PDA

Переглянути повну версію : Загорілась лампочка ABS


Anesteziolog
02.11.2012, 09:09:06
Пошук не найшов ні абс ні abs тому створюю тему.

Проблема така: Загорілась лампочка АБС. Горить зразу при заводці. Хотів підїхати на компютерну діагностику на Хімічну але вони мою машину не читають. Читав на форумах що впершу чергу треба провірити датчики. Тестером провірив, всі мають 1050 десь Ом, проте колеса не крутив і не дивився чи міняється показник. Чи може це реле якесь полетіло.Отже питання таке, хто може з цим допомогти, куди звернутись? Дякую наперед за інформацію.

tommy_boy
02.11.2012, 10:15:55
не можу знайти тої теми, я там писав у ній, кароче в мене була така ж проблема, треба крутити колеса і дивитися на показники на компі, на Хімічній в мене показало що швидкість є у всіх коліс, але АБС-ило при легенькому натисканні на педаль(без юзу) то типу висновок був блок ремонтувати за 300 дол вроді... Але я ше поїздив на діагностики, і був у Романа на Левандівці, його комп побачив, що один з датчиків не дає швидкості все таки, поміняли його і все запрацювало...
кароче ком компу - рознь, май на замітку...

вот таку ше тему (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=4523&highlight=%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0+%D0%B0%D0%B1%D1%81) найшов

Andrii
02.11.2012, 14:41:58
Хотів підїхати на компютерну діагностику на Хімічну але вони мою машину не читають.
на початку цього тижня там прочитав свою, абс також зчитало. треба пробувати, не факт що прочитає, але ймовірність є.

Anesteziolog
07.11.2012, 21:33:11
дякую проблема вирішена. була замінена релюшка абс