PDA

Переглянути повну версію : Проблема з генератором


Bipyc
14.02.2013, 08:00:01
Почав кілька місяців тому вимахуватись генератор, тобто коли заводив свою трицяху машина заводилась але лампочка акумулятора світилась, коли газанув одноразово до 3 000 об. лампочка гасла і вже потім не засвічувалась, щотки були в дуже плачевному стані, але все руки не доходили купити нові і поміняти і тут минулого тижня лампочка почала постійно світитись незалежно чи давав я більше оборотів чи ні, поміняв щотки, але генератор всерівно не дає заряду, вирішив перекинути генератор з е34 ітак поки на ній не їжджу, він там працював 100% перекинув генератор і він теж не дає зарядки але лампочка на панелі не світиться, що за містика така?

Bipyc
16.02.2013, 07:18:33
Невже ніхто не має ніяких думок з приводу даної проблеми?

СашаЕ39
16.02.2013, 09:55:31
Я сам з Рівного, але радий буду допомогти, оскільки маю станцію з ремонту стартерів та генераторів. Для початку перезвони Вадіму - старшому майстру на станції 0979757788, скажеш що від саши та поясниш проблему, можливо він тобі по телефону чимось допоможе, а ні, то передаси на маршрутку для ремонту

augustino
16.02.2013, 15:40:37
Bipyc, тут може бути три проблеми:
1.Перегоріла лампочка в приборці, тому нема збудження і нема зарядки.
2.Обломаний дріт на збудежння (перевірь чи є +12В при вкл. запаленні на тоненькому дроті що йде до генератора) Нема +12В на ньому то нема зарядки
3.Маса генератора. В мене таке було що на ходу обламася дріт масси між генератором та двигуном, лампочка не горіла і я їхав поки не здох акамулятор
Якщо все з вищеперечисленого працює нормально давай генератор на кваліфікований ремон. Заодно поміняй підшипники
Успіху