Тема: E36 BMW 316
Повідомлення
Old 26.08.2015, 19:46:26   #1
WINN3R
Member
 
WINN3R's Avatar
 
Авто: е36
Повідомлень: 113
Default BMW 316

Всім доброго дня!
Вирішив завести бортовик, можливо комусь буде цікаво

Трошки передісторії: іздив 10 років на жигулі, який мені дістався як спадок. За останніх 5 років вклав в нього близько 2-3 к у.о. і нарешті зрозумів шо вкладаю гроші в ніщо. Прийняв рішення міняти авто, виставив на рію і перший клієнт, який прийшов оглядати забрав.
І тут почалась епопея з вибором нового авто. е36 хотів зразу, але на мій бюджет на рії були одні трупи. Після цього почались огляди опелів, хонд, французів і іншого "автопрому". Після всіх оглядин я розумів, що це все не моє. І тут в один прекрасний день заходжу зранку як завжди на рію перевірити нові "шроти" - і чудо є е36 по фото в нормальному стані з позначкою терміново і відповідною ціною. Приїхав на оглядини, невеличкий тест-драйв і вона вже на підйомнику в майста, а ми з власником торгуємся в ціні "щоб забрати вже"
Ось так став щасливим власником BMW 316 1995 року
Перші враження - В той самий день наїздив 250 км з посмішкою на лиці

По машині: мотор M43b16, встановлено газ 4 покоління
З електрики тільки зеркала і люк, колишній власник доставив передні ЕСП.
По решті: на машині встановлено повний "пацан-пакет" - тоновані всі вікна + лобове, тонована передня оптика і ксєнон, на багажнику дирки від шполєра
декілька фото з рії, своїх ше не робив:





Поки-що в планах зробити повне ТО(заміна масел, фільтрів) і діагностику ГБО, а далі вже потрохи привести її до нормального вигляду.

Зразу хочу спитати поради, що заливати в мотор? Я так розумію оригінал БМВ буде добрим вибором, але якщо на машині ГБО, то можливо краще взяти щось специфічне?
WINN3R оффлайн   Відповідь з цитатою