Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 29.02.2008, 00:16:14   #1
Nazik
Senior Member
 
Nazik's Avatar
 
Авто: BMW 530d E60, Yamaha R1
Повідомлень: 334
Default Сервіс "Христина"

Чомусь ніхто не пише про цей сервіс. От в мому випадку більше не було куди звернутись, тому що все вже перепробував і прийшлось сьогодні поїхати до них. Був 2 години, діагностували електропривід даху, заплатив 84 грн. Сказали на наступний тиждень піднімуть необхідну літературу і можна заїжджати на ремонт.

Отже плюси:
-коли вже ніде не можуть щось вам відремонтувати, можна податись туди
-беруться здається за будь-яку роботу

Мінуси
-як то кажуть в народі "панти":-))) (я бачив яке було ставлення до мене в порівнянні з чоловіком, який приїхав на БМВ 7 Е65 )
-високі ціни
-не пускають до машини поки ремонтується, отже вони там можуть курити і карти грати а ми їм платим. Коли вони загнали моє авто в бокс, я ішов в середину щоб показати та порадити на що слід звернути увагу (бо це ж не повсякденна поломка), а якийсь там модний їх адміністратор чи хто це незнаю, коротше той що ходить над механіками всередині, говорить що це треба було раніше сказати, я подивився на нього як на повного ідіота, посміявся і відійшов, але досить скоро вони самі мене покликали. І взагалі я б хотів бачити що робиться з машиною

Коротше ставлення до клієнта, який не подібний на багатого дядька і на порівняно не дорогій машині ужас, а вище сказане в наш час відіграє досить важливу роль суспільстві, за що я поважаю Валерія Миколайовича, який завжди спокійно, виважено і так як мені подобається ставиться до своєї справи. Та якби на авіаційній мені змогли це зробити я б в житті на Христину не поїхав, бо за "панти" я платити не збираюсь;-)
Nazik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.03.2008, 18:39:03   #2
surnuk
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Сервіс "Христина"

Молодий чоловік а Ви бачили щоб в якісь цивілізованій країні Вас пустили в ремзону?І яка в Вас технічна освіта, щоб давати поради???;-)
surnuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.03.2008, 23:37:35   #3
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) surnuk Переглянути повідомлення
Молодий чоловік а Ви бачили щоб в якісь цивілізованій країні Вас пустили в ремзону?І яка в Вас технічна освіта, щоб давати поради???
Я думаю тут питання стоїть не в тому, щоб давати поради по ремонту, а щоб прослідкувати як в нашій "цивілізованій" країні роблять те за що платять гроші, а щоб не сиділи дурака валяли, бо час це їхні гроші. Бо не секрет шо на сервісах часто діють по принципу "солдат спить - служба іде" ... Особисто я вже стикався з тим як майстри робили свою роботу не до кінця, і приходилось вказувати на їхні недоробки. Це не стосується "Христини" бо я там ше нічого не робив.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 01:38:15   #4
Nazik
Senior Member
 
Nazik's Avatar
 
Авто: BMW 530d E60, Yamaha R1
Повідомлень: 334
Default Re: Сервіс "Христина"

Just be, +1 тільки хотів відписати а ти все зробив сам;-)

{ додано через 13 хвилин }
surnuk, я так розумію, що питання по технічній освіті стосувалося мене то я думаю що у вас (говорю "у вас" тому, що на скільки я розумію ви хтось з працівників звідти) немає там якого супер сучасного приладу який визначить кожну дрібничку в автомобілі і скаже як що робити, а я просто хотів дати поради, базуючись на проведених з моєю машиною роботах на попередніх автосервісах, щодо зробленої вже до вас роботи і сказати висновки з цих сервісів вам і не треба бути вже настільки незалежними і вважати що - "ми і так все зробим самі", а я ж в свою чергу хотів зекономити цим свій і ваш час та ваші зусилля, тому що автомеханік мені сам сказав, що робив таке але справа була тоді тільки з самою електрикою, а не з самими механічними тягами, а цього ще не робили так що я думаю слова, сказані в мою сторону на рахунок моеї технічної освіти тут просто пусті.

П.С. вчора зустрів людину на заправці на такій машині і він сказав що в нього теж з цим проблеми і коли звернувся на Христину то там сказали що такого не роблять.

surnuk, ось вам шановний я навів факти, а висновки робіть самі;)

Відредагував(ла) Nazik : 07.03.2008 о 01:52:04 Причина: Додано повідомлення
Nazik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 09:53:18   #5
surnuk
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Сервіс "Христина"

Але шановні не можу зрозуміти чому тому сервісу дали офіційно статус "Сервіс партнера БМВ"?
Для того щоб був класний сервіс враховуеться багато факторів...........а в першу чергу освіта персоналу! Не думаю, шо якшо на цьому сервісі немає кваліфікованих перевірок працівників зі сторони БМВ, і в цілому.В тому що загальний рівень спеціалістів на цій станції є високим це факт!
Але є ще багато факторів..........
Потрібно починати піднримувати тих людей до яких Ви звертаетесь у випадку негараздів, бо я дуже сумніваюсь що Ви приїзджаєте туди поділитися своєю радістю. В тому випадку Ви самі розуміете свій емоційний стан, Вас може дратувати люба дрібниця!
І не обов"язково там працювати щоб звозуміти такі речі!
surnuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 10:05:28   #6
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) surnuk Переглянути повідомлення
Потрібно починати піднримувати тих людей до яких Ви звертаетесь у випадку негараздів, бо я дуже сумніваюсь що Ви приїзджаєте туди поділитися своєю радістю. В тому випадку Ви самі розуміете свій емоційний стан, Вас може дратувати люба дрібниця!
І не обов"язково там працювати щоб звозуміти такі речі!
Що означає підтримувати ? Якщо б я купив нову БМВ, то я б туди звертався по гарантії і грубо кажучи мені було пофігу, шо вони там роблять, бо це гарантія. Та й звертаються туди люди, не за дякую, а плалять гроші(і не малі), щоб вирішити ті негаразди, тому наприклад мій емоційний стан чи положення планет не повинно грати ролі. Адекватна людина навряд чи буде дратуватись на сервісі просто так, тому що вона розуміє що зараз роблять її машину, а якщо і буде по якихось причинах.
От мені цікаво, ким ви є на тому сервісі ?
Особисто мені не подобається методика примусово сидіти і пити каву поки там всякі специ лазять і ковиряються в машині, це повинно бути як бонус.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 10:24:00   #7
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Сервіс "Христина"

surnuk,
Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
От мені цікаво, ким ви є на тому сервісі ?
Мені також цікаво. Дайте будь ласка відповідь.
Цитата:
Написав(ла) surnuk Переглянути повідомлення
а Ви бачили щоб в якісь цивілізованій країні Вас пустили в ремзону?
Я не вважаю що ми поки шо в цивілізованій країні. Те що ви захищаєте Христину то правильно адже кожен кваліфікований представник, робітник чи начальник повинен вихваляти свою організацію навіть якщо вона найгірша чи найліпша. Але йдеться мова не про те. ви самі сказали статус офіційного. скажіть будь ласка що ви робите щоб популяризувати марку БМВ у львові????? Я бачив всього навсього 1 біг борд і то біля Христини. А через ваш статус офіційного ви влупили ціни офігенні шо навіть той хто там ні разу не був (це я) ніколи туда не поїде бо чув про вашу дорогу репутацію. Конкурента в вас не було достойного. Скажіть ше будь ласка таке цікавить. Міняєте ви масло? яка ціна? Можна зі своїм маслом до вас приїхати?

{ додано через 2 хвилини }
Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
Сказали на наступний тиждень піднімуть необхідну літературу
Скажіть будь ласка і це кваліфікована освіта персоналу????
__________________
БМВ не для слабаків!!!

Відредагував(ла) Anesteziolog : 07.03.2008 о 10:26:44 Причина: Додано повідомлення
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 12:57:03   #8
Rostixbmw
Senior Member
 
Повідомлень: 408
Default

Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
Я бачив всього навсього 1 біг борд і то біля Христини.
Неправий є ще пару які дуже радують око :-)))
Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
А через ваш статус офіційного ви влупили ціни офігенні
Тут вже політика партії (BMW) і як то кажуть проти вітру не по...

Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
Міняєте ви масло? яка ціна?
Також цікаво.
Народ скажу так що ніодна серйозна кантора не допускає клієнта в рем зону і для цьго є кімната клієнта ( такж політика партії ) і в дечому вони праві , уявіть що приїхали не ми люди які більш менш орієнтуємось в конструкції автомобіля а якийсь ....... і що тоді, можете уявити ті поради ( я хотівби почути)LOL
Не подумайте що в мене є якійсь власний інтерес до ХРИСТИНИ просто це єдиний ОФІЦІЙНИЙ представник в зах.регіоні і з ними треба підтримувати нормальні стосунки томущо зполомками такими як в Назіка куда їхати ? в гаражний кооператив №..... ? Віднесіться з розумінням до людей які там працьують .
surnuk, Якщо ви є представником ХРИСТИНИ то просто скажіть що так і тоді можна буде спростити спілкування з офіційним длером ;-)

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Адекватна людина навряд чи буде дратуватись на сервісі просто так, тому що вона розуміє що зараз роблять її машину
Якщо з кімнати клієнта видно рем. зону LOL

Цитата:
Написав(ла) surnuk Переглянути повідомлення
я дуже сумніваюсь що Ви приїзджаєте туди поділитися своєю радістю.
Ми можем Ми такі ;-)

Відредагував(ла) Rostixbmw : 07.03.2008 о 13:18:33
Rostixbmw оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 13:17:38   #9
surnuk
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Сервіс "Христина"

Я не захисник ні автосервісів чи кооперативів............
Офіційний предтавник, то є крок до цивілізації,це є точка зору реального клієнта.
З чого ви взяли що Я є працівником автосервісу?
В мене спілкуванні з офіційним дилером БМВ,по великому рахунку не виникало ніяких серйозних усладнень. Якщо потрібно підказати як це робиться, то можу;-)
surnuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.03.2008, 13:20:19   #10
Rostixbmw
Senior Member
 
Повідомлень: 408
Default

Цитата:
Написав(ла) surnuk Переглянути повідомлення
Я не захисник ні автосервісів чи кооперативів............
Офіційний предтавник, то є крок до цивілізації,це є точка зору реального клієнта.
З чого ви взяли що Я є працівником автосервісу?
В мене спілкуванні з офіційним дилером БМВ,по великому рахунку не виникало ніяких серйозних усладнень. Якщо потрібно підказати як це робиться, то можу;-)
Звичайно хочемо , форум для того і придумали ( створили ) щоб ділитись корисною інформацією ;-)

Цитата:
Написав(ла) surnuk Переглянути повідомлення
точка зору реального клієнта
Я так розумію Ви клієнт а не працівник ? Чи немоглиб Ви заповнити свій профайл щоб ми бачили хто на чому їздить , тому що питання відношення в залежності від авто піднімалось.
Rostixbmw оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Подшивка "За рулем" за "перестройку"!!! Lehae34 Балачки 7 23.02.2008 11:57:44
Компактний кроссовер BMW X1 отримає "розумний" повний привід Xdrive CONFIG Новини в світі BMW 0 11.02.2008 10:14:17
Bluetooth маркетинг для BMW в рамках виставки "Мода і Стиль у Фотографії" CONFIG Новини в світі BMW 0 19.11.2007 08:38:57
BMW анонсувала "М-пакет" для нового купе 1-Series CONFIG Новини в світі BMW 0 08.11.2007 08:51:17


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 11:53:39.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.