PDA

Переглянути повну версію : E34 виприсовка сайлентблоків


Shakil Onil
02.12.2012, 13:18:02
підкажіть хтось як виприсувати сайленти задньої балки на е34, потрібно спеціальний сйомнік, чи можна якось інакше :surprised :surprised

_andriy_
02.12.2012, 16:28:03
В природі існує сйомник, можеш ппитати на навроцького або на хімічній.
якщо хочеш купувати таку річ для себе то порадься з знавцями, бо знаю випадок, коли чувак купив собі такий зйомник, який на одному сайленті скрутився в баранячий ріг))))
не е30 мені міняли знімаючи балку

Артем
04.12.2012, 16:35:37
Я на своїй сам виприсовував ще й робив саморобний прес під домкрат але балку в любому випадку потрібно знімати з авто, а якщо не хочеш бавитись з випресовуванням то вмене є балка з ідеальними сайлентблоками можу обмінятина свою з доплатою 150грн або продати свою за 250грн.

pomchuk
04.12.2012, 17:35:32
Можна не знімаючи молотком і зубилом!

Артем
05.12.2012, 12:51:41
Цікавий метод випресовуваня прям BMWешний

pomchuk
10.12.2012, 21:31:13
Це "стандартний" метод, якщо не має сйомника, найлегший і займає пів години одну сторону від а до я.
Піднімаєте домкратом
відкручуєте колесо
Відкручуєте "лапу" сейлента,
відкручуєте болт,
приопустити балку
між сейлентом і кузовом втулку так щоб вперлася в середину сейлента (щоб його випирало до низу)
підставити під балку щось дерев'яне і опускати домкратом кузов постукуючи зубилом по сейленту тим самим загинаючи края сейлента до середини.
Новий сейлент змазати рідким милом і запресувати, сейлент не зайде до кінця десь на пів сантиметра так має бути.
Може щось пропустив поправте!
В мене це зайняло годину! Цікаво самому було!
БМВшним способом мало що роблять навіть на Христині!

Артем
10.12.2012, 22:18:30
Та про Христину я взагалі мовчу там жигуля по жигулівськи не зроблять
А чому сайлент не треба до кінця запресовувати я свої повністю лемфьордери запресував до кінця і уже на четвертій машині бачив що до кінця запресовано

pomchuk
11.12.2012, 22:17:51
Чесно кажучи не пам'ятаю чому, давно то було, казали так робити. Це щось пов'язане з розвалом. Там балка припіднімається на тих пів сантиметра а з нею і ричаги... Одним словом я так роблю і їжджу без проблем вже не перший рік.

Артем
13.12.2012, 23:40:20
Я зрозумів чому сайлент не залазе до кінця, тому що там є такі резинові вуха, які при такому способі запресовки впираються в кузов і не дають сайленту залізти до кінця, а вони повинні виперати з балки, щоб нею не стукало по кузову, а так буде стукати балкою об кузов.