PDA

Переглянути повну версію : Про ДИЗЕЛЬ на заправці Лукоїл (біля вокзалу)


Sel
18.04.2013, 12:59:45
Всім привіт! Хочу поділитись досвідом по заправці не якісним пальним у Львові!!!! В мене 725 tds, Заїхав я на заправку Лукоїл біля приміського вокзалу, в мене бак 80 літрів, я заправив до повного, зайшло 72 літри. Проїхав по справам десь 30 км. і залишив машину на ніч. Зранку заводитись а вона не заводиться :ireful: я раза чотири крутив і все крутить, а не хапає, але на пятий раз завелась. На протязі дня все в нормі. На другий і третій ранок така ж біда!!! Подзвонив до дизелістів, сказали іти від дешевого, поміняти фільтир паливний, поїхав на сервіс віддав 240 грн. за фільтир з заміною. На ранок завелась з другого разу, думаю супер. На наступний ранок знову з пятого разу. Їду на заправку, кажу в мене там вашого гамна ще 50 літрів, викачуйте!!! Ну мені звичайно відмовили і сказали що перевірять якість пального в колонці і якщо воно погане то компенсують щось :). Я поїхав на сокар на півколо долив 30 літрів їхнього дизеля, стало краще потім виїздив 20 літрів і знову долив. Тепер заводиться з пів тика! Ще дзвонила якась дівчинка з офісу ( бо я накатав в книгу скарг і залишив свій тел.) сказала що обовязково повідомлять про результат, але так більше ніхто і не дзвонив. ЦІНИ ЯК В ЄВРОПІ А ЯКІСТЬ ЯК В Ж....ПІ. Всім якісного пального і рівної дороги :)
П.С Пишіть де ще бадяжать, щоб знати і обїзджати!!!!!!!

bmwe36petro
18.04.2013, 14:37:28
Sel, я переважно завжди на Лукойлі заправляюсь, але бензином 95-им, якістю задоволений. Щодо саме цієї АЗС біля приміського вокзалу, то жодного разу там не заправлявся, сама АЗС якась неприваблива і колонки там вроді старого типу, не внушає вона мені довіри...

Дякую за попередження, точно там заправлятися не буду.

Tarasik010
18.04.2013, 16:54:13
Реально всі говорять що на сокарі якісніший дизель ніж на інших АЗС, заправляюсь виключно на ній.

зуб
18.04.2013, 23:26:38
там напевно дизельні локомотиви за пів ціни солярку зливають:rofl:

Svyatoslavaraga
19.04.2013, 01:56:37
там напевно дизельні локомотиви за пів ціни солярку зливають:rofl:
От про дизельні локомотиви не треба! Маю справу з дизпаливом з локомотивів біля 15 років! В батька два автомобілі (Passat B3 1.9d та Audi A8 2.5 TDI) Перший від*їздив 350 000тис, другий 100 000тис. км і НІЯКИХ проблем з паливною системою взагалі, навіть ніразу не мінялись розпилювачі форсунок, заводяться з пів тика, працюють м*ягко. Заправляєшся на будь-якій АЗС-не то, Двигун працює жорсткіше, навіть в порівнянні з ОККО! Мій знайомий їздить на е39 530Д, теж ніколи не довіряв тій солярці, раз попробував, тепер не хоче ніякої іншої, каже стала тихіша, економніша та динамічніша! Ще один приклад був зимою, коли був мороз -28, на локомотивній завелася, а сусід випендрювався арктичним дизелем з АЗС, і що ви думаєте - парафін:biggrin:. А все тому що навіщо нашій державі заливати в локомотиви неякісне пальне, коли вона (держава) сама від цього буде страждати?

Ecosee
19.04.2013, 07:50:58
Готовий купити для проби локомотивної :)

Віктор
19.04.2013, 15:12:46
А-95 Є???

Bag3ban1
20.04.2013, 02:36:25
заправляю на Шелл бензин дизель супер проблем ноль но правда лию той дорощий вип павер ... Доречи на рахунок сокару теж можу лишити позитивни видгуки ... + шелл завжди проводить цикави акции ..теж интересно

BMWheelman
22.04.2013, 11:40:57
кілька раз заправлявся на Лукойлі на Привокзальний, бензин такий самий як і на інших заправках Лукойл, якими я користуюсь. Різниці не помітив жодної.

Next
22.04.2013, 12:58:46
Реально всі говорять що на сокарі якісніший дизель ніж на інших АЗС,
а мені навпаки не радили туди заїзджати, але правда був пару раз.
Sel, Попробуй на ANP заправитись дизелем! і зверни увагу на кілометраж :ok:

Бан
26.04.2013, 00:40:19
бус старався заправляти тільки на Лукойл, на мою думку там найкраще дизпаливо, правда на заправці біля Приміського не заправлявся, ібо, як вже сказав Петро, вона невнушає довіри

guf
26.04.2013, 11:42:26
Заправляюсь постійно на Сокарі, коли нема поблизу - Шелл. Після 5-7 баків мені здається, що машина краще себе поводить, як мінімум розхід впав по приборці на 2л, по баку і пробігу - получається приблизно стільки ж.

(До цього заправлявся на УкрНафті біля нижнього шувару, як я не намагався економити - виходило біля 12 літрів (для експерименту), зараз - їду як хочу, фактично кожних пару км вдавлюю в полік і получається 9.8-10.1л)

Luvan
26.04.2013, 16:36:51
Щоб авто гарно їздило, потрібно його заправляти нормальним пальним – імпортним (Євро-4, Євро-5), тим більше ДП. Таке пальним є на АЗС WOG, OKKO, Shell, Сокар. Не заправляйтесь на Лукойл, АНП та інших подібних – це в кращому випадку євро-2 (якщо не якась бадяга).
І буде Вам щастя. :good:
Свій самоход заправляю на WOG. :dirol:

doctor
26.04.2013, 16:47:23
получається 9.8-10.1л)
Це суууперррр добре,- памятається колись було 25-30л.:biggrin:

bmwe36petro
26.04.2013, 17:05:18
Таке пальним є на АЗС WOG, OKKO, Shell, Сокар. Не заправляйтесь на Лукойл, АНП та інших подібних – це в кращому випадку євро-2 (якщо не якась бадяга).
Не погоджуюсь, ОККО оминаю 10-ю дорогою, ВОГ ще куди не йшло, Шелл та Сокар супер, але дорого, а щодо ЛУКойла - то не треба так кардинально, там дуже навіть якісне пальне, я не говорю зараз про преміум, а про звичайний євро-95.

Давайте не будемо тут засмічувати тему, тут мова йде виключно про АЗС ЛУКойл на Привокзальній!!!

Де заправляємось? (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=9350)

guf
27.04.2013, 02:40:14
Щоб авто гарно їздило, потрібно його заправляти нормальним пальним – імпортним (Євро-4, Євро-5), тим більше ДП. Таке пальним є на АЗС WOG, OKKO, Shell, Сокар. Не заправляйтесь на Лукойл, АНП та інших подібних – це в кращому випадку євро-2 (якщо не якась бадяга).
І буде Вам щастя. :good:
Свій самоход заправляю на WOG. :dirol:

А в мене два знайомих працюють на ВОГ (підйом на стд. Україну після сихівського моста і мазепи) і обидва говорять, що бензин може бути.. а вот соляра - ні в якому разі. Ну то так, кожен... як хоче. Також часто людям воду заправляють замість бензина.. можеш погуглити.

{ додано через 1 хвилину }
Це суууперррр добре,- памятається колись було 25-30л.:biggrin:

І зараз так можна зробити, просто збити розхід і тупо всю дорогу газ в полік, да так, що вся вихлопна аж "перезакалилась".