Повідомлення
Old 30.08.2012, 05:58:54   #5
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Re: Підкажіть по БМВ Е39 530d

Цілком згідний із Сенатором. Від чебе хочу додати, що як на мене найкраще брати дизель 3,0 на автоматі (але автомат то також справа вподобання). Я неходавно здійснив мою першу довгу подорож в Харків і назад. Задоволенню від подорожі немає меж. Подорож зі Львова в Харків у мене зайняла 12 годин із стоянками і перервами (десь 1.5 години). В основному їхав на круїз контролі 130 - 140 км на год. В броварах собі дозволив 170 км на год. Так ось середній розхід палива на 1050 км в мене вийшов рівно 7 л на 100 км. Машина на трасі поводила себе просто прекрасно. До речі при швидкості 130 розхід палива на трасі всього 6 л на 100 км. Сам був приємно здивований бо в мене на автоматі по місту меньше 11 не виходить. Хоча я по місту мало їжджу. При виборі авто не варто чіплятись за перший ліпший екземпляр і дешевий. В мене ато 2002 року, минулого року я її брав за 19 тисяч. Але стан у неї відповідний. За рік часу замінив передні стойки 2500 грн., відреставрував турбіну (підтікала) 1200 грн., одну форсунку (реставрація - 400 грн.). Ну і по дрібницях, троха підреставрував салон, замінив ущільнювачі, поставив оригінальнальний сабвуфер. Ще хочу замінити бампера на М стиль. Тому з вибором обережніше, інакше зіпсуєш все враження про авто. Вдалої покупки, похвалися коли щось обереш.

{ додано через 2 хвилини }
До речі поряд непоганий екземпляр http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=8292

Відредагував(ла) Andymaster : 30.08.2012 о 05:59:10 Причина: Додано повідомлення
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою