PDA

Переглянути повну версію : Прошивка блока ССС


Andymaster
21.07.2011, 11:45:55
Народ підскажіть може хтось знає хто у Львові займається прошивкою блоків ССС для Е60. Треба активувати МР3.

User_irl
22.07.2011, 22:40:48
Активується не на всіх моделях. Як правило на ранніх моделях не можливо, на молодших буває можливим.

Все що можна прошити - шиє Андрій з БМВ сервісу (http://www.autopower.lviv.ua/) на Щирецькій (біля РікАвто).

Andymaster
23.07.2011, 07:43:37
Ясно, дякую, підіїду до нього запитаю :). Правда в них ціни недешеві. Я поцікавився цією темою на російському форумі і хочу вам сказати, шо то не МК3 чи МК4 шити. Самомому туди без спецобладнання точно не слід лізти. А на свої колишній 39 я МК3 сам шив на новішу прошивку.

User_irl
23.07.2011, 10:29:12
Правда в них ціни недешеві.

Не погоджусь. Ціни в них в двічі дешевші від Христини. Віталік в Чернівцях (а більше нікого аж до Києва немає), який теж шиє все або і більше , теж трошки дорожчий, або ж в любому випадку не дешевший.

Я поцікавився цією темою на російському форумі і хочу вам сказати, шо то не МК3 чи МК4 шити. Самомому туди без спецобладнання точно не слід лізти.

Так це давно відомо. Я поцікавився цією темою ще в 2007році для своєї першої Е60. Нажаль ні на одній з моїх колишніх Е60 перших випусків 2003-2005 років - МР3 не активовувалось. Тільки на Е63 2006 року активувалось. На Е60 після 2007 року МР3 було по замовчуванню.

{ додано через 16 хвилин }
Добавлю - це спецобладнання називається Прогман (Progman) + оптика. Це є на Христині і є в Андрія.
Взагалі така можливість з'явилась на машинах після 2005 року випуску, з 2007 в більшості МР3 вже йшло по замовчуванню.

User_irl
23.07.2011, 12:13:22
И ще добавлю (мій косяк по запарці). В мене на моїх Е60 були не ССС, а MASK але з Навігацією - вони і не хотіли читати МР3. Взагалі активація/прошивка МР3 в MASK займає до години часу, а в ССС треба від 4х до 12ти годин (тому ще не всі за це беруться, а якщо беруться - то на ніч). Ще буває це питання вирішується само по собі після апдейту прошивки.

Andymaster
23.07.2011, 13:50:23
MASK? наскільки я зрозумів шо вже на 60 йшли тільки ССС а не MASK... хоча можу і помилятись бо купив свою тільки як 3 дні, ше не зовсім розібрався шо і до чого. Навігація в мене точно Business, бо є в комплектації написано. Хоча можливо і в мене не ССС, бо також написано в комплектації підготовка під ССС.

User_irl
23.07.2011, 14:59:15
MASK? наскільки я зрозумів шо вже на 60 йшли тільки ССС а не MASK... хоча можу і помилятись бо купив свою тільки як 3 дні, ше не зовсім розібрався шо і до чого. Навігація в мене точно Business, бо є в комплектації написано. Хоча можливо і в мене не ССС, бо також написано в комплектації підготовка під ССС.

Ні, помиляєшся. Там де нема навігаціі, або один привід (а не два) і бізнес навігація (а не профешенал) - це все є MASK. Там де два привода (один над одним, один CD i другий DVD) , там де профешенал навігація, там де тільки один але DVD навігаційний привід (це вже на рестайлах) - це все ССС.
Якого року машина?

Andymaster
23.07.2011, 23:48:22
2004 року ... і привід дійсно один але ще не перевіряв який чи то СД чи ДВД... ну якщо то шкода звичайно. ССС доукомплектація дорого коштує...

User_irl
24.07.2011, 01:13:28
2004 року ... і привід дійсно один але ще не перевіряв який чи то СД чи ДВД... ну якщо то шкода звичайно. ССС доукомплектація дорого коштує...

З 99% вірогідністю можу сказати, що в тебе MASK, привід CD (бо навігація Бізнес) і МР3 не активується. Дооснащення на ССС буде коштувати від 1000 до 1500 Євро (то як вже знайдеш і домовишся).

Andymaster
24.07.2011, 06:06:00
ясно, дякую, на ebay я бачив CCC з широким монітором за 1500 $, але як на мене за MP3 - дорогувато

User_irl
24.07.2011, 10:17:44
ясно, дякую, на ebay я бачив CCC з широким монітором за 1500 $, але як на мене за MP3 - дорогувато

Згоден. В свій час я також так подумав.
Думаю твій варіант, як і я зробив на двох своїх Е60, це iPod інтерфейс (краще, зручніше, дешевше, якісніше, сучасніше). Це якби 1500 аудіо дисків в класній якості в тебе в бардачку. Буде виглядати і працювати щось тіпа цього (http://www.youtube.com/watch?v=9joyQf6qiDw&feature=related). Треба буде більше інформації - розпишу докладніше.

Andymaster
24.07.2011, 10:53:46
Прикольно, я власне кажучи також читав за таку штуку, тим більше шо в мене є iPhone, тільки я не зовсім впевнений якийс саме ставити, бо їх там різних бгата, навіть просто якісь дроти і все (тож називається iPod інтерфейсом). Ну і крім того хто б підключив... Якщо маєш можливість розпиши шо і до чого і який краще всетаки брати.

User_irl
24.07.2011, 11:38:19
Прикольно, я власне кажучи також читав за таку штуку, тим більше шо в мене є iPhone, тільки я не зовсім впевнений якийс саме ставити, бо їх там різних бгата, навіть просто якісь дроти і все (тож називається iPod інтерфейсом). Ну і крім того хто б підключив... Якщо маєш можливість розпиши шо і до чого і який краще всетаки брати.

Особисто я - не шанувальник чогось не оригінального або різного "колхозу", тому рекомендував би оригінальний заводський BMW iPod Retrofit kit. Його можна замовити і на Христині і в Андрія (дешевше), встановити також можна і там і там. Не лякайся - при встановленні треба буде перепрограмовувати всю машину, це нормально, бо інтерфейс працює по оптиці.

Andymaster
24.07.2011, 12:08:52
супер в скільки то обійдеться?

User_irl
24.07.2011, 12:59:17
супер в скільки то обійдеться?

Я вже не пам'ятаю. Краще поцікався в Андрія (або на Христині).
В голові сидить сума в районі 300-400 доларів або євро (за все з перепрограмуванням), але можу помилятись, це вже давно було, може і ціни вже помінялись.

Andymaster
24.07.2011, 13:52:13
Ясно, ну щож дякую за допомогу і вичерпну відповідь, буду шось думати...