Повідомлення
Old 28.01.2008, 12:34:24   #2
cat
Junior Member
 
cat's Avatar
 
Авто: E38 740i
Повідомлень: 79
Default Re: Що для вас "клуб"?

клуб це має бути колектив людей які згуртувались заради того шоб спілкуватись про машини, щоб ділитись досвідом шодо експлуатації, ремонту і т.п. і помагати в різних ситуаціях один одному!

ситуації як приклад:
1)в машині якась специфічна поломка а хтось з клубу вже стикався з таким і тоді він розкаже куди іхати і хто таке зробить
2)треба якусь запчастину - люди з клубу підкажуть де саме її можна купити і де це буде найшвидше і дешевше, плюс клуб має давати можливість отримати знижку.
3)шось сталось в дорозі - смс розсилка, або дзвінки і тоді більше шансів шо хтось зможе підїхати і помогти.

думаю ситуацій в яких клуб може бути корисним є набагато більше!
ну і ясно важливо організовувати клубні зустрічі для класного проведення часу...

п.с. особисто в мене склалась така ситуація в житті шо останні два - три місяці я не брав активної участі в роботі клубу і його розвитку хоча і був одним з його засновників....
напряги з роботою, відвертий нефарт з машиною (часті поломки, аварія, недобрососвісні майстри і т.п.) змусили мене подумати в напрямку нової машини і зрадити баварським коням. тепер в мене фієста СТ, звісно це не бумер але радує пробіг на одометрі - 500км. хоча сподіваюсь повернутись до бумера але звісно нового
cat оффлайн   Відповідь з цитатою