PDA

Переглянути повну версію : Українських водіїв відтепер ловитимуть "Гарпуном"


Digress
23.04.2013, 22:45:27
Українських водіїв відтепер ловитимуть "Гарпуном". Так називається нова система від ДАІ, що непомітно фіксує перевищення швидкості. Інспектори чекають порушників з ноутбуком на відстані і представляють цілу фотосесію порушення.
http://www.youtube.com/watch?v=f7IpXXXmieI

Karabas Barabas
24.04.2013, 00:21:19
цікаво мені за що то за такий нанопристрій який коштує 100 000 гривень ????

ValodjaE36
24.04.2013, 01:16:10
Штрафи підняли а корупцію так і не побороли, далі шукають як людей доїти.

Next
24.04.2013, 11:32:35
що тут скажеш "АБЛЮДИ":ireful:

Bumer
24.04.2013, 11:36:22
даааа, на дороги людські грошей нема, а на всяку х**ню є:ireful:

http://auto.bigmir.net/autonews/autoworld/1537133-GAI-dadut-6-milliardov-griven--na-chto-ujdut-den-gi-

LC MONARCH
24.04.2013, 19:55:26
Штрафи підняли а корупцію так і не побороли, далі шукають як людей доїти.

я теж проти корупціЇ.

АЛЕ КОРУПЦІЮ ПОРОДИЛИ І ПОРОДЖУЄМО МИ З ВАМИ,
ТОМУ НЕМА ЧОГО НАРІКАТИ НА ВСІХ І ВСЯ, НАРІКАТИ ПОТРІБНО... НА СЕБЕ !
(я не кажу це, Вам, ValodjaE36, у докір - я це кажу НАМ УСІМ).

То ж я бачу два виходи боротьби з корупцією:
(1) не порушувати.
(2) якщо вже порушив, то будь добрий, заплати штраф в БЮДЖЕТ (а не в кишеню).

Такий мудрий, скажете...

Скажу так:
вертався я тижня 2 тому по Стрийській трасі на Львів десь 21 - 22:00, музичку на кісс фм душевну на повний і 150 - 160, адреналін в крові ще довго радував...
Повезло з гайцями тільки тому, що когось були зловили і в мою сторону не дивились.

То потім мені дівчина каже:
а що ти хотів, швидкість - це наркотик,
а за наркотик потрібно платити...
Ось і кажу, якби зловили і склали протокол - це адекватна плата за кайф...

АЛЕ - ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ, як відомо, НАПИСАНО КРОВ"Ю,
тому їх потрібно виконувати і дотримуватись !

Nikola
24.04.2013, 20:14:06
ЩОБ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДОТРИМУВАТИСЬ порібно щоб були хороші дороги,а не їздити по бездоріжю!!!!

KinG
24.04.2013, 22:22:38
LC MONARCH, В принципі +1:victory:

ValodjaE36
24.04.2013, 23:13:47
вже давно стараюсь не порушувати і не ганяти без причини, але Дайці все одно дуже часто видумують до чого причипитись і не тільки до мене, впевнений кожен з таким стикався, тому що на горі сидить жирний начальник і чекає на данину (і йому до "дупи" з чого ми будемо починати бо він за місце купу бабла висадив)

Next
25.04.2013, 02:28:40
ValodjaE36, +100
Як казав один мій колишній знайомий (мєнт) : "Вийшов вранці з будинку на службу, маю в кишені 10 грн., а вже маю начальству 300 грн. віддати.

Ecosee
25.04.2013, 09:27:27
Ноутбуки по 80 тис. грн. теж мене б зацікавили, був би я слідчим прокуратури...

LC MONARCH
25.04.2013, 10:54:47
ЩОБ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДОТРИМУВАТИСЬ порібно щоб були хороші дороги,а не їздити по бездоріжю!!!!

щоб правила дорожнього руху дотримуватись -
ПОТРІБНО ЇХ ДОТРИМУВАТИСЬ !

ДО ЧОГО ТУТ ХОРОШІ ДОРОГИ -
БУЛИ Б ХОРОШІ ДОРОГИ - ПЕРЕВИЩЕННЯ ШВИДКОСТІ БУЛО Б ЧАСТІШЕ І

!!! БІЛЬШЕ Б ГИНУЛО !!! НАШИХ ДІТЕЙ !!!

що Ви говорити ???

{ додано через 1 хвилину }
KinG,
дякую!

в мене вже коаліція. :))

створюю команду АДЕКВАТНИХ людей !

ми вже двоє такі хороші є :)))

{ додано через 4 хвилини }
вже давно стараюсь не порушувати і не ганяти без причини, але Дайці все одно дуже часто видумують до чого причипитись і не тільки до мене, впевнений кожен з таким стикався, тому що на горі сидить жирний начальник і чекає на данину (і йому до "дупи" з чого ми будемо починати бо він за місце купу бабла висадив)


ХЛОПЦІ, ЦЕ НЕ Є НОРМАЛЬНО, МИ Ж ЦЕ РОЗУМІЄМО !

ЯКЩО Я НЕВИННИЙ - Я ВМРУ, АЛЕ СВОЮ ПРАВОТУ ДОКАЖУ !

І ДАВАЙТЕ НЕ БУДЕМО, ЩО НАЧАЛЬНИК СКАЗАВ, ЧИ ЩЕ ХТОСЬ:

Є ЛЮДИ А Є ГІ*НО !!!

Я СВОЇ ГРОШІ ЗАРОБЛЯЮ ЧЕСНО, І НІЯКІЙ С*ЦІ НЕ ВІДДАМ, ТОМУ ЩО НАЧАЛЬНИКУ ТАК ТРЕБА

Bumer
25.04.2013, 13:32:06
ДО ЧОГО ТУТ ХОРОШІ ДОРОГИ -
БУЛИ Б ХОРОШІ ДОРОГИ - ПЕРЕВИЩЕННЯ ШВИДКОСТІ БУЛО Б ЧАСТІШЕ І

!!! БІЛЬШЕ Б ГИНУЛО !!! НАШИХ ДІТЕЙ !!!

що Ви говорити ???
а до того...чи Ви їдете по ямах і пофіг? чи маневруєте, приторможуєте, міняєте тректорію руху, щоб уникнути попадання в яму, деколи потрібно і на зустрічну виїжджати щоб об'їхати ями, зловили яму, вирвало колесу, а машину кинуло на зупинку громадського транспорту, а там діти(, стан доріг призводить до аварійних ситуацій, по Вашій логіці взагалі не треба нам доріг, тоді ніхто гинути не буде, закордоном дороги нормальні і ніхто не каже-давайте танками порозриваєм дорожнє полотно, менше людей/дітей буде гинути, менше гасати будуть...
ями не мають бути обмежувачем швидкості, в голові щось має бути, а як нема в голові, то і ями не поможуть...

не в тій країні живем щоб починати з себе, треба починати зверху, бюджет це та сама кишеня, тільки для вищих посадовців, а не для дай і його начальника
в мене вже коаліція. )

створюю команду АДЕКВАТНИХ людей !

ми вже двоє такі хороші є ))

"мамо, нас люди хвалять! - А хто, доню? - Та ви мене, мамо, а я вас…"
виходить, що я неадекват, бо інакше мислю...
а це моя власна думка, як Ваша, вона може бути правильною і неправильною, і кожна має право на існування, чи я також маю вважати неадекватами тих хто думає інакше ніж я?

P.S. і кричати не треба, тут глухих нема)

IGOR ALPINA
25.04.2013, 13:45:47
закордоном дороги нормальні і ніхто не каже-давайте танками порозриваєм дорожнє полотно, менше людей/дітей буде гинути, менше гасати будуть...
ями не мають бути обмежувачем швидкості, в голові щось має бути, а як нема в голові, то і ями не поможуть...

+100%

Nikola
25.04.2013, 13:52:22
ДО ЧОГО ТУТ ХОРОШІ ДОРОГИ -
БУЛИ Б ХОРОШІ ДОРОГИ - ПЕРЕВИЩЕННЯ ШВИДКОСТІ БУЛО Б ЧАСТІШЕ І

!!! БІЛЬШЕ Б ГИНУЛО !!! НАШИХ ДІТЕЙ !!!

що Ви говорити ???

Шановний не той рівень спілкування з тобою!!!Чи ти тарчиш від їзди від бездоріжжю???і від ям глибоких??? Класна дорога на вінницю,!!! коли що 0.5км авто серед лісу на домкратах стоять,бо попали в ужасну яму......

{ додано через 1 хвилину }
а до того...чи Ви їдете по ямах і пофіг? чи маневруєте, приторможуєте, міняєте тректорію руху, щоб уникнути попадання в яму, деколи потрібно і на зустрічну виїжджати щоб об'їхати ями, зловили яму, вирвало колесу, а машину кинуло на зупинку громадського транспорту, а там діти(, стан доріг призводить до аварійних ситуацій, по Вашій логіці взагалі не треба нам доріг, тоді ніхто гинути не буде, закордоном дороги нормальні і ніхто не каже-давайте танками порозриваєм дорожнє полотно, менше людей/дітей буде гинути, менше гасати будуть...
+1000%

amh
25.04.2013, 14:00:44
Тихо, хлопці, не сваріться!!! :)

Кожен із вас по-своєму правий, і кожного я розумію, але:


Порушувати правила не можна.
За порушення правил слід платити штраф.
Якщо не порушував правила, то свою правоту слід відстоювати до кінця. Сам цього правила дотримуюся й іншим раджу.
Хабар - це злочин. І не лише проти закону, але й проти власної совісті.
Нормальних доріг в нашій державі - обмаль. Але наявність ям на дорозі не дає нікому права порушувати ПДР.
Слід завжди пам'ятати, що банальна прага до викиду адреналіну в кров у будь-який момент може коштувати чийогось здоров'я або життя. Кому хочеться швидкості і адреналіну - їдьте на спеціально облаштовані майданчики, треки, відрізки доріг і т.п. Геть із дороги!!! Інші люди не винні в тому, що комусь хочеться проїхатися з вітерцем по вулиці чи трасі.
Хто скаже мені, що є щось дорожче за життя чи здоров'я, нехай першим кине в мене камінь.

LC MONARCH
25.04.2013, 15:11:45
Bumer, дякую !

це не крик - ці знаки оклику означють увагу, до Вашого відома

щодо всього решта - так: ДЯКУЮ !
мені не пояснюйте нічого, я людина самодостатня та впевнена в собі.
І ще: не подобається держава - хтось прийняв рішення і виїхав,
я виїзджати не буду, я буду ЛЮДИНОЮ АДЕКВАТНОЮ тут

{ додано через 4 хвилини }
amh,
+1 (згідний зі всім).
Дякую!

{ додано через 4 хвилини }
Nikola, дякую!

я вже одного разу Вас просив щодо "ти"...
То ж - тикати будете до себе самого перед дзеркалом.
Дякую!

Робіть як знаєте, як хватає в голові, - життя Ваше.

А ні мене, ні когось іншого, БУДЬ ЛАСКА (ці два слова означають - прохання, це так про вся випадок для однозначного трактування), не ображайте.

Bumer
25.04.2013, 15:24:14
це не крик - ці знаки оклику означють увагу, до Вашого відома
я мав на увазі текст великими буквами(Capslock), а що означають знаки оклику я знаю,
дякую!

LC MONARCH
25.04.2013, 17:04:48
Bumer,
я, переконаний, що Ви не образились. :)
дякую, Вам, теж.

{ додано через 58 хвилин }
не в тій країні живем щоб починати з себе
а по Вашой логіці що виходить.

даішник - га*но,
начальник даішника - га*но,
вищий начальник начальника - га*но

і всі ми маємо бути таким самим га*но...

KinG
25.04.2013, 17:31:37
не в тій країні живем щоб починати з себе, треба починати зверху
Ми самі ті верхи вибераємо... Я, не кажу, що конкретно, Ви або Я, а та більшість в країні, яка напевно поіншому мислить, або чогось не розуміє!) Так що напевно і нам, і тій "більшості", потрібно починати з себе!

LC MONARCH
25.04.2013, 18:15:35
потрібно починати з себе!
так!

допоки більшість не змінить мислення, толку не буде!
ми повинні усвідомити:
(1) все в наших руках
(2) надіятись і робити потрібно самому
але для початку:

почати потрібно з меншого - з себе.

KinG
25.04.2013, 18:32:49
В мене до речі під офісом стоїть пам'ятник Чорноволу, на якому напис: "Україна, починається з тебе!" ...потрібно тостійно собі це нагадувати)

Bumer
25.04.2013, 18:38:30
Bumer,
я, переконаний, що Ви не образились.
не маю такої звички), я тільки роблю висновкидаішник - га*но,
начальник даішника - га*но,
вищий начальник начальника - га*но

і всі ми маємо бути таким самим га*но...
ні, я маю на увазі, що треба верхушку всю нову, потрібна, як би то не звучало-революція, з кровопролиттям,

"Корону на голове некоторых личностей нужно снимать ударом лопаты..."


щоб нові боялись і знали, що сила у народу, а не у них, і що вони мають працювати для народу, а не "стригти" той народ, як овечок,

чим на сьогоднішній день міліція відрізняється від бандитів?

чому в цивілізованій країні міліціонер сприймається, як захисник, помічник, рятівник, їх там поважають, а в нас що? їх або бояться(але не через те, що злочинці, а через те, що можуть "навішати" на тебе злочини, гроші заберуть, справи виграють ті хто мають більше грошей, а сидять бідні, не кажу, що 100% випадків, але більшість...і т.д., ) або ненавидять з якихось причин, люди їм просто недовіряють...
Ми самі ті верхи вибераємо... Я, не кажу, що конкретно, Ви або Я, а та більшість в країні, яка напевно поіншому мислить, або чогось не розуміє!) Так що напевно і нам, і тій "більшості", потрібно починати з себе!
так, згідний-самі вибираєм, в тому і біда, я, наприклад, не вірю в правдивість виборів в нашій країні, тому цю думку я б також поставив під сумнів, а ще, я вважаю, необхідно обмежити максимальний віковий ценз на голосування, щоб не можна було купити голоси за "пачку гречки чи цукру"

тут вихід тільки міняти владу, а не не порушувати і платити штрафи, якщо порушив, що я чи Ви їздимо і спеціально порушуєм правила? всі ми люди, різне буває, але, що тоді буде?
подивляться, що всі законослухняні, а гроші їм треба! будуть вішати штрафи за порушення яких не було, якийсь вісоток заплатить, хтось оскаржить, але вже каса їм капнула,
хабарі не дають, штрафи в касу справно платять, клас, нові для них надходження, треба штрафи піднімати, куди дінуться-будуть платити, і так будуть "їздити і стригти", доки народ не збунтується і то все нах, думаю, скоро щось таке буде...

все ИМХО, порушувати ПДР неможна і хабарі давати і брати також)

Nikola
25.04.2013, 19:03:13
Bumer, Ти розумна людина,пишеш розумні речі,
чому в цивілізованій країні міліціонер сприймається, як захисник, помічник, рятівник, їх там поважають, а в нас що? їх або бояться(але не через те, що злочинці, а через те, що можуть "навішати" на тебе злочини, гроші заберуть, справи виграють ті хто мають більше грошей, а сидять бідні, не кажу, що 100% випадків, але більшість...і т.д., ) або ненавидять з якихось причин, люди їм просто недовіряють...
Міліція то корупціонерські недобрі люди!!!ось факти на перших хвилинах http://www.youtube.com/watch?v=VfhXoYLxi5E.....але я маю на них лікарство!!!

KinG
25.04.2013, 19:05:47
я маю на них лікарство!!!
Яке?)

Nikola
25.04.2013, 19:08:44
Яке?)
при зустрічі покажу,і розкажу!!!

LC MONARCH
25.04.2013, 19:10:20
На сьогодні, з Вашого дозволу, шановне товариство, напишу завершальне повідомлення наступного тексту:

я юрист.
працюю за спеціальністю.
з порушенням законодавства стикаюсь на кожному кроці.
для себе вирішив так: закони не обговорюють, їх виконують.
а порушив - відповідати потрібно по закону.
а не подобається закон - іди змінюй:
йди до депутата, за якого голосував, йди спитай в партії, за яку голосував,
зрештою - стань туди, де зможеш змінити правила "поведінки". розумієте.

сидіти і нарікати на всіх - це найлегше.
важче думати і робити...

KinG
25.04.2013, 19:15:03
сидіти і нарікати на всіх - це найлегше.
важче думати і робити...
100%

Bumer
25.04.2013, 19:34:11
сидіти і нарікати на всіх - це найлегше.
важче думати і робити...
маленьке уточнення-я не нарікаю, а висловлюю свою думку, як я бачу ситуацію, а присівши на диванчик пишу, бо мені так зручніше)
але, знову ж таки, на мою скромну думку), ще легше говорити, що починати треба з себе відносно держави, ну а робити звичайно, що важче-штраф заплати, квитанцію на Городоцьку відвези, дядько чи тітонька в базу не внесуть чи куди там, прийде лист з виконавчої про несплату і подвоєння штрафу, їдь у виконавчу і доказуй, що не ти олень, а та особа з Городоцької, яка затупила

коротше кажучи - "занавес", все одно всі залишаться при своїх, думками поділились, я свою точку зору виклав, дякую за бесіду):drinks:

ValodjaE36
25.04.2013, 22:43:54
дядько чи тітонька в базу не внесуть чи куди там, прийде лист з виконавчої про несплату і подвоєння штрафу, їдь у виконавчу і доказуй, що не ти олень, а та особа з Городоцької, яка затупила
вони ще мають дуже цікаву відмазку на таке - "а що ви не знаєте в якій державі живете" :fool:

Ecosee
25.04.2013, 23:38:12
при зустрічі покажу,і розкажу!!!

Прагну зустрічі :):beer:

ні, я маю на увазі, що треба верхушку всю нову, потрібна, як би то не звучало-революція, з кровопролиттям,

"Корону на голове некоторых личностей нужно снимать ударом лопаты..."


щоб нові боялись і знали, що сила у народу, а не у них, і що вони мають працювати для народу, а не "стригти" той народ, як овечок,

чим на сьогоднішній день міліція відрізняється від бандитів?

чому в цивілізованій країні міліціонер сприймається, як захисник, помічник, рятівник, їх там поважають, а в нас що? їх або бояться(але не через те, що злочинці, а через те, що можуть "навішати" на тебе злочини, гроші заберуть, справи виграють ті хто мають більше грошей, а сидять бідні, не кажу, що 100% випадків, але більшість...і т.д., ) або ненавидять з якихось причин, люди їм просто недовіряють...
Погоджуюсь. Незважаючи на мій троха авантюрний і довірливий характер, я вже давно переконався, що міняти щось потрібно тільки методом "кнута"...Пряник вже не допомагає.
Допоки не закидаємо пляшками з горючою сумішшю всі розсадники гноїння суспільства, толку небуде.
ІМХО наші посадовці забули, що таке народне повстання. Давно ніхто не сидів на палі. І весь цимес цього в тому, що боятись почнуть усі, бо садити будуть без розбору!

Nikola
26.04.2013, 08:10:15
Прагну зустрічі
приїжай на зустріч в аєропорту,я мабуть підїду

Karabas Barabas
26.04.2013, 13:11:45
влада доброю не буває - аксіома.

guf
26.04.2013, 14:11:35
даішник - га*но,
начальник даішника - га*но,
вищий начальник начальника - га*но

Іменно так, нормальних там немає. Ні одного не бачив, хоча стикаюсь з ними часто, і борюсь уже досить довго. Вчора один вже точно заробив на дисциплінарне стягнення, взяв палку в руки і сразу взяв на себе тяжкі погони і повноваження інших служб, прям інспектор-митник-сбу-мент-інспектор АТІ... і капот відкрий, і номера звірю, і багажник, і спецоперація, і наркотики, і конвенції знає... тільки не літає. Навіть дозволяє порушувати правила ДР, блондинка на джипіку підїхала... дала пару грн просто так і попросила розвернутись за оперним....

LC MONARCH
29.04.2013, 15:16:30
нормальних там немає
є.
зупинив мене пан за перевищення.
підходить - представився - я йому: так, винний, вибачте, будь ласка, давайте обмежимось попередженням...
він у відповідь: так, розумію, машина хороша, і... Ви дійсно визнаєте, що перевищили...
а кажу - так (бо це дійсно так і було)...
а він і каже: добре, щасливої дороги !
я від здивування тільки одне сказав:
"залишайтесь, будь ласка, хорошою людиною завжди"...

P.S. Розмова моя із працівником ДАІ була дуже спокійна і я розумів, що я винний,
і готовий був відповідати згідно закону...

Ми бачимо те, що хочемо бачити
І отримуємо те, що віддаємо
(як правило, на мою думку)

kretovich
29.04.2013, 16:59:22
Я в минулому році рухався не відповідною смугою руху, зупинив ДАІшник хотів скласти протокол, я попросив не складати, так як порушення не на стільки суворе, щоб платити такі високі штрафи. ДАІшник попався людський і відпустив, я побажав йому здоров"я. Це позитвна ситуація, одна за 15 років моєї практики. Інша, рухався в слабкий туман містом, включив протитуманні фари, переїжав перехрестя точно на зелене світло. Зупинив ДАІшник і почав з того, що звинуватив в проїзді перехрестя на червоне світло, докази пред"явити відмовився. Потім звинуватив мене в тому, що я рухався в туман без ближнього світла фар, хоча згідно правил має бути ближнє світло, або протитуманні фари. Тобто Він свідомо мене розводив на штраф, або не знав правил дорожнього руху. Так не має бути !!!!!

LC MONARCH
29.04.2013, 17:55:41
ДАІшник попався людський і відпустив, я побажав йому здоров"я. Це позитвна ситуація
- є ЛЮДИ, а є ЛЮДИСЬКА.

Тобто Він свідомо мене розводив на штраф, або не знав правил дорожнього руху. Так не має бути !!!!!
- згідний.
для цього потрібно чітко знати Правила дорожнього руху (хто не має,
можу скинути)
та відстоювати свою правоту, але спокійно та впевнено.

Gutty
29.04.2013, 21:19:02
"в кожній хаті своя правда"

guf
29.04.2013, 22:31:51
є.
зупинив мене пан за перевищення.
підходить - представився - я йому: так, винний, вибачте, будь ласка, давайте обмежимось попередженням...
він у відповідь: так, розумію, машина хороша, і... Ви дійсно визнаєте, що перевищили...
а кажу - так (бо це дійсно так і було)...
а він і каже: добре, щасливої дороги !
я від здивування тільки одне сказав:
"залишайтесь, будь ласка, хорошою людиною завжди"...

P.S. Розмова моя із працівником ДАІ була дуже спокійна і я розумів, що я винний,
і готовий був відповідати згідно закону...

Ми бачимо те, що хочемо бачити
І отримуємо те, що віддаємо
(як правило, на мою думку)

Повір, таких дуже мало... такого зустріти - рідкість! І вони там довго не затримуються, гнила система їх витісняє, не приносиш грощі - підеш за власним бажанням, в кращому випадку.

pomchuk
30.04.2013, 00:07:35
чому в цивілізованій країні міліціонер сприймається, як захисник, помічник, рятівник, їх там поважають, а в нас що? їх або бояться(але не через те, що злочинці, а через те, що можуть "навішати" на тебе злочини, гроші заберуть, справи виграють ті хто мають більше грошей, а сидять бідні, не кажу, що 100% випадків, але більшість...і т.д., ) або ненавидять з якихось причин, люди їм просто недовіряють...
Золота істина....:respekt:

LC MONARCH
30.04.2013, 15:59:54
давайте не забувати, що в ДАІ беруть не гуманоїдів з іншої планети, а громадян України.

га*но є всюди. багато громадян - га*но.

а більшість державних структур (я свято переконаний, що це скоро чи пізно зміниться) - це велика бочка з га*ном, а хто нормальний (ЛЮДИНА) і не хоче там "потонути", не хоче ставати га*ном - якимсь чином звідти іде...

kretovich
30.04.2013, 16:58:05
давайте не забувати, що в ДАІ беруть не гуманоїдів з іншої планети, а громадян України.
:rofl: От так підняв настрій !!! На мить уявив собі, що мене зупинив лунатік з жезлом :)
А якщо серйозно, то згідний і думаю, що мало хто йде на роботу в "органи" щоб дійсно навести порядок на дорозі. Більшість мають на меті заробляти "ліві" прибутки...
Але з іншого боку погодьтеся, що там також не медом помащено, керівники їх "нагинають", щоб ті виконували план по хабарях, і на дорозі також хватає придурків, щоб попортили нерви. Мабуть таки ті "ліві" прибутки мають бути відповідними, щоб компенсувати всі стреси...

LC MONARCH
30.04.2013, 17:55:20
:lol:kretovich,
одержання хабара (ст. 368 КК) та
пропозиція або давання хабара (ст. 369 КК) - це злочини.

давайте не будемо виправдовувати і їх, і тих, хто дає хабар...

я от зараз теж уявив: :lol: - зупиняє гуманоїд... справжній інопланетний гуманоїд...
:lol:

alex_BMW
30.04.2013, 18:55:44
Ото ви за"гарпун"или гуманоїдів:)

kretovich
30.04.2013, 21:19:34
Тема про "Гарпун" плавно перейшла в тему одвічної "любові" водія до ДАІшника, ще й гуманоїдів залучили.:) Треба з"їжати...

ValodjaE36
30.04.2013, 23:49:57
коли зупинятимуть Даїшники зробіть опитування - що краще (отримати подяку в кишеню, чи заплатити в касу штраф, що в 2-3 рази більше) отримаєте очікувану відповідь, бо це солодко для обох, а особливо для того хто бере, а не дає.

Gutty
01.05.2013, 12:46:08
ValodjaE36, "золоті слова" +1!

GMYPiK
03.05.2013, 00:07:35
LC MONARCH, ти правий 100%. Я на лапу послідній раз давав ще за молоду коли штрафи 17 грн були і я ще на жигулю гасав. Після того все в касу або в суд якщо не згідний. Знаєш, коли 650 грн в касу даш і ганяти не зовсім охота після того. А наші водії і так не готові ще до нармальних доріг. Всі наші біди через нас же самих! Всі чекають від держави всі благ, а самі же державі нічого не роблять. Правий був дядько Азіров коли снігопад впав, нефіх скиглити - всяли і почистили біля себе сніг і машини сховати щоб комунальники сніг почистили. А результам - техніка машини не може об\хати і ще більші пробки. Ти фразу Ніколя писав недавно: Чому дурний, бо бідний, чому бідний - бо дурний. Це про нашу країну і наших людей!!!

LC MONARCH
03.05.2013, 17:45:52
GMYPiK,
зі всім, що Ви написали, згідний.
Дякую, приємно бачити однодумців.

Так, "коли 650 грн в касу даш і ганяти не зовсім охота після того" - це стимул для того, щоб включати "думалку" і зменшувати швидкість.