Повідомлення
Old 30.04.2008, 17:11:12   #1
ulin
Member
 
ulin's Avatar
 
Авто: BMW E36 12.95, 2.0
Повідомлень: 96
Default Що можна взяти на 400 грн в Миколи

Так от, ремонтував я собі кліму, і на сервісі сказали що в мене неробоча електромагнітна муфта компресора кондиціонера. ну і, поїхав я за нею до Миколи... Взяв я ту муфту (між іншим не від того компресора) і поїхав на сервіс. Під час зняття компресора виявилося що муфта і електромагніт працюючі, просто відірвався один дротик, ну відповідно поставили то все , заправили фріоном, почистили і все працює. Поїхав я до Миколи повертати ту муфту. А він назад не бере і каже брати на тих 400 грн. інших запчастин. Так от, деталі навіть нові до ходової чи до іншого я брати не хочу. Він мені пропонував фари з Енджел Айс, хотів мою оптику плюс 120 баксів доплати за них. Відповідно він був посланий... Потім пропонував підігрів сидінь за 200 грн плюс дві кнопки по 50 грн кожна, але таким чином, дає сідушки з підігрівом, я лишаю залог(120 баксів), їду десь знімаю і ставлю підішрів в свої. А його сідушки без підігріву я вертаю , відповідно він вертає залог. Я питався на сервісі сказали що зняти з старих сідушок підігрів просто так не получиться, ті сідушки понищаться, одним словом я думаю що назад він не забере після того як я знімлю. Таке питання що можна в нього взяти таке на 400 грн, тобто щось до машини яке б не було поломане, не б/у і корисне в машині. Може шось по тюнінгу? Пропонував він мені також білі поворотники за 100 грн.? Може має хтось якісь ідеї?
ulin оффлайн   Відповідь з цитатою