Повідомлення
Old 01.12.2009, 01:20:28   #1
P@sh@
Junior Member
 
Авто: X5 E53
Повідомлень: 82
Default Надійні і хороші електрики

Маю хороших електриків, от може Вам стануть у пригоді, саме головне не дорогі, ставлення просто супер, швидко і якісно, хлопці дуже добре знають своє діло, я заїхав своїм Е34, в 14.00 а виїхав звітам в 22.00, хлопці поки все не зробили мене не відпустили, + зробили кави, навіть коли зголоднів ход-дог привезли Пацани дійсно толкові в мене був цілий набор несправностей, я навіть не показував, а вони все робили,самі бачили що там десь дротик поганий або щось погано підключене і зразу виправляли все.
Короче в мене було:
не працювали лампи заднього ходу, підсвітка номеру, підсвітка багажника, погано ходив лівий скло підйомник,не працював ценр. замок багажника, не був підключений підігрів сидінь,(кидали проводку) головна проблема.... щось садило акамулятор, брало 1.73 в спокійному стані.
Далі не працював задній правий стоп, (виявилось що там все позакисало, зробили чистку, всі потрібні мені "лямпочки" поміняли на місці, все уних є, хош ксенон, хош сигналку і т.д.
Машина розібрали за пару хвилині найшли причину щосадила акамулятор, виявилось "ригиль" чи як його там? вірніше не один а цілих 3, + до того якийсь моторчик в панелі керування кондюком брав на себе аж 1.73-2.00 !!! всі були холодні. Моторчик "изяли" звичайно, прийдеться десь шукати новий, тепер бере 0.03
Подорозі до того моторчика виявили несправність в підключенні магнітоли, також все виправили. Фари всередині були грязні, бруду назбиралось, хлопці втемпі зняли збігали на мойку все помили всередині, і поставили.

В кінці всього я виїхав наповнісю перебраній ну майже електреці, всі несправності пропали як і небували... Відношення просто супер, шо не покажу, мені " зара зробим", ) рідко таких зустріниш, хлопці роботи не бояться,+ в БМВ замітив шарять добре...знали все де що є, нічого не шукали, проблеми зникали одна за одною...

Може ще хтось щось скаже за цих хлопців?... Я задоволиний ними

ААааа ну і саме головне, мій "приговор"за це все 350 грн

Знаходяться вони біля перехрестя Стрийська наукова, їхати по науковій в сторону шувару.... дивіться на фото

098-346-58-11, 063-194-59-53 Юра
093-254-51-00 Ігор
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  ddfbf22b9dee.jpg
Переглядів: 3816
Розмір:  86,8 KB  

Відредагував(ла) bmwe36petro : 06.02.2013 о 08:53:03 Причина: змінив номери телефонів
P@sh@ оффлайн   Відповідь з цитатою