PDA

Переглянути повну версію : E30 Заміна приборки з годинником на - з тахометром


Tq E30
04.03.2013, 10:18:39
підкажіть таку штуку...
якщо на Е30була приборка з годинником,а поставили з тахометром,то треба переробляти проводку??

Charger69
04.03.2013, 11:28:33
Ні, проводку переробляти не потрібно, там з задньої сторони на усіх приборках (і відповідно проводках) три роз'єми: зліва синій, справа - білий, а по центру жовти (для БК та 6-ти кнопочного годинника).

Tq E30
04.03.2013, 11:39:38
то добре...
тепер ще тре розібратись чого він у мене не працює...

{ додано через 1 хвилину }
о,а ще таке питання,а якщо поставити новіщу з економайхером,то вона теж підходить??

slide
05.03.2013, 09:43:42
то добре...
тепер ще тре розібратись чого він у мене не працює...

{ додано через 1 хвилину }
о,а ще таке питання,а якщо поставити новіщу з економайхером,то вона теж підходить??

В мене також до вчьорашнього дня стояла з часами на якій не працювали індикатори палива та температури...ось вчора прийшла мені приборка з тахометром і економайзером (взяв таку тому що з часами дуже старі і знайти у робочому стані важко)...я її поставив з надією на те що запрацює індикатор температури та палива так як на тахометр звісно розраховувати не було змісту))) в результаті тахометр працює і все остальне...правда економайзер тільки не провіряв...був радий як сто слонів після такої заміни))

Мені присилали з часами яку я недавно повернув... причину чому не працює знаходив зразу по прогорівшим контактам на платі....розібрав цю що я купив з тахометром то там взагалі все в ідеалі як нова ось і проблем з нею не було, а якби щось не працювало то грішити залишалось тільки на проводку

Tq E30
05.03.2013, 10:22:37
та з датчиком температури вже,майже розібрався...то проблема в дронтиках!
сьодня ще один вичислю і всьо мало б гуд бути
і ше тахометр залишився...
моя 30чка була раніше у таких кулібінів,що просто ппц...
нічьо,потроха доведу до пуття...