Повідомлення
Old 15.06.2010, 20:11:47   #9
P@sh@
Junior Member
 
Авто: X5 E53
Повідомлень: 82
Default Re: Мокро під заднім правим ковриком!!! HELP

Цитата:
Написав(ла) sergiy Переглянути повідомлення
P@sh@, а яке в тебе авто, в багажник затікає? може ущільнювач заднього скла пропускати, або якісь накладки на кузові(в мене в дирки кріплень накладок біля дверей текло в багажник, а з багажника частина в салон попадала)

Багажник вроді сухий, 525 Е34, є дирка в порозі, але з порогу в салон вроді нічого немає, ще хочу подивитись чи перід сухий, бо так зверху вроді сухий, а знизу хто його знає що там, бо зад зразу ясно було було мокро як з відра налили, губкою аж вимочував.

{ додано через 1 хвилину }
Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
В батька на Опель Зафіра подібна проблема, коли дощ ,чи машину миєш- постійно мокро під ковриком водія. Казав що шукав і не може причини знайти. Я пів години дивився, також не можу зрозуміти як туда вода може попадати? через ущільнювачі вроді ні, бо цілі? як перевірити звідки тече?
В мене раніше була Вектра, так от під капотом де щітки, є злив, приблизно по середині, там шланг такий ще біля мотору торчить, куди виливається, так от там була купа болота і листя, витягнув, і забув про мокрий коврик ))) а от в БМВ найти неможу...

Відредагував(ла) P@sh@ : 15.06.2010 о 20:11:47 Причина: Додано повідомлення
P@sh@ оффлайн   Відповідь з цитатою