Повідомлення
Old 02.07.2009, 23:42:37   #10
N-Drive
Junior Member
 
N-Drive's Avatar
 
Авто: Ауді В4 Quattro
Повідомлень: 18
Default Re: Щодо обміну авто

Цитата:
Написав(ла) Юрій Переглянути повідомлення
Мені просто цікаво стало шо вона собою представляє як машина.
Замість вступу- на провокації яка машина краща не поведусь і дискусію підтримувати не буду.

Стосовно Кваки, як задум гарно,особливо зимою при рушанні з місця чи на підйомі в ожеледицю.Про їзду як по рельсам, повний бред, коли в повороті зриває ,хоч пізніше як на моно приводі але буває, вирівнятися нереально, хіба ти Стіг з Топ-Гіра чи його учень.
Стосовно затрат на експлуатацію- до аналогічної моно, додати 1.5-2 літра розходу пального. По цінам на ремонт- вся проблема ,що деталі задньої підвіски тільки під замовлення і ціна заднього сайлент блока в 2-3 рази вища за аналогічний по розмірам передній.Загалом задня ходова в кваки живуча, летять в основному підшипники ( може через їхню низьку якість).
По моторам, для А6 кращий вибір 6 цил 2.4 або 2.8, про 1.8 турбо- той мотор кращий для А4, на А6 несолідно( про турбоями на 1.8 то бред, там стоїть турбіна низького тиску , всі проблеми то турбогімор з охолодженням і порядним мастилом).
В порівнянні 6 цил БМВ і Ауді по літровій потужності, виграє БМВ, а от по ходовій і салону я відам перевагу Ауді.
Загалом не бачу змісту брати Ауді без Квадро, оскільки то не Ауді а Фольксваген.
N-Drive оффлайн   Відповідь з цитатою