Повідомлення
Old 04.12.2008, 17:35:06   #10
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Антірадар.

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Я взагалі їзджу по правилах, але по трасі ж не будеш їхати всю дорогу 110 (90+20)
як на мене, то мені і 110 може бути, але ж у нас знаки обмеження типу 40, 60, 70 стоять де завгодно, а не там, де вони дійсно потрібні. Чомусь за кордоном якшо стоїть знак 40, то значить всі їдуть 40, бо інакше можна або злетіти з дороги, або на інші неприємності напоротись, а в нас як поставили при ремонтних роботах два роки тому, так і стоїть знак даючи ДАІшникам заробляти на хліб і до хліба. А щодо позначення тих місць, де проходять ремонтні роботи, то взагалі жах. Стоїть нещасний знак (вночі не освітлено) в кількох метрах від місця, де працюють люди і техніка. Для прикладу, в сусідній Польщі таку ділянку дороги видно за кілометр. Таке враження, що в нас знаки ставлять для заробітку ДАІ, а не для безпеки ДР та зменшення аварійності. В нашій країні антирадар потрібен, поки не наведуть порядок з дорожніми знаками, але не зловживайте перевищенням швидкості, враховуйте дорожню ситуацію і бережіть себе та оточуючих.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою