PDA

Переглянути повну версію : Реставрація фар


Andymaster
14.04.2013, 21:13:52
Всім привіт. Історія моєї машини почалася фактично півтора роки назад. Коли я її взяв, була проблема із фарами. Ближнє світло ксенон, був ну дуже паскудним. З самого початку я звичайно замінив лампочки. Ситуація дещо покращилась але не суттєво. Причому ліва фара світила тускніше ніж права. Я грішив на блок ксенона, думав що здох. Фактично тривалий час я мурдувався з тими фарами, ну бо реально вечором чи вночі ніфіга не було видно. А тиждень назад в мене сусід по гаражу, який займається тюнінгом, обезшумкою в тому числі і реставрацією фар, запропонував мені їх відшліфувати і обклеїти їх плівкою. Я відповідно погодився. Ну правда цим не обійшлося. Фактично хлопці зняли їх і вскрили. Як виявилося ліва лінза згоріла. Відповідно по ходу, ми з хлопцями прийняли рішення замінити рідні лінзи на універсальні бі-ксенонові. Після того, як фари почистили, відполірували і замінили лінзи, результат перевершив всі мої очікування. Фари набули вигляду напевно краще ніж нові. Плюс додався дальнє світло на ксенон. Фото дальше. Фото вийшли можливо і не найкращі, знімав на телефон, але в реальності виглядає просто бомбезно!!! Кого зацікавить ось телефон, звати Тарас 097.990.06.08. Ага забув сказати вартість всього цього. Бі-ксенонові універсальні лінзи разом із лампочками (Корея) - 978 грн. комплект. Плівка - 250 грн. Робота за все 400 грн. Всього 1650 грн. (тобто 200 долаоів). Але хочу сказати, що я хотів вже було купити фари б/в які коштують комплект 350 - 400 доларів. Я радий, що цього не зробив. Вийшло і дешевше і просто супер.

Nikola
15.04.2013, 11:43:24
Andymaster, гарну маєш е39 :wink:СІРА!!!!!

Andymaster
15.04.2013, 11:44:41
:) дякую друже