PDA

Переглянути повну версію : Проблеми по клімату BMW e36 323i '97


podlui
20.09.2012, 20:14:26
прошу Вашої допомоги!!! А/М BMW e36 323i 2.5 л. '97 Включаю кліму, регулюю температуру роздільно на водія і пасажира або на теплу або на холодну все рівно дує холодним навіть як ставиш на 30 градусів. Підкажіть в чому проблема!!? Кжуть що це можуть бути клапанці, на скільки це можливо? І до кого з цим можна звернутись??? Як зарадити цій проблемі?
Зазаделегідь дякую!

bmwe36petro
20.09.2012, 20:19:41
podlui, для початку перевір рівень охолоджуючої рідини, клапани пічки, як правило, обидва контури відразу з ладу не виходять.

Speakerman
20.09.2012, 20:19:57
Может быть просто система завоздушина

realnero
20.09.2012, 21:03:10
для початку перевір рівень охолоджуючої рідини
+1, думаю уровня нет просто.

podlui
21.09.2012, 08:52:43
з рівнем все ОК. Перед літом міняв радіатор і відповідно система вся перевірялась і рівень в тому числі. :(

bmwe36petro
21.09.2012, 08:55:47
Перед літом
Так воно вже давно минуло, літом пічка була не потрібна, тому не зауважив. Перевір рівень зараз, бажано зранку перед тим, як заводити. На розширювальному бачку є поділка з написом COLD/CALT, на ній має бути рівень ОР.

podlui
21.09.2012, 09:08:52
по принципу, якби не було рівня або було завоздушення в режимі виключеного клімату ( просто при роботі пічки) з переключеним регулятором в режимі "тепло" дуло б літнім повітрям, а так дує горячим, тобто завоздушення немає. А от включаю кліму, ставлю градусів 30 на себе, 25 на пасажира і..... дує аж цілих 16 холоду на обох... от таке..!

{ додано через 5 хвилин }
Так воно вже давно минуло, літом пічка була не потрібна, тому не зауважив. Перевір рівень зараз, бажано зранку перед тим, як заводити. На розширювальному бачку є поділка з написом COLD/CALT, на ній має бути рівень ОР.

перевірю ще раз, але думаю що це не в цьому річ. Які ще є можливі варянти???

bmwe36petro
21.09.2012, 09:22:25
podlui, тобто коли кнопка "сніжинка" вимкнена, пічка дує теплим, так як треба? Я зрозумів, що лише в увімкненим кондиціонером ("сніжинка") дує холодним. Перевірю сьогодні в себе, бо ніколи так не пробував включати тепло і кондиціонер...

podlui
21.09.2012, 09:37:27
саме так... :) ну і в загальному, коли ставиш роздільну температуру з включеною "сніжинкою" що на пасажира що на водія дує одинаково. Це ж намало би так бути.

podlui
21.09.2012, 10:08:27
ось в такому положенні дує градусів 16 і як би не регулював, хоть на 30 все рівно дує одинаково

bmwe36petro
21.09.2012, 11:28:51
podlui, так все ясно тепер... Значить так, нажми кнопку Auto і все буде ок, або якщо хочеш щоб дуло тільки в середній частині, то перекрути крутилку на центральній консолі на червоне.

температура подачі повітря на середню частину консолі (крім лобового скла і на ноги) регулюється виключно крутилкою, див фото:
40001

bmwe36petro
21.09.2012, 17:15:27
podlui, проблема вирішена чи ні? відпиши.

podlui
23.09.2012, 12:30:54
podlui, так все ясно тепер... Значить так, нажми кнопку Auto і все буде ок, або якщо хочеш щоб дуло тільки в середній частині, то перекрути крутилку на центральній консолі на червоне.

температура подачі повітря на середню частину консолі (крім лобового скла і на ноги) регулюється виключно крутилкою, див фото:
40001
пробував.... Коли ставлю на авто і перекручую ролик на червоне то дує дуже горячим.... не розумію як відрегулювати так щоб дуло таким як мені потрібно.... Купу а/м мав до того, в усіх температура регулювалась виключно клімою ну або кліму виключав, переходив на режим звичайної пічки ну і накручував собі поділками на якийсь "лайтовий" режим, а тут загадка ....! :(

bmwe36petro
23.09.2012, 21:17:07
podlui, навіть не знаю, що сказати... В мене завжди температура виставлена в межах 20-24 в режимі Auto, коли надворі холодніше - дує темплим, коли жарко вмикаю "сніжинку" і дує прохолодним, температура підтримується в салоні згідно виставленої на табло. Не бачу жодних проблем.

Gamal
23.09.2012, 21:27:26
не розумію як відрегулювати так щоб дуло таким як мені потрібно
регулюванням "тоїж" самої крутилки, про яку описував Петро,
вистави її на середнє положенням,

podlui
23.09.2012, 22:59:35
podlui, навіть не знаю, що сказати... В мене завжди температура виставлена в межах 20-24 в режимі Auto, коли надворі холодніше - дує темплим, коли жарко вмикаю "сніжинку" і дує прохолодним, температура підтримується в салоні згідно виставленої на табло. Не бачу жодних проблем.

от моя проблема, припустим в режимі в таких межах 20-24, коли я включаю сніжинку, також дує холодним, єдине температура в салоні значно нижча за ту що я виставив... Дурниця, будем розбиратись, може щось по електриці.... Дуже дякую всім хто висловився по даній темі! На рахунок режиму "auto", дуже корисна думка, цього незнав, дякую за корисну пораду!!! Тему можна закривати.......! :)