PDA

Переглянути повну версію : Флуд і оффтоп


CONFIG
17.01.2008, 12:20:38
Шановні учасники BMW клубу, хочу звернути вашу увагу на те що буде проводитись серйозна чистка флуду і оффтопу (хто не знає що це може глянути тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=26)), тому що якщо буде продовжуватись так і надалі, ми просто потонемо у беззмістовних повідомленнях.

Я не хочу нікого ображати, але давайте творити наш форум корисним. Я маю на увазі те що якщо хтось шукає щось конкретне то він хоче отримати інформацію по темі, а не перечитувати десятки повідомлень в пошуках істини. Прошу вас.. думайте, коли можна створити окрему теми чи просто написати в ПП.

Корисність форуму залежить тільки від вас!..

bmwE30
17.01.2008, 14:32:40
А может создать отдельный раздел "БРЕДЯТИНА" ? так что бы пофлудить и поофтопить можно было бы.... и никому не мешать.

CONFIG
17.01.2008, 16:01:56
Та створюйте окрему тему і вперід.. я говорю за ті теми звідки дісно можна щось почерпнути..

CONFIG
02.03.2008, 18:39:56
Сьогодні переглядав форум і трохи жахнувся.. флуду просто море.. Ви ж розумієте що це зменшує корисну інформативність нашого форуму? Для чого писати про якісь особисті проблеми в темі про двигун, для цього ж є ПП. Коротше кажучи буду серйозно боротись з флудом і оффтоп.. попрошу не обіжатись.

UKRMAIL
02.03.2008, 23:29:20
+1 . Повністю тебе підтримую. Дякую , що почистив мою тему.