PDA

Переглянути повну версію : Вакуумна заміна тормозухи


Askold
09.04.2013, 11:22:28
Стикнувся з проблемою: в задніх супортах не робочі штуцери для травки повітря (отвори заварені). Хочу поміняти гальмівну рідину. Думав міняти супорти, але почув що є така річ як вакуумна заміна галм. рідини (без травки повітря з супортів). Хто щось чув про таку процедуру, скільки це коштує і де це роблять у Львові? Е32 кузов 1988р.

tommy_boy
09.04.2013, 11:29:36
вакуумна заміна така сама як і звичайна(тянуть з супортів рідину) і одночасно доливають в бачок... штуцери потрібні в любому випадку

хібашо в твому випадку просверлити дірку, витянути рідину і знов заварити :)

Askold
09.04.2013, 11:55:26
Дякую, що просвітив, а то я по наївності думав, що ця процедура відбувається без травки через супорти. Мабуть прийдеться шукати супорти на розборці:bad: А взагалі в чому фішка вакуумної заміни?

LC MONARCH
09.04.2013, 11:56:20
сервіс п. Чап"юка, Хімічна, 4.
тел.: 098 нуль 4 нуль 57 01
244 49 52
я б робив тільки з виконавцем - Мирон

tommy_boy
09.04.2013, 13:32:34
фішка -

звичайна заміна - зливають всю тормозуху а потім в трубках повітря, і заливають нову і сидиш прокачуєш годину ту всю єрунду на кожен контур...

вакуумна - по черзі витягується рідина з кожного контура, поступово рівень в бачку падає і доливається нова рідина в бачок.

Плюси - не треба прокачувати нічого, а також те шо, якшо в блоках всяких АБС ітд буде пробка повітряна, то гемору буде ппц скіки, все буде глючити і ти не будеш розуміти в чому справа...

також міняв в Чапюка, ціна була 140 грн на роботу тільки...