news/2012/03/23/340455
Долучайтесь до них в фейсбуку група: Дайте пройти

Snatch
17.05.2012, 12:08:53
нежное предупреждение :biggrin:

На самом деле с этим нужно как-то бороться. Наш менталитет устроен так, что свою *опу он не удосужится пронести лишних 150 метров. Поэтому единая управа на подобный безпредел, высокие штрафы за парковку, пускай хоть права отбирают, то достало уже!!!!! :ireful::ireful::ireful::ireful:

Юрій
17.05.2012, 14:18:58
Наш менталитет устроен так, что свою *опу он не удосужится пронести лишних 150 метров
Цей менталітет чомусь за кордоном відразу пропадає а тут зявляється - чому!? Тому що штрафи низькі, ДАІшник краще на карман покладе ніж протокол напише, номери знімати ДАІ не мають права, евакуаторів не має (а який порядок був під час роботи евакуаторів) з нашим "холопом" який не мож 150м. пронести свою *опу тільки таким методом потрібно розмовляти.

Юрій
16.07.2013, 18:08:03
Вітаю,
Сьогодні сталась така ситуація - по вул. Костюшко 2 в підїзді робимо ремонт, і такий собі осел поставив машину, що тим самим перегородив виїзд і вїзд на 1 годину. Подзвонили ми в ДАІ - сказали що приїдуть хлопаки і викличуть евакуатор, а коли я повідомив номер авто АТ7269ВЕ Хюндай акцент - вони кажуть. що це Франківські номера і ми не можемо її забрати евакуатором!? Тоді ми не довго думаючи підпустили колесо і нацарапали йому на багажнику слово з трьох букв.... :ireful: Реально вже зафа...ло кожен день по пару машин треба вистоювати і копати по колесах щоб прийшов власник - тому що йому два метри лінь перейтися і він мусить підїхати до самих дверей....
Питання чи справді евакуатори зараз не мають права забирати автівки на не Львівських номера??? За царапину на авто - може навчить вже нарешті....
В когось винакують такі ж проблеми з паркуванням? як боритесь ???
Дякую.

LC MONARCH
17.07.2013, 12:24:10
А фото або р.номера авт таких паркувальників є пропозиція викладати тут - хай люди і Україна знає своїх героїв в ліцо.
+1
я за!

{ додано через 1 хвилину }
я думаю що все таки до того чи іншого водія наші відгуки про них дійдуть через знайомих тощо...
+1
згідний

{ додано через 3 хвилини }
якщо став погано - значить негідник і мерзотник
- ТАК!лишитись парочки передніх зубів

- нанесення тілесних пошкоджень - Кримінальний кодекс України

{ додано через 8 хвилин }
Наш менталитет устроен так, что свою *опу он не удосужится пронести лишних 150 метров
який менталітет - відсутність поваги до іншого - ось що відсутнє.

не всі такі.
має бути ПОВАГА до інших.
а хто не має і порушує правила дорожнього руху - відповідальність...

в суботу припаркувався біля тротуару - зауваження зробило чудо - таксіст на Аносі, який відітелі стоячи на тротуарі (біля кіоску біля економічного факультету) зїхати не зміг би (хоча місця багато було)

жесть: чмо стоячи на тротуарі (ледь не на кіоску зверху) робить тобі зауваження, коли ти дотримуєшся правил - ми втрачаємо здоровий глузд і перетворюємось на бидло

"ми" - мав на увазі не всі - але більшість, нажаль

LC MONARCH
17.07.2013, 15:36:28
Тоді ми не довго думаючи підпустили колесо і нацарапали йому на багажнику слово з трьох букв....

я проти цього
потрібно було царапати слово з більшої кількості букв - але на машині ДАІ (добитись, щоб приїхали, бо відмазались вони тупо - подзвонити на гарячу лінію)...

повторюсь, але:
неадекватністю неадекватністю не побореш

а ось це вже щось (як варіант - потрібно достукуватись до здорового глузду людей):
http://zik.ua/ua/news/2012/03/23/340455

А найдієвішим буде те, що:
працівники ДАІ сумлінно будуть виконувати свою роботу.

Про свою ситуацію в суботу (я писав вище) добавлю:
якраз стояв поряд ДАІшник - питаю його чи можна отак паркуватись на тротуарі, як став той на Аносі - відповідь була наступна:

"ви що мене перевіряєте"...

їм паралельно (ці гуманоїди загублені у цьому всесвіті - знають тільки як грошенята в кишеню класти)

потрібно зробити, щоб так не було,
бо воно (створіння людської подоби у формі ДАІця) отримує зарплату з моїх з вами податків

Юрій
17.07.2013, 19:03:30
потрібно було царапати слово з більшої кількості букв - але на машині ДАІ (добитись, щоб приїхали, бо відмазались вони тупо - подзвонити на гарячу лінію)...
Власне що ДАІ викликаємо але в них на таке відповідь одна - чекайте, якщо звільниться машина тоді приїде, або - що ми можемо зробити. номер не маємо прпаво знімати, евакуатором не маємо права забирати і т.д. Вони зразу розуміють що час потратять даремно - тобто нічого не зароблять з цього паркувальника. Півтори року назад ситуація була тка ж коли приїхала швидка до чоловіка з інсультом і вони не змогли заїхати. власник прийшов через 50 хвилин і сказав вбивчі слова - ВИБАЧТЕ Я НЕ ЗНАВ ЩО ТУТ ВИЇЗД. І що йому після цього зробити - його слово "ВИБАЧТЕ" = життю людини?!.... тут вже навіть не виховання працює. а... навіть не знаю як сказати.
Пробили номера власника АТ7269ВЕ Хюндай акцент - Романів Юрій Тарасович, м. Косів, І.-Франківська обл. - кому він знайомий знайте героя в "ліцо" Можливо що авто хтось керує по довіреності...

oleg_coma
18.07.2013, 00:36:14
http://video.meta.ua/4603064.video?utm_campaign=media-meta&utm_medium=banner&utm_source=ria&utm_content=300x250
прокоментуйте..
імхо водій жигулів - придурок
Вот жигулист заплатить за ремонт Рав-4 (а в придачу и за авео) и поймёт всё.

Когда этл в Краснодаре,как то утром выхожу и смотру кто то примерно также впереди оставил машину,время около 7 утра,подхожу к ней,у не го под дворником записка с номером телефона,звоню-выходит мужичёк,мы с ним вежливо поговорили,он забрал машину,я нормально выехал.В дальнейшем много раз встречал такие записки на машинах.И сам как то научился их писать. И никаких скандалов.

LC MONARCH
18.07.2013, 10:38:45
под дворником записка с номером телефона

а це дуже і дуже хороша ідея.
але користуватись виключно у термінових і алярмових випадках.
у всіх решта ситуаціях - дотримання правил дорожнього руху і ПОВАГА

Сергій м
02.08.2013, 10:14:21
Всіх власників БМВ та їхні автомобілі поважають, та їм заздрять ))) але бувають і такі які просто дивують.
Їздив вчора в МасДоналдс з дітьми і ось така картина.
Незабувайте, що крім ось такого власника якій займає 2 місця парковки на дорогах ще є інваліди.

LC MONARCH
02.08.2013, 14:48:26
ще є інваліди

це і є інвалід - інвалід на голову

amh
02.08.2013, 17:51:27
Свіжий приклад....

Ecosee
04.08.2013, 23:35:11
це ж облрада...там машини не порушують :biggrin: