Повідомлення
Old 28.08.2012, 12:58:18   #3
Senator
Junior Member
 
Senator's Avatar
 
Авто: e53 м57TU
Повідомлень: 79
Default Re: Підкажіть по БМВ Е39 530d

Привіт! Сам катаюсь на такій вже п’ятий рік, задоволений повністю. Щодо обслуговування, то воно практично нічим не відрізняється від бензинових версій, дорожчий повітряний фільтр, ремінь, роліки. Основне - просто знайти не вбитий екземпляр, бо вбита машина зробить негативні враження від дизеля страхом на все життя. І не купляти дешевої соляри (типу за півціни з тепловоза, трактора і т.д.) Особисто в мене це вже четверта дизельна машина, з них друга BMW, нарікань жодних. Заправляюсь постійно на Укрнафті, час від часу на Shell дизель V-power. При покупці головне грамотна діагностика, основну увагу я б радив звернути на паливну групу (дорогий насос, форсунки) та турбіну, хоча на сьогоднішній день реставрація турбіни не є великою і дорогою проблемою (в Києві орієнтовно 300 у.е., в Польщі 200 у.е.). Щодо розходу - в мене механіка, розхід по місту в районі 8-ми літрів з включеним кліматом, по трасі 5 (100-120 км/год.). На автоматі +1 літр. Заміну масла проводжу раз на 10 тис.км., заливаю тільки оригінальне масло BMW. Кожні 60 тис. км. заміна КВКГ щоб не загнати турбіну.
А взагалі вибір дизель чи бензин, це справа особиста. Радив би покататись хоча б з півдня на одній і другій, а тоді робити висновок. Будуть питання, можна в приват, відповім з власного досвіду.
Senator оффлайн   Відповідь з цитатою