Повідомлення
Old 14.02.2011, 07:02:06   #4
Streetracer
Junior Member
 
Streetracer's Avatar
 
Авто: BMW X5 4.4i(320 к.с) BMW Z4 (E83)
Повідомлень: 4
Default Re: повідомлення в суд

Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
тебе кинув Степан якийсь? де ти найшов його?
Декілька місяців один "добрий" чоловік пообіцяв зробити техогляд (я так зрозумів що не мені одному), взяв гроші(на податки та різні видаткові потреби) , папери і все(((( потім почав морозитися, не брав трубку, зараз взагалі номери телефонів поміняв....
Потім мої знайомі почали цікавитись цим чоловіком (так як я зараз за кордоном і не маю змоги його шукати ), і виявилось, що він має в районі Тойоти на Кульпарківській гараж, має сріблясту опеля омегу з номерами 1114, де живе, з етичних причин казати не буду, але знаю.
І тепер тут я читаю повідомлення про гараж, допомогу по ТО і всякі "ведмежі" послуги від якогось Степана, при співставленні прочитаного (ще деякої інформації не для широкого загалу) і логічному аналізі я розумію, що це та ж сама людина, навіть телефон схожий. Я до кінця розберусь в цьому і дам знати... Його щастя, що я зараз в бундесі. Будьте дуже обережні з цією людиною, бо щось черговим лохотроном попахує(((((

{ додано через 8 хвилин }
Я вже б й забив на те все, мені як би не особливо вжилу, але бачу, що людина знов за своє взялась, та й ще й з розмахом, тому й хочу попередити одноклубників про афериста

Відредагував(ла) Streetracer : 14.02.2011 о 07:02:06 Причина: Додано повідомлення
Streetracer оффлайн   Відповідь з цитатою