Повідомлення
Old 08.12.2015, 00:52:14   #1
COS
Junior Member
 
COS's Avatar
 
Авто: BMW E28
Повідомлень: 90
Default BMW E28 мала акула

Мої вітання. Так в двох словах. Давно хотів, дуже подобається, але ніколи не думав що куплю. Та й покупка машини не планувалась взагалі. Але перегляд авторіа періодично відбувається, тому, що появляється, і які ціни - трошки орієнтуюсь. Побачив це оголошення зацікавило, що цей кузов, відбило зацікавлення що зелена і салон зелений (п.с. дуже не люблю салони в тон, хто бачив старі мерседеси той зрозуміє). Але якось з подачі знайомого вирішив подивитися, так би мовити помацати, ну і все... Отак неочікувано і негадано була куплена BMW E28 520i.
На фото колір має відтіннок зеленого(поки що точної назви не знаю), але вдень досить приємний, ну і салон якось сприйнявся позитивно, правда напевно не сам колір а його оригінальний стан, звісно є косяки, але без каплі колхозу.
Технічна сторона трохи плачевніша мотор m20b20, має проблему з холостим, не завжди заводиться з першого разу ( ну словом буду тут просити контакти моториста щоб то все виправити), далі щеплення на підході, скільки ще проїздить невідомо, по ходовій треба шарові дивитися, ну і ще щось там трохи стукає ззаді)), а згадав, таки колхоз є, а саме засунули жигулівський бензонасос, той звук мені явно не подобається...ну якось так.. далі буде
п.с. фото з сайту, свіжі викладу як будуть)
COS оффлайн   Відповідь з цитатою