PDA

Переглянути повну версію : Проблеми з температурою двигуна


ulin
25.01.2008, 12:51:00
Одним словом я сьогодні помітив таку дивну річ.

Завжди як я їздив раніше стрілка датчика температури двигуна була по центрі рівно і ні вліво не вправо. Тобто виїхав трошки проїхав, машина прогрілась і стрілочка ставала рівно на центрі і нерухалась. Тобто все як має бути .
Сьогодні я помітив що проїхав немалий шмат дороги але стрілочка не на центрі, а ближче до ліва. Тобто двигун трохи холодніший від норми. Не в синій зоні а десь між синьою зоною і між центром. Це нормально? Питаюся бо раніше такого не помічав. Недавно я переставив сигналку, І також цікаво чи це не може спричинити того що на стрілку подається менше напруги після установки сигналки?

Lehae34
25.01.2008, 13:08:26
Это нормально и никак не зависит от сигналки.Возможно, ехал с большей скоростью, либо печка была включена на обдув сильнее.

Shurikoff
25.01.2008, 16:50:44
ulin, это не нормально,температура всегда должна стоять ровно по середини РОВНО, у тебя скорее всего доезжает термостат.

ulin, сигналка не причем 100%

ulin
25.01.2008, 19:21:39
Мені завтра в карпати їхати, в Славськ, Наскільки це небезпечно? Машину не можу перегріти?

Можна термостат самому поміняти чи треба обовязково на сервісі?

Rostixbmw
25.01.2008, 19:35:07
Машину не можу перегріти?
Ні однозначно ! Ти тільки в витраті палива відчуєш різницю !

ulin
25.01.2008, 20:07:03
Справа в тому що й стрілка рявня баку палива теж скаче, то показує більше то менше. Тому й подумав що сигналка. А якщо термостат вийшов з ладу він не може замкнути на малому колі?

CONFIG
27.01.2008, 14:50:49
ulin, як на мене винен термостат. Розкажу за свою E39 а ти думай, може в тебе так само.. Двигун холодний.. заводжу, стрілка баку показує менше ніж на справді, по компі то саме, тосол ганяє по малому колу, тобто в межах блоку, пересвідчитись можна по шлангах які йдуть до радіатора, вони холодні і там нічого не відбувається. Щоб стрілка стала на середину треба проїхати десь 1-2 км (без попереднього прогріву), коли стрілка стала на місце стрілка баку теж починає показувати більше бензину, нагріваються шланги які йдуть до радіатора.

Якщо термостат не працює тосол буде ганяти по великому колу, відповідно машина буде прогріватись дуже довго. В мене на старій машині при поломаному термостаті при їзді по місту взагалі не міг нагріти машину до потрібної температури, хаба коли їхав десь далеко :)

Щодо заміни.. думаю можна і самому. Але тобі треба буде.. зняти захист щоб підставити відро для тосолу, знизу краще добиратись до зливної кришки, а далі..
1. Снимите вентилятор.
2. Слейте охлаждающую жидкость.
3. Отсоедините шланги от корпуса термостата (с передней стороны блока цилиндров). Для этого раскройте хомуты.
4. Модели 520i, 523i, 528i: Снимите с двигателя подъемные проушины. Отсоедините шахту кабеля у зажимов и снимите.
5. Отверните крышку термостата. Болты крепления имеют различную длину, рекомендуется записать их длины.
6. Обратите внимание на положение термостата и выньте его.
Думаю то краще зробити на сервісі, це обійдеться тобі думаю 50-60грн.

Щодо перегреву.. сумніваюсь.. якщо в тебе стрілка не доходить навіть до половини то забуть про то. Недоліки їзди з поломаним термостатом в тому що збільшується розхід палива, бо фактично їздиш на холодному двигуні (а він в тебе гарячий хлопець), ну і звичайно опалення не працює. Краще поремонтуй!

ulin
28.01.2008, 12:40:54
Значиццо так, проблема дійсно виглядає в термостаті. Зїздив я в Славськ туди назад 270 км. Бензини зжерло десь 27 літрів (10л/100км), при середній швидкості 100-120. При нормальній роботі воно зжерало меньше. Коли їхав на третій передачі стрілочка піднімалась до центру, на четвертій зупинялась між центром і синьою зоною. На пятій падала більше до синьої зони. Також дзвонив до знайомого механіка він сказав зразу що це термостат. Тепер питання якої фірми термостат ставити? Знаю такі як Wahler, Vernet. Говорять що найкраще Wahler... Rostixbmw на зустрічі казав що він міняв декілька і не один з них не хотів нормально працювати, Ростик а з яким запрацювало? З оригіналом? Також яка приблизно ціна ?

cat
28.01.2008, 13:37:36
термостат заклинив стопудово, розхід більший бо машина думає шо вона не прогріта і дає більше бензи.... типова поломка

я колись ставив Vernet - працював як має бути

Nazik
29.01.2008, 14:24:04
А який термостат ставити на 92 чи на 88 градусів? Тут мені два варіанти пропонують

А які ціни на термостати на е36???

cat
29.01.2008, 14:34:23
на 92
звісно шо на 92! на 88 стрілка буде не добре стояти

Nazik,
від 80 грн

Nazik
01.02.2008, 02:41:47
від 80 грн

А це новий чи б/у ?

cat
01.02.2008, 10:29:21
А це новий чи б/у ?
таваріщ, ти шо думаєш шо це розумно купувати б/у термостат?

Nazik
03.02.2008, 03:24:05
таваріщ, ти шо думаєш шо це розумно купувати б/у термостат?

Я не думаю, а знаю що нерозумно, просто не знав ціни - тому і запитав.

ulin
04.02.2008, 12:10:23
Поміняв я термостат і все стало на свої місця. Температура в нормі. Термостат я взяв Wahler 65 грн, температура спрацьовування 92 градуси. Міняв на навроцького. Робота коштувала 150 грн. Тобто 85 грн. сама заміна, 32 грн. антифриз на доливку, 10 грн розвоздушка , пару грн якась там резинка і т.д. Одним словом добре що я мав більше грошей з собою. А то я дзвонив перед тим сказали 85 грн і все, і не попередили що в них розвовздушка коштує 10 грн, що треба долити антифризу і т.д. Якось неправильно.... Але зробили нормально, претензій нема. Цікаво що старий термостат (оригінал) також Wahler, і відкривається на 88 градусів, то нормально що я поставив на 92?

Anesteziolog
04.02.2008, 14:31:06
Та всьо гуд!!!! то нормально що я поставив на 92

Rostixbmw
05.02.2008, 16:59:19
Поміняв я термостат і все стало на свої місця. Температура в нормі.
Победа !!! Бачиш а Ти переживав .
Та всьо гуд!!!!

Nazik
07.02.2008, 01:01:50
Скоро і мене це чекає)))

ULIN

Є різниця в розході палива?

ulin
07.02.2008, 13:07:02
Є правда невелика, на трасі в мене десь +\- 10 взяла. Коли в середньому 8 л брала, по місту не встиг засікти :)

Nazik
29.02.2008, 00:49:13
А я після заміни термостата різниці в розході майже не відчув - максимум 0.5 л., зате ніби їде чуть краще.