PDA

Переглянути повну версію : 31 липня Драг Битва за Кубок мера м.Вінниця


Vomont
19.07.2010, 22:49:05
Планую їхати та брати участь

Ось коротенький регламент:



На соревнованиях:
ДРАГ БИТВА ЗА КУБОК МЕРА 31 ИЮЛЯ.
Винница 2010 г.

1. Общие требования

1). Обязательное наличие шлема у пилотов для машин с квотером менее 12 секунд.
2). Запрещено использование зимней резины и докаток.
3). Наличие ремней безопасности.
4). Наличие огнетушителя.
5). Наличие стекол.
5). Наличие водительского удостоверения категории B.

2. Дисквалификация.

1). Автомобиль не соответствует регламенту либо нормам безопасности. Технический комитет (в составе 3-х человек) оставляет за собой право не допустить автомобиль к участию в том или ином классе, либо снять с заезда, либо дисквалифицировать с объяснением причин.
2). Выезд за пределы полосы (ширина полосы не менее 5,5 метров).
3). В случае технической неисправности автомобиля выявленной во время заезда.

3. Заезды.

1). Каждый пилот имеет право на три квалификационные заезда.
2). Фальстарт считается проигрышем заезда.
3). Не выезд на старт в течении 2-х минут после объявления заезда считается техническим проигрышем.

4. Финалы.

1). В финалы попадают 4,6,8 участников в зависимости от общего количества участников заявленных в класс.
2). Класс считается состоявшимся, если количество заявленных участников не менее 4-х.
3). В финал класса UNLIM допускаются только 4-е участника.

4. Требования класс STREET FWD, RWD, AWD

1). Наличие всех кузовных элементов, включая передний и задний бамперы. (допускается замена капота, багажника и крыльев (на болтовых креплениях) на легкие).
1а). Замена заводских дверей на облегченные - запрещена.
2). Наличие салона, стекол, дверных карт, фар, ремней безопасности, дворников и т.д.
3). Мотор и коробка того же производителя, отсутствие изменений в штатных креплениях силового агрегата (запрещены драговые автоматы и кулачковые коробки).
4). Тип привода неизменный для данного автомобиля.
5). Шины, разрешенные для эксплуатации на дорогах общего пользования.
6). Наличие воздушного фильтра на впуске.
7). Топливный бак заводской конструкции.
8). Запрещено использование спортивного бензина с октановым числом более 100.
9). Выхлопная система полной длинны, наружным диаметром не более 80мм (до глушителя) с обязательным наличием оконечного глушителя.
10). Не допускается одновременное использование двух систем обогащения (например турбонадув, закись азота, компрессор).
10а). Разрешена система впрыска метанола.
11). Наличие действующего талона технического осмотра.
12). Для участия допускаются только пилоты в закрытой одежде.
13). Машины класса STREET могут принимать участие в классах RPO с аналогичным типом привода.

5. Требования класс STREET UNLIM

1). Наличие всех кузовных элементов, включая передний и задний бамперы. (допускается замена капота, багажника и крыльев (на болтовых креплениях) на легкие).
1а). Замена заводских дверей на облегченные - запрещена.
2). Наличие заводских стекол, водительского сидения с ремнем безопасности - обязательно.
3). Обязательно наличие водительской карты двери. Остальные карты, как и салон могут быть сняты.
4). Мотор и коробка того же производителя, отсутствие изменений в штатных креплениях силового агрегата (запрещены драговые автоматы и кулачковые коробки).
5). Тип привода неизменный для данного автомобиля.
6). Шины, разрешенные для эксплуатации на дорогах общего пользования.
7). Допускаются автомобили с любым типом привода.
8). Разрешены несколько систем обогащения.
9). Для участия допускаются только пилоты в закрытой одежде.
10). Разрешено использование спортивного бензина с октановым числом более 100 .
11). Выхлопная система любого диаметра.

6. Требования класс PRO FWD, RWD, UNLIM

1). Наличие каркаса безопасности в случае использование не заводских дверей и/или пластиковых стекол.
2). Запрещено размещение топливного бака в моторном отсеке.
3). Разрешены любые модификации силового агрегата, трансмиссии, выхлопной системы не противоречащие требованиям безопасности.


7. Требования класс UNLIM

1). Любые автомобили удовлетворяющие нормам безопасности.
ДЛЯ УЧАСТНИКОВ СОРЕВНОВАНИЙ!!!
ДРАГ- БИТВА за КУБОК МЭРА- ЖИЛЬЕ бесплатное для спортсменов. При предварительной заявке по телефону 067 432-04-08.ДО 29 ИЮЛЯ.
НАГРАЖДЕНИЕ УЧАСТНИКОВ!


Первое место грамота, медаль, кубок подарки от спонсоров
Второе место грамота, медаль, кубок подарки от спонсоров
Третье место грамота , медаль, кубок подарки от спонсоров,
Четвертое место грамота , медаль, кубок подарки от спонсоров.
Дополнительные номинации для награждения: приз зрительских симпатий Приз спонсора за лучший автомобиль по его мнению.

ПОБЕДИТЬЛЬ СОРЕВНОВАНИЯ
Кубок ПОБЕДИТЕЛЯ ДРАГ БИТВЫ.


ПО МНОГОЧИСЛЕННЫМ ПРОСЬБАМ УЧАСТНИКОВ
ДОБАВЛЕНЫ КЛАССЫ
ПО ОБЪЕМАМ!!!!!!!

1) Класс до 2.0 литров
2) Класс до 2.5 литров
3) Класс до 3.6 литров.

Коэффициенты:
турбо, передний привод - 1,5
турбо, задний привод - 1,65
турбо, полный привод - 2,0
NOS - 1,4

Регистрация на соревнования для этих классов 200грн

УЧАСТНИКИ КЛАССА ПО ОБЪЕМАМ МОГУТ ПРИНИМАТЬ УЧАСТИЕ В КЛАССАХ ПО ПРИВОДАМ.
УЧАСТНИКАМ КЛАССОВ ПО ПРИВОДАМ НЕ ЖЕЛАТЕЛЬНО УЧАСТВОВАТЬ В КЛАССАХ ПО ОБЪЕМАМ!!!

Для классов STREET
FWD,
RWD,
AWD
Регистрация 250 грн.
Для класс STREET UNLIM
Регистрация 400 грн
Класс PRO
FWD,
RWD,
Регистрация 400 грн
Класс
UNLIM
Регистрация 400 грн

ВСЕ ДЕНЬГИ ИДУТ В ПРИЗОВОЙ ФОНД КЛАССОВ!!!

ПЛАН МЕРОПРИЯТИЯ

С 9-00 до 14-00 Регистрация и Квалификационные заезды участников.
14-00 окончание квалификации подготовка первого класса к заездам.
14-10 начало соревнований .
15-00 ОФИЦИАЛЬНАЯ ЧАСТЬ ОТКРЫТИЯ.
15-30 продолжение соревнований.
20-00 окончание соревнований.
20-10 награждение победителей.
21-00 окончание соревнований.
ВНИМАНИЕ !
ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕТ УТОЧНЯТСЯ, СЛЕДИТЕ ЗА ИЗМЕНЕНИЯМИ НА САЙТЕ.

bmwe36petro
20.07.2010, 08:42:49
Vomont, в якому класі плануєш приймати участь STREET чи STREET UNLIM?

Vomont
20.07.2010, 17:40:16
bmwe36petro, в двох STREET та STREET UNLIM

Vomont
21.07.2010, 23:05:30
Народ!
Як вже писав вище планую брати участь в данному міроприємстві,навіть зареєструвався під егідою Клубу:
http://vindrag.vn.ua/reg_drag/index.php?ev=3
але виникла проблема - в мене нема необхідних дисків а саме мені требі диски розміром 15 радіусу від Е39 які йдуть на запаску тільки не металічні а алюмінієві. Зробіть добре діло - поможіть а!
Можу купити або позичити,прошу пишіть в кого такі є.

Vomont
26.07.2010, 17:39:43
Велике дякую Юрі ака BMW-Юра за найдені і доставлені диски а також хочу спитати у любителів спорту хто ще їде?

Shurikoff
26.07.2010, 17:46:51
Велике дякую Юрі ака BMW-Юра за найдені і доставлені диски а також хочу спитати у любителів спорту хто ще їде?
я хотел бы

Legend
26.07.2010, 17:47:21
я б поїхав з величезним задоволенням якщо це можливо :)

Vomont
26.07.2010, 18:24:04
ок, 2 місця занято ще когось одного можу взяти,всі будуть оформлені механіками та допущені в закриту зону старту, мені треба буде помогти колеса перебортувати.

Legend
26.07.2010, 18:28:35
по сільки скидаємось? щоб я взяв гроші...

Сонечко
26.07.2010, 18:54:58
якби мене взяли з собою....

Vomont
26.07.2010, 19:14:58
по сільки скидаємось?
десь орієнтовно по 150 грн

Legend
26.07.2010, 19:28:48
окей... а у івано франківськ?

Vomont
26.07.2010, 19:33:52
а у івано франківськ?
що саме?

Legend
26.07.2010, 19:35:02
Драг у івано франківську у четверг :) Ти не їдеш?

Vomont
26.07.2010, 19:38:58
Драг у івано франківську у четверг
драг 29 серпня це неділя ,я їду 100%.

Legend
26.07.2010, 19:40:14
сьогодні 26 число, 29 у четвер... :)

Vomont
26.07.2010, 19:45:03
сьогодні 26 число, 29 у четвер..
сьогодні липень а драг у Франику в серпні

Legend
26.07.2010, 19:46:23
ой, вибач , щось я протупив :sorry:

Сонечко
26.07.2010, 20:55:24
+1?

Vomont
26.07.2010, 21:54:32
+1?
Наталя ти ж розумієш що мені потрібна підмога щоб допомогти в зміні коліс

Бан
27.07.2010, 02:27:10
+ 1
Володя, в котрій годині рушаєм ??

Vomont
27.07.2010, 08:38:31
Володя, в котрій годині рушаєм ??
десь в 6-00 приблизно

Legend
27.07.2010, 23:30:13
Їде лише Vomont?

Vomont
27.07.2010, 23:32:09
ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ПИЛОТОВ !!!! ВНИМАНИЕ!!!

Сегодня общался с мэром сказал что приедет на торжественное открытие !!!

По плану открытие запланировано

В 15-30
Парад участников
Речь мэра
Оркестр
Показательные заезды!! СЮРПРИЗ для всех.

Прошу всех участников отнестись с пониманием и всем вместе выехать на парад УЧАСТНИКОВ .

Планировалось так: колонна из всех участников проезжает по правой стороне по всей длине 402 метра по направлению заездов, затем разворачивается и ближе к финишу становятся в три ряда по левой стороне чтоб быть всем как можно ближе к друг другу . Мэр говорит речь приветствует всех участников и зрителей приносят кубок мэра чтоб вручить потом победителю драг битвы. разрезает ленту. Затем приглашенный Оркестр штаба воздушных сил Украины (штаб базируется в Виннице)делает дефиле очень красиво в военной форме 25 человек с духовыми инструментами играют мировые шедевры знаменитых композиторов. Классическую и современную музыку. потом выступит сюрприз!!! Участник теле шоу Украины имеет таланты. Затем показательные заезды.
ВСЕ ЭТО ДОЛЖНО ЗАНЯТЬ 30 МИНУТ ПРИМЕРНО. Потом дальше пойдут заезды.

Legend
28.07.2010, 00:30:48
має бути круто :)

vovka2009
28.07.2010, 01:30:27
Їде лише Vomont?
ще ми їдем (на даний момент). вісімка корч.

Legend
28.07.2010, 01:51:41
вісімка корч
Що за корч? :)

Vomont
28.07.2010, 07:05:32
Що за корч?
Саня "yes", Юра стидно не знати Львівських героїв

Legend
28.07.2010, 12:18:30
я думав що vovka2009 про свою машину :) Машину Сані я знаю :)

Сонечко
01.08.2010, 09:00:55
а я так чекаю, що бодай щось написали про вчорашні змагання. Я знаю що ви замучені дуже; я вболівала за вас! :)

Shurikoff
01.08.2010, 12:15:42
а я так чекаю, що бодай щось написали про вчорашні змагання. Я знаю що ви замучені дуже; я вболівала за вас! :)
угу тоже жду результатов:)

Legend
01.08.2010, 13:26:06
я скоро закину фото а завтра думаю і відео.... Вражень може, було дріфт шоу, БЕТТІ порадувала результатом в 9.41 :) Одним словом усе було на вищому рівні, навіть придертись немає до чого, організація супер :respekt:

Shurikoff
01.08.2010, 14:50:53
я скоро закину фото а завтра думаю і відео.... Вражень може, було дріфт шоу, БЕТТІ порадувала результатом в 9.41 :) Одним словом усе було на вищому рівні, навіть придертись немає до чого, організація супер :respekt:

Вовик чем порадовал?

Legend
01.08.2010, 17:48:06
найкращий результат заїздів 12.6 і взяв 2 4тих місця :respekt:

ValodjaE36
01.08.2010, 18:21:39
найкращий результат заїздів 12.6 і взяв 2 4тих місця
хороший результат, серед таких монстрів зайняти такі місця!

Shurikoff
01.08.2010, 20:40:30
хороший результат, серед таких монстрів зайняти такі місця!
конечно:ok:

lamaster83
01.08.2010, 21:11:11
дайте відео.

ValodjaE36
01.08.2010, 21:29:50
вконтактах вже є фото нашого чемпіона, не лади:nea:

Legend
01.08.2010, 21:54:50
зараз буду вдома і закину фото
а з відео проблема... у нас є хтось хто може знати як відреставрувати записану інформацію з диска? там на якомусь моменті є помилка через яку відеофайл не хоче копіюватись нікуда... :cray:

{ додано через 1 хвилину }
проблема з самим диском... :(

Vomont
01.08.2010, 22:30:51
Все було дуже важко і цікаво але все по порядку:
Виїхавши зі Львова в пятницю з Тарасом(Карабасом) о 8-00 я був дуже злий бо виїзджаючи зі стоянки коцнув переднє крило. Проїхавши Житомир та пообідавши по дорозі в 15-00 ми були в Києві, де до 17-00 я вирішуавав свої робочі питання.
Після цього ми подались в салон БМВ "М" де разом с Тарасом попускавши слюні біля новенької М3 чорного матового кольору поїхали на станцію до Юри "Кулібін інженірінг".
Приємно бачити було весь робочий колектив на місці який намагався реанімувати Е46 в котрої щось сталося з двигуном бо дим стояв стовбом по всій станції.
Прочитавши мою машину та поговоривши з Юрою ми намітили план дій по подальшому розвитку проекту вирішили десь о 20-00 їхати на Вінницю де нас чекав номер та вечеря але не так сталося як хотілось. На виїзді з Києва різко змінивши плани рванули на "Чайку" де в пятницю о 21-00 відбувались так звані покатушки.
На вїзді з нас не взяли грошей бо для учасників Вінницького етапу це проходило безкоштовно щоб дати змогу учасникам підготувати машини,ми запаркувавшись стали міняти колеса, результатом якого я зірвав передній болт. Слава Богу один з маршалів (також БМВіст) нам допоміг залишки болта викрутити зі ступиці і ми погнали на трасу і тут все почалося. Я проїзджаючи раз за разом трасу будучи на стрітових сліках ніяк не міг виїхати з 13 секунд,першу передачу їхав правим заносом,другу передачу лівим і тд.
Висновки по Чайці:
-траса ніяка горбата та крива
-в зоні відторможування поворот градусів 75
-зацепу ніякого
але
- організація дуже висока
- результати миттєво на плазмовому телевізорі по двом доріжкам
- ведучий обізнаний Денис с АТГ хто знає
- на фініші повернення учасників тільки у супроводі машини безпеки
- весела музика
- глядачі за огорожою на окремих посадочних місцях
тому далі вирішили не продовжувати рушили на Вінницю де 3 ночі розвалившись в номері заснули аж бігом. Тарас молодець, весь час помагав змінювати колеса я аж подумав який + мають команди які забезпечені тех.персоналом.
На другий день в суботу поснідавши в 10-00 були вде в Калинівці на аеродромі де забронювали місці для себе та команди Турбогаражу також вже на місці була наша друга Львівська команда Сані(yes) та Вовки.
Змінивши колеса на бойові почали кататись поза заліком щоб звикнути до світлофору та покриття. Ми зарэструвались в двох класах: стріт задній привід та ПРО задній привід де нашими серниками виявились :biggrin:Олег Купе, 7 літровий корвет ,Супра 3.0 бітурбо,та Соара з Одеси на Тойоті Труено - знав би не робив би таких дурниць.
Короче віктатавши кваліфікацію з часом 12.7 чи 12.8 пройшли на 4 місці та стали готуватись до фінальних заїздів по учасникам і так було вже зрозуміло хто яке місце займе але був ще шанс обїхати Супру, нам на цей час прибув на підмогу Вітя Бандіт та Юра Легенд.
В фіналах прогрівши сліки вдалось виїхати 12.6 що було самим важливим результатом який є тепер першим офіційним. Все проходило дуже весело та з хорошою організацією,Супру на жаль не обїхав не вистачило 0.5 корпуса.Такого рівня змагання заслуговують поваги, траса КЛАС, зацеп КЛАС(з 6 тис. важко було піти в букс особливо після заїздів Бетті) мені сподобалось. По даним змаганням зроблені висновки, поки не можу розказати і буду старатись завжди відвіджувати Вінницю.
Все решту напишуть Юра та Тарас а також викладуть відео, було що знімати адже БМВ поставило новий рекорд 9.41 з чим і Вітаємо Турбогараж.
Хеппі енд:drinks:
Тарасу ще ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за допомогу!!!!

Legend
01.08.2010, 22:34:35
Я труп :dash:

Just be
01.08.2010, 22:37:35
Vomont, а з Серпроком в Києві з яким відривом проїхав ?

Vomont
01.08.2010, 22:44:19
Vomont, а з Серпроком в Києві з яким відривом проїхав ?
З Серпроком при тому зацепі який був допускаю(бо ніч була) десь корпусів 3-6,він до речі розклав мотор в пятницю

{ додано через 38 секунд }
Я труп
якщо ти про те що капут відео та фото - то точно

Legend
01.08.2010, 22:48:40
Фото є, а відео можна переглядати тільки з того диску((( потрібно якось витягнути файли з диску, з тих 40 хв запису треба вирізати 5 хв десь і витягнути, бо реально на диску вони є поштучно всі зйомки а їх вибиває як 1 загальну... одним словом мені потрібна людина яка розбирається у цьому добре
фото скоро будуть

BOXER E38
02.08.2010, 00:50:48
бачив на ЛТК інфу про вінницький драг. там писати не можу, тому вітаю тут! :beer:
скільки надув? на якій резині був?
соррі, якшо десь тут є інфа про це, тикніть мене туди... :sorry:

Karabas Barabas
02.08.2010, 13:37:12
..навіть незнаю що писати.. вражень від поїздки просто море!!! :)

Володя детально описав всю нашу поїздку тому додам хіба пару речень..

М-салон у Києві залишив сильний відбиток у моїй пам'яті.. хотілось там залишитись жити:)

На Чайці дуже сподобалась організація покатушок, яка була на рівні офіційних змагань.. нам би так у Львові :)
Команда Львівського клюбу БМВ ліцом в грязь не вдарила і показала непоганий результат в 13сек, а також відкрила новий напрямок у автоспорті "дріфтодраг" :biggrin:,..

про змагання в Калинівці.. якщо оцінювати за критеріями організація + трасса, то це найкраще що мені доводилось бачити, за що великий:respekt: організаторам, тому дуже рекомендую всім хто хворіє автоспортом зїздити на наступні змагання.

що до виступу нашої команди.. сперечатись з такими монстрами як Корвет, Скайлайн, та Супра (це машини які вийшли у фінал) було складно в першу чергу тому що ці автомобілі "від народженя" є дуже заряженими.. а приїхли далеко не стокові машини.. тому 4 місце і час 12,6 вважаю дуже хорошим результатом на змаганнях такого рівня, ну мабуть саме основне це досвід який отримав Володя.

..про заїзди Олега з Турбогараж і його "ацку машинку" писати не буду.. це треба було бачити.. :blum: ..годість за БМВ аж розпирала як надерли дупу японовиваркам:gun: ..за що Олегу Coupe, Юрі Culibeen та їхній команді вагон :respekt:

Від себе особисто Володі вилика подяка за участь у змаганнях, промо нашого клубу і просто за приємну поїздку та проведений час :friends:

Vomont
02.08.2010, 15:07:41
Від себе особисто Володі вилика подяка за участь у змаганнях, промо нашого клубу і просто за приємну поїздку та проведений час
а тобі також за промо клюбу при участі в конкурсах, в нас Тарас мега мотор який з легкістю проїхав 402 метри з легким капотом в ролі якого був Юра

VAVAN
02.08.2010, 15:23:50
Vomont, Karabas Barabas, Legend,
я вас вітаю з прекрасними переживаннями і враженнями у житті

bmwe36petro
02.08.2010, 15:38:45
Vomont, я вже вітав тебе особисто і по телефону, ще мушу тут написати, 4-те місце серед таких суперників це теж перемога :first:. Також вітаю Oleg Coupe та culibeen з перемогою та новим рекордом :respekt:

Rostyk
02.08.2010, 15:40:39
bmwe36petro, підтримую! Володя тобі надзвичайно великий :respekt:

Vomont
02.08.2010, 15:51:03
Всім велике дякую за привітання, дуже хочеться після таких змагань щось вдосконалювати чим відповідно і готуюсь до Франківська. А ще вроді закритий чемп Вінниці 28 серпня мають зробити відкритим так що два дні адреналіну в серпні теж будуть.

axel
02.08.2010, 16:45:47
Vomont, Вітаю. Радий, що все пройшло добре і у Вас і у нас :biggrin:

augustino
02.08.2010, 17:29:11
Vomont, Oleg Coupe, culibeen, вітаю вас з досягненями і новими рекордами. Ріспект і уважуха вам:respekt:
На наступний раз мушу і я поїхати помогти Володі болти крутити)))

Vomont
02.08.2010, 18:00:13
На наступний раз мушу і я поїхати помогти Володі болти крутити)))
во-во, +100000

Vomont
04.08.2010, 08:30:22
результати
http://vindrag.vn.ua/results

augustino
05.08.2010, 09:02:25
Vomont, :)