PDA

Переглянути повну версію : E39 Допоможіть будь ласка порадою.


Tarasik010
31.10.2012, 19:52:34
Збираюся купити БМВ Е39 вибирав між дизелем і бензином, по душі припав безиновий 2,5 і 2,8 (дизель чомусь побоююсь брати хоча читав на форумі багато відгуків, як хороших так і поганих).
Прошу поради власників Е39 і інших НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ПОКУПЦІ тобто які частіше виникають проблеми у цих авто.
Знаю що багато хто скаже що БМВ вічна машина, но я беру Б/У і полюбому щось там вилізе.
P.S. Перечитав майже весь форум в голові трохи каша знаю, що повторюю питання інших но прошу конкретних відповідей від знаючих людей.
Дякую за увагу і відповіді...

e39 523i 1997
31.10.2012, 20:33:08
Доброго вечора!

Ви пишете "прошу конкретних відповідей від знаючих людей"...
Чи я до них належу? - мабуть ні,
але для мене моя BMW (яка саме Ви бачите) - це стан душі ...

Але повернусь до земного:
(1) хороша діагностика - я б зараз, якби купляв/міняв, робив би на Хімічній;
(2) серце - мотор - перевіряти/діагностувати - 10 раз (в моєму випадку після купівлі минулого року мотор застукав після приблизно 2 тис., - нічого, поміняв - їзджу);
(3) оскільки машина б/в, то якісь "моменти" все ж таки вилізуть (чим краще буде зроблено діагностику і у НОРМАЛЬНИХ людей, тим їх буде менше) - на це потрібно розраховувати, але найосновніше, на мою думку, Ви маєте хотіти BMW і розраховувати, що в обслуговуванні це не ланос...

У моєму випадку це перша власна машина.
Коли купляв (у травні минулого року) не розумів що таке BMW,
зараз розумієш, що є машини, а є BMW...

P.S. Послухайте 1 000 000 думок, а рішення прийміть самі.
Успіху!

Tarasik010
31.10.2012, 20:58:37
Вдячний за відповідь)))

IGOR ALPINA
01.11.2012, 00:03:31
Збираюся купити БМВ Е39 вибирав між дизелем і бензином, по душі припав безиновий 2,5 і 2,8
Тобі моя порада БЕНЗИНОВИЙ МОТОР в мене вже був один дизель поки шатун не обірвало, і від цього моменту тільки бензин чуть більше бере але проблем з бензиновим мотором в мене ще не було тільки масло фільтра міняю і дальше ганяю, якщо будеш брати бензин то 2.8 чудовий мотор....

tommy_boy
01.11.2012, 11:10:18
я б теж радив 2.5-2.8 бензин, повна діагностика (можна і на Хімічній), і всьо буде тіп-топ... :)

e39 523i 1997
01.11.2012, 15:17:00
Вдячний за відповідь)))

Будь ласка!
Будуть питання, звертайтесь (що буду знати - підкажу).
І ще, як радили мені, так раджу і Вам - читайте інструкцію
(там багато цікавого-і ніхто Вам лапші не навішає).

Успіху!
Зустрінемось на дорозі :)

Nikola
02.11.2012, 22:23:01
Tarasik010, Йдеш по правельній дорозі,повіна діагностика. 2.5,2.8,4.4 то що треба,зверни увагу на рейку ,кузов одним словом щоб трупа не купив,коли придбаєш е 39 радості небуде меж,перша ніч в машині:biggrin:говорю бо через то пройшов.Удачі памятай девіз _бмв не для слабаків.....

e39 523i 1997
05.11.2012, 14:12:20
зверни увагу на рейку

так так.
погоджуюсь.
кермову рейку теж 10 раз продіагностувати потрібно...
проїхатись по "швидкісній" вулиці міжнародного значення Замарстинівській і проблеми ходової відчуєш на "власній" шкірі... :))

realnero
05.11.2012, 16:10:22
только в версиях с мотором 3.5 и более рейки нет, там редуктор. это только +

Nikola
05.11.2012, 16:48:50
только в версиях с мотором 3.5 и более рейки нет, там редуктор. это только +
погожуюсь ти розумний бмвіст:biggrin:

Tarasik010
05.11.2012, 19:10:52
Дякую всім, обов*язково зверну увагу на перечислене.

e39 523i 1997
08.11.2012, 18:20:19
як варіант можете розглянути придбання на польській реєстрації.

Tarasik010
08.11.2012, 19:37:07
розкажіть будь ласка які умови на польскій реєстрації????

Svyatoslavaraga
08.11.2012, 22:43:01
Потрібно знайти поляка, який поставить авто на себе, а тебе зробить співвласником. Поляку потрібно підписувати купу документів, тому відповідно йому треба щось дати. Дальше купівля страховки, яка не така вже і дешева (точно не знаю, але десь в районі 400-500 злотих). Ну і самий більший гемор з перетинов кордону кожні 5 днів. В прикордонних містах це невелика проблема, а от зі Львова кататись не дуже зручно буде. Тим більше якщо в машині шось полетить, то прийдеться встигати зробити в 5-ти денний срок. Тому якщо маєш можливість купити в нас-не задумуйся.

Tarasik010
08.11.2012, 23:17:38
дякую. буду шукати у нас варіанти...

e39 523i 1997
09.11.2012, 09:45:37
Потрібно знайти поляка, який поставить авто на себе, а тебе зробить співвласником. Поляку потрібно підписувати купу документів, тому відповідно йому треба щось дати. Дальше купівля страховки, яка не така вже і дешева (точно не знаю, але десь в районі 400-500 злотих). Ну і самий більший гемор з перетинов кордону кожні 5 днів. В прикордонних містах це невелика проблема, а от зі Львова кататись не дуже зручно буде. Тим більше якщо в машині шось полетить, то прийдеться встигати зробити в 5-ти денний срок. Тому якщо маєш можливість купити в нас-не задумуйся.

Я звичайно за те, щоб не створювати собі більше проблем і придбати у нас, але у нас дорожче вийде.

Те, що чув я - то є якийсь варіан з постановкою на фірму, там рік можна

Я більш детальніше дізнаюсь, бо самому стало цікаво, і напишу...

Fox_DOZOR
22.11.2012, 00:13:40
Я звичайно за те, щоб не створювати собі більше проблем і придбати у нас, але у нас дорожче вийде.

Те, що чув я - то є якийсь варіан з постановкою на фірму, там рік можна

Я більш детальніше дізнаюсь, бо самому стало цікаво, і напишу...

Тема питання: тимчасове ввезення автомобіля
Від кого: Поляниця Роман
Дата/час: 06.06.2012 16:08
Текст питання:


Прошу пояснити пункт а) статті 7 додатку до Стамбульської конвенції ( 995_472 ) про тимчасове ввезення

я представляю в Україні інтереси польської компанії. Для того, щоб виконувати її доручення компанія готова надати мені автомобіль, який зареєстрований на неї у Польщі.

1. Чи зможу я маючи доручення (інші документи від компанії), використовувати цей автомобіль в Україні як тимчасово ввезений, скільки часу?
2. Чи буде вважатися відвідування клієнтів компанії на цьому автомобілі як комерційне використання автомобіля?


Відповідь:
Консультант: Управління декларування та митних режимів Департаменту
Дата/час: 26.06.2012 19:02
Текст відповідi:


Питання тимчасового ввезення на митну територію України транспортних засобів врегульовано положеннями Додатку С до Конвенції про тимчасове ввезення, учиненої в м. Стамбулі 26 червня 1990 року (далі – Конвенція).

Відповідно до статті 1 Конвенції термін "тимчасове ввезення" означає митний режим, який дозволяє приймати на митну територію певні товари (у тому числі транспортні засоби), умовно звільнені від ввізного мита і податків, без застосування заборон чи обмежень економічного характеру на ввезення. При цьому, такі товари (у тому числі транспортні засоби) мають ввозитися з визначеною метою і призначатися для подальшого вивезення у встановлений термін та не піддаватися змінам, за винятком нормального зниження їхньої вартості (амортизації) внаслідок їхнього використання.

Відповідно до пункту f) статті 1 Конвенції термін „особа” означає як фізичну, так і юридичну особу, якщо інше не передбачене контекстом.

Статтею 2 до Додатка С Конвенції установлено, що правом на тимчасове ввезення відповідно до статті 2 цієї Конвенції (з загальним умовним звільненням від ввізного мита і податків та без застосування ввізних обмежень чи заборон економічного характеру) користуються транспортні засоби комерційного чи приватного використання.

Згідно зі статтею 1 Додатка С Конвенції термін «комерційне використання» означає платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів.

Згідно зі статтею 5 Додатка С до Конвенції встановлено, що для того, щоб можна було скористатись правами на пільги, які надаються цим Додатком, транспортні засоби комерційного використання повинні бути зареєстрованими на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім'я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозитись та використовуватись особами, які здійснюють свою діяльність з такої території.

Відповідно до статті 7 Додатка С до Конвенції незважаючи на положення статті 5 цього Додатку транспортні засоби комерційного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останнього, навіть якщо вони зареєстровані або постійно проживають на території тимчасового ввезення.
Разом з цим, пунктом (а) статті 8 Додатка С до Конвенції визначено, що кожна Договірна Сторона має право відмовити у наданні права на тимчасове ввезення або відкликати його стосовно транспортних засобів комерційного використання, які використовуються для внутрішніх перевезень.

Згідно з пунктом 1 статті 9 Додатка С подальше вивезення транспортних засобів комерційного використання відбувається відразу ж після закінчення транспортних операцій, для яких вони були ввезені.

Також відповідно до статті 189 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI транспортні засоби комерційного призначення, що використовуються для переміщення товарів та/або пасажирів через митний кордон України, можуть тимчасово ввозитися на митну територію України без справляння митних платежів та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. При цьому, тимчасове ввезення транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України допускається за умови, що такі транспортні засоби не використовуватимуться для внутрішніх перевезень на митній території України.

Враховуючи викладене, громадянин - резидент України може тимчасово в’їжджати на територію України на транспортному засобі, зареєстрованому постійно у відповідних реєстраційних органах іноземних держав та за умови одночасного дотримання таких вимог:
зазначений транспортний засіб знаходиться у власності (розпорядженні) фізичної (юридичної) особи, яка проживає (зареєстрована) на території іншої держави;
використовується в комерційних цілях (платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів);
громадянин - резидент України повинен перебувати у трудових відносинах з фізичною (юридичною) особою, який належить вищезазначений транспортний засіб.

Юрій
22.11.2012, 10:06:02
ця відписка написана в стилі - все та ні про що, не має конкретики - на який термін, під які умови сплат тих чи інши платежів на кордоні і т.д. Для мене особисто цікаве насиупне - оформлення наприклад для себе з тривалістю перетину кордону як мінімум 1 раз на три місяці, іякі умови проходження там наступного т.о. іподальша експлуатація.. і так далі....

LC MONARCH
22.11.2012, 10:17:44
Fox_DOZOR,
дякую!
мені, як юристу, цікаво.
детальніше будемо дізнаватись далі.

Tarasik010
19.12.2012, 20:53:18
За певними обставинами вийшло все навпаки. Вирішив брати 530d
(дуже звабили 410 Nm).
Цікавить де можна провести якісну повну діагностуку авто у Львові.
(бажано конретні і провірені СТО)
Вдячний за Ваші поради і вдповіді.

Senator
20.12.2012, 22:40:38
Tarasik010, Дуже добрий вибір, сам на такій ганяю майже 5 років, всі розмови про те, що дизель поганий-просто безпідставні! Головне гарно діагностувати при купівлі і не спокуситись на дешеві варіанти, бо як показує практика при експлуатації стає зрозуміло чому ціна була нижча ринкової і як правило вкласти доведеться значно більше.

Tarasik010
27.12.2012, 20:36:54
Ще актуально...машину завтра після завтра буду дивитися (може хто розбирається і може помогти хоть чимсь?)
Підскажіть де якісно 530d продіагностувати?
чи є одне СТО чи треба на декількох?

Ecosee
27.12.2012, 22:15:41
на діагностику хоча б до Павла на Вулецьку...взагалі хз. мені не приходилось ще діагностувати.

guf
28.12.2012, 00:35:38
на діагностику хоча б до Павла на Вулецьку...взагалі хз. мені не приходилось ще діагностувати.

павло дизелів не знає

{ додано через 1 хвилину }
Ще актуально...машину завтра після завтра буду дивитися (може хто розбирається і може помогти хоть чимсь?)
Підскажіть де якісно 530d продіагностувати?
чи є одне СТО чи треба на декількох?

До Ігора\Семена на Хуторівку (прохідна ЛАЗу)

0932545100 Ігор (скажеш від Сергія е46 провірять все добре :victory:)

Tarasik010
28.12.2012, 09:00:02
Дякую.
Скористаюсь)

Tarasik010
13.01.2013, 18:44:06
Авто вибране і придбане спасибі всім)))))
Тему можна закривати)

Ecosee
15.01.2013, 17:00:58
Похвались! :)

Tarasik010
15.01.2013, 18:44:32
Обов*язково, но торохи пізніше:wink: