PDA

Переглянути повну версію : E36 заклинив замок запалювання і руль


vasyl
27.02.2013, 20:14:30
Е36 заклинив замок запалювання і руль,ключ витягуеться,підкажіть що сталось, і як це полагодити.

bmwe36petro
27.02.2013, 21:58:03
vasyl, встав ключ в замок, послаб кермо (вибери середнє положення між упорами), воно має невеличкий хід в заклиненому положенні, тож вибери середнє і покрути ключ. Так треба робити завжди.

Karabas Barabas
28.02.2013, 10:36:03
попсикай ведешкою в отвір замка і буде тобі щастя :)

tommy_boy
28.02.2013, 10:38:14
vasyl, я з тим тоже стикнувся коли машину тіки купив. це руль залокався.

запхай ключ, і пробуй крутити(шоб натиск був), і одночасно смикни за руль(покрути). і воно розлокається. удачі!

BMW-ЮРА
28.02.2013, 16:00:29
Думаю тут тільки ВД допоможе.

bmwe36petro
28.02.2013, 16:35:46
Karabas Barabas, BMW-ЮРА, та про що ви говорите? До чого тут ВД?

realnero
28.02.2013, 17:06:29
у него скорей личинка замка провернулась и тут уже мало что поможет. надо пробовать личинку вытянуть с механизма замка. если этот случай, то надо пробовать провернуть ключ и разблокировать руль - главное терпение, патом уже вытягивать личинку, в нете инфы куча о этом.

vasyl
28.02.2013, 17:08:36
ключ повернувся,але руль був деякий час ще заклиненим,а потім розклинився.Підкажіть чи може бути причина в спрацюванні ключа аба серцевини.,чи зломалась якась штучка яка клинить руль. Дуже дякую що відгукнулись на мое запитання.

emfive
28.02.2013, 19:09:45
Як варіант: дуже схоже що відламався сам блокуючий штир, в мене в 39ій таке було, це часта проблема. Їздити з цим неможна - може в будь-який момент підклинити руль. Рішення просте знімаєш руль розбираєш блок замка запалювання, і витягуєш цю детальку. Збираєш, і можна іздити поки не знайдеш заміни. Звичайно блокування руля не буде) На рахунок личинки яка розсипалась - то ніби частіше буває шо ключ в ній застрягає намертво.

Karabas Barabas
28.02.2013, 21:19:02
Karabas Barabas, BMW-ЮРА, та про що ви говорите? До чого тут ВД?
Мав таку проблему декілька разів - клинив замок. Запшикав ВД і все пройшло.

ValodjaE36
01.03.2013, 10:11:07
Як варіант: дуже схоже що відламався сам блокуючий штир, в мене в 39ій таке було, це часта проблема. Їздити з цим неможна - може в будь-який момент підклинити руль. Рішення просте знімаєш руль розбираєш блок замка запалювання, і витягуєш цю детальку. Збираєш, і можна іздити поки не знайдеш заміни. Звичайно блокування руля не буде) На рахунок личинки яка розсипалась - то ніби частіше буває шо ключ в ній застрягає намертво.
було таке саме недавно, зломався той штирь, який і блокує і переключає контактну групу, не міг навіть авто заглушити і руль заклинило, допомогла заміна механізму замка без личинки.

vasyl
01.03.2013, 14:14:53
замок розібрав,так зладу вийшов штопор руля,обламались вусики,але щей личинка не працюе(її я витягнув з корпуса замка).Підкажіть чи можна її відремонтувати і де це можна зробити у Львові.

ValodjaE36
02.03.2013, 09:36:49
замок розібрав,так зладу вийшов штопор руля,обламались вусики,але щей личинка не працюе(її я витягнув з корпуса замка).Підкажіть чи можна її відремонтувати і де це можна зробити у Львові.
личинка може відказатись працювати від того що ключ вироблений, а може і механічна поломка бути, спробуй її ВеДешкою залити, а штопор разом з корпусом краще міняти.

vasyl
02.03.2013, 12:25:05
Скориставшись інформаціею на клубному сайті знайшов майсера у Львові, який сказав що постараеться відновити ключ і личинку,а сам штопор буду шукати на шроті у Миколи,він казав що повинно бути.Дякую за допомогу.

Anesteziolog
03.04.2014, 22:31:06
Сьогодні склалась ситуація що руль заклинив. Добре що біля будинку брата, а не десь в центрі. Зняв руль, замок. Личинка зломана. Тепер думаю чи ставити зі шроту іншу чи взагалі не ставити її. Заодно поміняю верхній підшипник рульової.

realnero
04.04.2014, 00:18:05
купи бу лічинку і дай майстру щоб під твій ключ її "перекодував"

Anesteziolog
04.04.2014, 07:55:59
купи бу лічинку і дай майстру щоб під твій ключ її "перекодував"

Замок в мене сам нормально працює. Руль вклинив був просто. Щоб це зробити треба одну чи дві залізячки які розсипались з іншого вставити просто. Ось думаю чи мені треба блокіровка руля. Все таки треба, але поставлю поки так, бо машин треба і нема часу пошуком замка.

sergiy
04.04.2014, 12:09:40
Anesteziolog, в мене є старий набір того всього, було робоче, поміняв через те що брав комплект замків під один ключ.
Якщо цікавить дзвони Об3-23-ІІ-8б4 Сергій

Anesteziolog
05.04.2014, 23:11:12
Отже внесу деякі доповнення до теми. Сьогодні пробував зробити свій замок. В Сергія придбав його старий. Думав поміняю ту запчастина що в мене трісла і на тому буде все. Також придбав підшипник до рульової верхній на кривчицях за 135 грн. Зняв свій замок повністю. Та запчастина шо лопнула заміні не підлягає, тому що її звідти не витягнеш ніяк. Думав поставлю той шо купив, але там виявилось поламані деякі кріплення і він дорестайл. Тому було вирішено що відкладаю заміну, шукаю замок запалювання рестайл, від дорестайлу він майже нічим не відрізняється, єдине шо там кріплення є під болт на пласмасу в якій йдуть проводи. Серцевину також довго витягував, але витягнув.

sergiy
07.04.2014, 14:49:18
Anesteziolog, можеш віддати ту всі фігню, вибачай за поломані кріплення, я про то зовсім забув:sorry:

{ додано через 1 хвилину }
але якщо той елемент що в тебе розсипався тобі підходить то я думаю що має бути спосіб щоб його замінити - його ж туди якось запхали

Anesteziolog
08.04.2014, 00:22:02
Я також так думав, що той елемент (блокіратор руля) можна замінити в мій. Вивід - не можна ніяк. Хіба шо пиляти та варити. Тому якшо в когось поламався нічо не мудруйте шукайте б.у. Єдине що не знаю чи підходить дорестайл і рестайл якщо серцевину поміняти. Думаю що підходить. Також не треба забувати свій імобілайзер зверху підключити. :biggrin:

Anesteziolog
08.04.2014, 16:07:49
Сьогодні вирішив продовжувати мучити свій замок. Після детального огляду було змінено думку що все таки запчастину яка в мене зламалась можна витягнути з іншого замка (в мому випадку дорестайл який придбав в Сергія) Оскільки серцевину зняв ше в суботу то мені залишилось витягнути штопорне кільце яке знаходилось під серцевиною, і вийняти дві запчастини. Під ними знаходилась та моя поломана запчастина. Як я не мучився витягнути серцевину з замка донора не вдалось. Вирішив, що для того щоб витягнути запчастину донор розріжу болгаркою дешо. Так і витягнув запчастину. Все зібрав. Вставив свою серцевину, і халепа. Серцевина прокручується назад. Думаю що я неправильно її вставив. Мучився десь 2 години витягнути серцевину. Не виходить. Пішов в майстерню, сказали майстер на виклику не знати коли буде. Оскільки сьогодні часу на ремонт не буду мати. Переношу на завтра. Я зрозумів шо витягнути серцевину капец як тяжко.

Anesteziolog
24.04.2014, 21:07:00
Отже опишу як була вирішена моя ситуація. В мене зламався блокіратор руля. Коли я знімав замок запалювання, серцевину, я приклав завеликі зусилля і в серцевині зламався один вусик. Короче я випадково лаханувся і купив замок від дорестайлу. Повезло шо він був з валом. Тому повністю перекинув вал на дорестайл і все працює. Так шо будьте уважні шоб вам не втюхали.