Повідомлення
Old 18.05.2010, 07:18:17   #8
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Re: Купівля через ebay

Кожен може без проблем купувати з ebay все що завгодно. Для цього необхідно зареєструвати свою пластикову картку в системі Pay-Pal. На цьому сайті і гід на російській мові який проведе вас по всіх етапах реєстрації (їх аж два). Єдине, що в мене наприклад кредитна картка ПриватБанк, її необхідно було спочатку відкрити для здійснення покупок через інтернет в системі Приват-24. Також все дуже просто через Приват-24 подаєш заявку, виставляєш собі ліміт на придбання і через декілька годин тобі дають доступ. Потім реєстрація в Pay-Pal. Єдине застереження, вартість товару не повинна перевищувати 200 дол. для того щоб не платити мито. Впринципі і це можна обійти якщо звязатися із продавцем і попросити його вказати вартість товару в декларації меншу вказаної межі. Я особисто собі купляв рік назад материнську плату для компютера ASUS вона в Києві вартувала 450 $ на ebay я її купив разом із доставкою за 350 $. Чекав два тижні. Крім того, аукціон ebay гарантує 100 % доставку товару до клієнта. Ага ще одне коли ви щось собі придивилися на цьому аукціоні зверніть увагу на поле Other item info: (зправа) має бути Ships to: Worldwide - це означає доставка по всьому світі, і не забудьте подивитись вартість доставки. Ось і все. получилася міні інструкція =). Якщо когось щось цікавить пишіть допоможу.
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою