PDA

Переглянути повну версію : Затори на дорогах


Just be
16.09.2008, 11:54:00
Зараз в центрі і на прилягаючих вулицях все стоїть. Якщо хтось планував туда їхати, пропоную подумати про альтернативний шлях. Я простояв годину часу, щоб проїхати під Стрийського базару на Чайковського.:-[
Можливо через те що знову перекрили Пекарську.

CityCat
16.09.2008, 12:09:17
CONFIG, а як на рахунок того, щоб зробити якусь штуку - оповіщення смсками народу з клубу про пробки? Типу на мило шлеться смс від тих хто знає де пробки, а шлюз розсилає інформаційне смс всім підписаним?

CONFIG
16.09.2008, 12:10:37
Не знаю як то технічно реалізувати :(

Stebnyk
16.09.2008, 14:12:42
Не знаю як то технічно реалізувати :(

на гуглі створити розсилку і пододавати туди мобільні але в вигляді е-мейл адрес(в кожного оператора на сайті написано як має бути)

Just be
16.09.2008, 14:32:11
вигляді е-мейл адрес(в кожного оператора на сайті написано як має бути)
треба попробувати, але чув що не завжди приходять, а якщо й прийдуть то невідомо коли.

CityCat
16.09.2008, 15:23:30
якщо серйозно взятись за це питання - можна зробити, навіть не через мило, а смсками

ValodjaE36
16.09.2008, 15:51:46
Чесне слово тільки, що сидячи в заторі 2,5 год, думав про тему КОРКИ , прийшов а тут на тобі (прикольно):) шкода шо при владі особливо у Львові сидять люди яким начхати на простий народ, та тимбільше на зручність його пересування, перерили все шо могли тоді коли найбільший потік авто в місті, у вересні:-o і неясно наскільки це затягненться, буде дуже класно придумати шось, щоб змогло облегчити наші страждання, але це мені здаеться важко зробити, бо сьогодня їхавши з Зеленої у центр перший корочок Маяковського, Шута Руставеллі, Стрийський базар, недоїхав до СБУ - корок жахливий, вернувся на Франка і до Дорошенка 1,5 год, намає чим добратись(альтернативи) навіть якшо буде інфа про корки:-?

Stebnyk
17.09.2008, 09:35:42
треба попробувати, але чув що не завжди приходять, а якщо й прийдуть то невідомо коли.

Ну на КиївСтарі тре перд тим смс на якийсь номер вислати, і тіки в них є затримки часом. Але наскіки я знаю то останнім часом затримка до 15-30 хв не більше. З рештою операторів ніби немає проблем.
А знаю це оскільки схожим сервісом користуюсь на роботі(сервак розсилає смс коли шось сталося і т.д.)