PDA

Переглянути повну версію : Футбол для Львівського клубу BMW


Kos
09.03.2013, 01:29:36
Шановні,БМВ-істи!
Ні для кого не секрет,що вже наступила весна і скоро Львів порадує нас своїм теплом !
Відповідно, відкриваються можливості для підтримки свого організму в бойовому стані)
Є можливість підтримувати боєздатність проведенням футбольних матчів у місті Лева.
Вважаю,що Львівському клубу BMW можна приписати прислів'я «В здоровому тілі, здоровий дух!»
Якщо тема зацікавить клуб і форум – маю ідеї для проведення матчів )
Наприклад: проведення матчів між командами Власників БМВ 3-ої моделі і Власників БМВ 5-ої моделі.

Поле завжди доглянуте,підходить для гри 5-5,максимум 6-6 чоловік.
Біля поля є парковка, правда троха з болотом, але є )
Домовитись з хазяїном поля та визначити певний день, в який будемо проводити матчі - взагалі не проблема! Треба лише визначитись з днем і часом! Тоді вже точно дізнатись, чи поле на цей час не зайняте, чи не проходять на ньому матчі. (На цьому полі проводиться чемпіонат області, відповідно можна здогадатись, в якому стані підтрмується поле :)
Ходити було б класно регулярно,щоб не збиратись раз на місяць.
Ціна буде невеличка, якщо 10 людей буде збиратись-максимум 30-40 грн вже разом з водичкою)
Запрошуйте знайомих, буде цікаво! Думаю,після кожного матчу буде що обсудити )

Якщо ж тема не зацікавить – закривайте.

Футбольне поле знаходиться на вул. Ковельска 63.
Прикріпляю парочку фото !

324d
09.03.2013, 16:35:50
Трохи далековато(Можна в Солонці тамтого року літом відкрили футбольний майданчик поле знаходиться в доброму стані 2-і години 200 грн.Поки ще зараз ніхто незаняв можна вибрати день і годину коли можна бігати))

viper
09.03.2013, 17:06:24
підтримую! особливо ідею змаганя між власниками 3 і 5 моделей!

Kos
09.03.2013, 23:32:21
Трохи далековато(Можна в Солонці тамтого року літом відкрили футбольний майданчик поле знаходиться в доброму стані 2-і години 200 грн.Поки ще зараз ніхто незаняв можна вибрати день і годину коли можна бігати))

Я лише запропонував поле,за яке можу домовитись !
Головне,щоб було бажання і час! Домовлятись треба так,щоб час влаштовував усіх охочих прийняти участь. І саме головне,назбирати людей для проведення матчів.
Мені,особисто,не важливо де зіграти,просто є бажання зібратись і бігати з хорошею компанією.

Можна буде проводити і благодійні матчі,наприклад.
Гроші,оплата поля звісно піде хазяїну поля,а благодійний внесок передати,наприклад людям,які потребують грошей на лікування.

amh
10.03.2013, 11:23:14
Можна буде проводити і благодійні матчі,наприклад.
Гроші,оплата поля звісно піде хазяїну поля,а благодійний внесок передати,наприклад людям,які потребують грошей на лікування.

Благодійність, звичайно, дуже корисна справа. Але я щось не зрозумів твоєї математики. Якщо гроші за оплату поля йдуть хазяїну, то звідки візьмуться кошти на оплату потребуючим людям?

Чи ти пропонуєш заплатити за поле вдвічі більше, а різницю вартості дати на благодійність? В такому разі не обов'язково грати в футбол. Можна просто зібрати гроші на благодійність. Чи може у вас є вболівальники, які згодні платити гроші за перегляд матчу між командами власників третьої і п'ятої BMW, а власник поля готовий віддати виручені кошти за квитки на благодійність?

А може, власник сам готовий віддати частину коштів за оренду поля на благодійність від імені чи разом з Львівським клубом BMW?

Kos
10.03.2013, 12:12:28
Чи ти пропонуєш заплатити за поле вдвічі більше, а різницю вартості дати на благодійність? В такому разі не обов'язково грати в футбол. Можна просто зібрати гроші на благодійність.

Я нічого не кажу,на рахунок того,щоб просто зібрати гроші на благодійність.
Просто це ще як один варіант для того,щоб підтримати людей,котрі цього потребують.
Оренду поля оплачували б повністю і просто були б благодійні внески в день матчу (не кожен матч,а саме тоді,коли це потрбіно) Недавно читав на форумі про те, як збирались гроші на операції для Тараса Ломаги.
Провести матч з метою збору коштів від форумчанів на проведення операції.
Кожен,скліьки зміг би,стільки і вніс своїх коштів.
Я просто дав ідею.

Gamal
10.03.2013, 14:38:11
Kos, акції допомоги, Клубом проводяться регулярно.

Kos
10.03.2013, 19:20:27
Kos, акції допомоги, Клубом проводяться регулярно.

Ну я ж написав,що просто як ідея.
Ні то ні.
Про клубні внески благочинності знаю.

bogusj
11.03.2013, 12:23:07
+1 побігати футбол!

viper
11.03.2013, 13:31:30
як пиво пити кожної пятниці то охочих більше :biggrin:

LC MONARCH
11.03.2013, 14:10:05
я за спорт проти пива

Mylja
25.03.2013, 09:54:30
+1, я бігатиму, давайте активніше....спорт - це СИЛА!!))

Karabas Barabas
25.03.2013, 10:08:47
народна мудрість каже - САЛО-СИЛА, спорт-могила :biggrin:

Mylja
25.03.2013, 13:43:01
Про сало каже: Товстіють не від свинячого сала, а від його кількості.
Або: Хоч борщ без сала, аби душа пристала

{ додано через 48 секунд }
а що на рахунок Футбіку?

Kos
25.03.2013, 22:11:20
а що на рахунок Футбіку?

Мало людей,на жаль.
Напевно,відміняється.